Кристина-cac7• 22 декабря 2024

Стоимость ремонта в ванной комнате

Подскажите , во сколько кому обошелся капитальный ремонт ванной комнаты с 0? Сама комната 10 кв м. Дом старый и нужно переделывать все
juisy2010• 22 декабря 2024
.
ТА7НЯ7• 22 декабря 2024
Ответ дляjuisy2010
.
5 т уе по скромному
jannjann77• 22 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
5 т уе по скромному
Скромная у вас скромность....
Lena015• 22 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
5 т уе по скромному
За 10 000$ зробили повністю ремонт з меблями та технікою.
Навіть, не дуже скромно)
Підлога з підігрівом, двері прихованого монтажу, стеля з тіньовим профілем.
Правда, це рік тому було, м.Рівнк
Sk-kik-mango-tesco• 22 декабря 2024
Очень дорого. Кроме этого много мастеров воюет, те что остались боятся выходить.
25Lida• 22 декабря 2024
У меня за последние года сделано 3 ремонта в санузлах, но в новостроях. С нуля, но это квартиры. Площадь 5-5,5 кв.м, от 2000$ до 2500$, это с подвесными унитазами, мебелью, с теплыми полами. В частном доме тоже делала летом 22го, но там все по скромному и гораздо дешевле, хотя и площадь 10 кв.м.
автор Кристина-cac7 • 22 декабря 2024
Ответ для25Lida
Спасибо большое, а то с цены выше в 10к долларов немного выпала😅
Lena015• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
Так це я Вам писала за всю квартиру 44 м.кв. повністю, це ремонт, меблі та техніка
Len00K• 22 декабря 2024
Ответ дляLena015
Навіть, не дуже скромно)
Правда, це рік тому було, м.Рівнк
В старому фонді?
Len00K• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
Але це в новобудові, вам выйде дорожче в старому фонді
Lena015• 22 декабря 2024
Ответ дляLen00K
В старому фонді?
Ні, новобудова.
Від забудовника були якісні вхідні двері, стяжка, штукатурка стін, водо розетки та батареї
25Lida• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
Я не люблю переплачивать)) просто ищу варианты отделочных материалов и сантехники самостоятельно , акции, распродажи, уценка. Также контролирую работников. На столешницах у меня везде керамогранит положен в формате 120х60, подрезали по нужному размеру. Но это гораздо дешевле чем столешницы из искусственного камня. Если пустить ремонт на самотек и полностью дать бразды правления прорабу, то получится подороже.
chudo-mama• 22 декабря 2024
Ответ дляLena015
Навіть, не дуже скромно)
Правда, це рік тому було, м.Рівнк
Санвозул та кухня завжди найдорожчі в ремонті. Бо в кухні дорогі меблі та техніка, а ванну потрібно обкласти всю плиткою та купити сантехніку зі змішувачами. А тут санвузол 10кв.м, а не 4-5, як звичайно. А класти плитку, як і вартість самої плитки, набагато дорожча, ніж шпалери приклеїти та ламінат покласти.
автор Кристина-cac7 • 22 декабря 2024
Ответ дляchudo-mama
Навряд чи ремонт санвузла обійдеться в 10 к доларів (якщо не шикувати звичайно)
автор Кристина-cac7 • 22 декабря 2024
Ответ дляLen00K
У мене будинок, не квартира . Відносно старий- йому вже 30 років
автор Кристина-cac7 • 22 декабря 2024
В мене обмежений бюджет. Ось наприклад робила повністю ремонт вітальні та спальні. Обійшлось все разом (з меблями) в 8 к доларів. Але робили з хлопцем своїми руками, меблі з Китаю, але непоганої якості
chudo-mama• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
Про 10 ніхто не казав, але десь в 3-5 вийде, дивлячись які матеріали, сантехніка та якого майстра знайдете.
Lena015• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
А що саме замовляли в Китаї?
Які ціни? Як доставили?
25Lida• 22 декабря 2024
Ответ дляКристина-cac7
Та це не старий, будинок 90х років. Тоді вже будували нормально. У мене з глиняною хатою 50х років був цілий квест, але зробила в ній всі умови