Шиворот Навыворот• 22 декабря 2024
Резиденція діда Мороза там цікаво в Києві?
Чи варто воно 450₴?
Мамин тріль• 22 декабря 2024
ми ходили безкоштовно в іншу - там ще й подарунки видають). В Дарницькому районі
Зашла на 5минут• 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
О, а где?
Мамин тріль• 22 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
О, а где?
Ново-Дарницька, 26, корпус 2. ГО ’Юніт’ або ’Родинний дім’ (біля будинку культури ’Дарниця’). Там мікротворчість, фотозона, мікроігрова зона, розмова зі святим Миколаєм в його кабінеті, фотосесія та отримання подарунку. Таймінг чіткий, бо щодня 150 відвідувачів в середньому
Зашла на 5минут• 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Дякую