Укр_жіночка• 22 декабря 2024
У кого є стелаж над унітазом?
Це зручно?
Покажіть будь ласка, які у вас.
Маю дуже маленьку ванну, треба ще й розмістити лоток кота, тобто треба розширити простір, думаю над таким місцем для зберігання.
На фото - ікеа, дивлюсь є ще пластикові, але мабуть вони зовсім шаткі.
Покажіть будь ласка, які у вас.
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Инсталяцию и шкаф не предлагать?
Ні, фінансово зараз не до ремонтів взагалі.
Там все розмивчато• 22 декабря 2024
Відкриті полки категорично ні. В чому краса того, що там лежить? Також збирається пил
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
А что вы там собираетесь сберегать?
Аптечку, розхідники різні ( запаски бритв, зубних щіток, різні дрібниці)
В кошиках закритих.
Бабо-лебідка• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В кошиках закритих.
Зараз це все де лежить?
Царевна_несушка• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ну это тоже не вариант, это пахабень для мусора. Сфоткайте свое место и напишите бюджет, что то можно придумать в любом случае
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Мені не треба краса, мені треба місце для зберігання
Царевна_несушка• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В кошиках закритих.
Яка аптечка в вологому приміщені?
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Зараз це все де лежить?
В пластиковому комоді, який стоїть на підлозі.
Він займає дуже багато місця, але насправді не функціональний, хочу його прибрати і поставити туди лоток кота.
Освічую темряву• 22 декабря 2024
Пластиковый не брать. Дешёвый не брать. Икеа норм. Я квартиранта сделала из МДФ. Закрытый. Смысл такой же, только с дверцами.
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Яка аптечка в вологому приміщені?
Все життя так зберігаю. В закритому пластиковому контейнері.
Бабо-лебідка• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Мені здається зо комод все ж краще ніж ці полички.. тут все в пилюці буде.
+ саме ця конструкція буде завалена котом в унітаз )
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Такого плану?
Освічую темряву• 22 декабря 2024
Королева ганделику• 22 декабря 2024
Никаких полок. Столько микробов в туалете после слива воды
Губной рояль• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Це що в домі більше немає місця де аптечку притулити, що треба над унітазом?
Королева Сарказма• 22 декабря 2024
На этой квартире навесной зеркальный узкий шкафчик, достаточно высоко, не мешает. Но и особой пользы нет. Там запас туалетной бумаги, губки для мытья, щетки лежат.
Нога на ногу• 22 декабря 2024
Практична штука. Була така саморобна шафка. От тільки нічого металевого краще не зберігати. Чоловік тримав там дрібний інструмент, впустив якийсь ключ чи плоскогубці і розкоцав унітаз. Так що зняла і забула.
Угги_в_горошек• 22 декабря 2024
При смыве унитаза капли разлетаются на много метров.
Я бы не стала хранить новую туалетную бумагу, полотенца и т.д. в туалете.
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
А що з нею станеться?
І так, квартира 28 квадратів, з місцем проблематично.
Укр_жіночка
• 22 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я змиваю з опущеною кришкою.
Та й відкритого зберігати не буду, в кошиках.
Ms. Анонимная• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Любой подвесной шкафчик
Може ще третю?• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Такого плану?
Это вообще бред. Сидеть на краешке унитаза, чтобы не треснуться о полки башкой. Что мешало полки всунуть внутрь, там же пустота над инстолляцией
Може ще третю?• 22 декабря 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Сколько и каких? Поименно, пожалуйста
Дрібка щастя• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В кошиках закритих.
Сегодня была в Эпицентре, рассматривала похожие стеллажи - дальний ряд аккурат стеллаж для туалета над унитазом. Пластиковые сочленения, остальное дерево. Турция.
Если у Вас в городе есть Эпицентр, можете пощупать ’самолично’)
Царевна_несушка• 22 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ну то про що мова тоді? Інструкуію до ліків я так розумію ви не читаєте? Ваш закритий контейнер це жах в волоому приміщенні з тією температоруй.
Не кажучі о загальному.
Дрібка щастя• 22 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Не кажучі о загальному.
И как может навредить влажное помещение герметично закрытым стеклянным бутылочкам перекиси, например?
Цідило правди• 22 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Что это за корыта на костылях.