ГугелП@лАмался• Изменено 22 декабря 2024
Як відмовити знайомій
Є знайома жінка, живе в сусідньому домі. Бігаємо разом, можем кави випити, у кіно сходити. Особливо близько не дружимо, в гості можемо зайти іноді, я знайома з її чоловіком ´шапочно´.
Зайшла у нас розмова про новий рік. Я планувала сама святкувати про що їй і сказала. І ось вона мене ´ощасливила´ новиною, що хоче святкувати разом, бо її чоловік працює. Я по перше хочу святкувати сама, а по друге вона буде із сином і тому меню і програму планує з цим урахуванням. Я можу просто відмовити, але вона така захоплена, ідеї якісь пропонує і думаю на пряму відмову образиться. А я б не хотіла сваритися, але і святкувати разом не хочу. Як культурно відмовити?
Айпишница• 22 декабря 2024
Я тоже такая, что иногда прямо сказать сложно, хоть и учусь этому. Скажите к вам едет родня/ вы планируете лечь спать/ вас неожиданно пригласили родственники/ будете работать/ уезжаете.
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
В ванной можно попробовать)) с мылом
Сама в шоці
На пів ставки• 22 декабря 2024
Так и сказать. Маша, я подумала, что в этот год я хочу побыть одна, извини, ничего со мной не планируй. Я так решила, это окончательно. И на будущее, не врите, правда всегда лучше.
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Ротом.
Про цей спосіб в курсі. Але вона образиться, скоріш за все. Вона дуже гарна людина, думає що добро мені причиняє. Я б може і згодилася, якби вона сама прийшла
Покорительная• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я б всеодно відмовила їй....
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Та я і не люблю брехати. Якби вона просто запропонувала разом святкувати, то я б спокійно відмовила. А так уже плани будує
МамОмужа• 22 декабря 2024
Для тех, кто не понял первых двух комментов, скрин по свежаку).
По теме: автор, я такая же была, как Вы - страдала, что задену чьи-то чувства, если откажу. Но это приводит к плохим последствиям по здоровью (личный опыт).
Поэтому говорю, как есть, особо не знакомя с деталями. Чтобы не давать им повод для развития диалога.
Чего и Вам желаю.
Если она обидится на Вас, значит, она Вам действительно просто знакомая, а не подруга. Просто хотела создать себе комфорт за Ваш счет. Вам это действительно нужно?
Чего и Вам желаю.
Файна пані• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Скажите, что будете спать.
Одяг та сумки• 22 декабря 2024
ну тягніть до 31 тоді вона 100% образиться. Скажіть людині що планую сама
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Чего и Вам желаю.
Там якась автозаміна вийшла. Добре, що перший коментатор швидко зреагував. Я їй відмовлю у будь якому випадку, але хотілося б пом´якше.
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Думаю сказати, що рано ляжу спати, бо 1 на роботу. Це ж нормально буде?
Злива інформації• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Скажіть, що у вас змінились плани. І вас запросили в компанію
МамОмужа• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Скажите, что хочется в этот праздник побыть собой и в тишине, пойти спать, когда хочется, быть одетой, как хочется, ни под кого не подстраиваться и никого не напрягать своими желаниями потребностями.
И скажите это, не затягивая, чтобы она успела придумать план Б
МамОмужа• 22 декабря 2024
Но момент, что она придет в незваные гости только потому, что муж на работе, тоже позабавил. Видимо, слабо самой ребенку придумать праздничное развлечение, поэтому и ищет ’помогайла’)
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Та да) ми ніколи разом свята не святкували разом. Хіба що на якийсь день молоді могли ввечері якийсь коктейль випити
МамОмужа• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Тогда тем более
Ненька наша• 22 декабря 2024
як на мене,краще казати так ,як є. Не думати,що хтось образиться. Треба робити так,як Вам краще. І як на мене,брехня завжди тягне за собою нову брехню.Треба казати правду., не бійтеся бути собою)
На пів ставки• 22 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Нет. Она скажет, так мы недолго, до 12 часу и по домам) Что потом будете делать? Отказать нужно четко.
Стервочка• 22 декабря 2024
’Вибач, в мене геть немає настрою і сил святкувати, мрію при тишу і відіспатися, а тут ще на роботу сказали першого йти’. Не бачу, на що тут ображатися
Мозговая пилочка• 22 декабря 2024
Це жах, ці нав´язливі знайомі.. у мене теж така є. Ми ніколи надто не дружили, раз на місяць на годинку зустрічалися кави попити і це мене цілком влаштовувало, були певні спільні інтереси. Але у неї виїхали більш близькі подруги, а з чоловіком вони не близькі, тож вона стала нав´язувати біль активне спілкування мені. Мабуть, сама винна, що не сказала прямо, що не зацікавлена, але якби мені хтось пропонував зустріч три-чотири рази - я би і сама це зрозуміла. І найсмішніше що я так і не написала, що не хочу спілкування, просто щовихідних відписую що зайнята, але бляха все одно відчуваю вину що не розважаю дорослу жінку, бо ж вона нічого поганого мені не робила.
ГугелП@лАмался
• 22 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ми влітку трохи зблизилися, коли світло вимикали. Гуляли більше, але не дуже сильно у свій простір одна одну пускали. У них друзі по лінії чоловіка, тому в цьому році її нікуди не звуть і в гості не їдуть. От вона і згадала про мене
Ответ дляАйпишница
якісь даунячі пропозиції посипалися. Я чогось не хочу, бо мені так незручно, та ще й я маю якісь казки комусь плести? щоб що?
Одяг та сумки• 23 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
так звісно. Не тягніть. Скажіть війна нема настрою відмічати і усе- то людина плани строїть з урахуванням вас
Айпишница• 23 декабря 2024
Ответ дляTaFo
То Ви зараз незнайому людину з дауном порівняли. Ви не вихована і не інтелігентна людина