Инфотуфелька• 22 декабря 2024
Ви знайшли гарні іграшки на ялинку?
Похваліться, покажіть які, пліз. Щось я нічого дууже гарного не знайшла(
(тіки у нас куплені)
KROX@• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Покажіть потім ялинку?)
А от ялинку ще не купила, минулорічна вже мала (((
Пишу_граммотно!• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Грінч прикольний, це у нас?)
В Польше во вроцлаве покупала
ЛижТолько• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Риба незвичайна, це із ʼраритетуʼ?
Так, в неї хвіст з тонкої ліски. І мухомори)

Попихтю та й годі• 22 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Мне такие в подарок приехали в прошлом году из Германии, так и не поняла куда их применить, не использовала. Они маленькие такие...
На маленькую ёлочку)

KROX@• 22 декабря 2024
Ответ дляЛижТолько
В мене теж різні іграшки. Деякі ще від прабабусі дістались
А де таку верхівку купили? Класна
Инфотуфелька
• 22 декабря 2024
Ответ дляKROX@
500 грн на алі на чорну п´ятницю з купоном
Алік не розчаровує 😄 я вже пів ʼвсі своїʼ там знайшла)) а от не можу знайти таких, як , наприклад у епік фігурних везуть, 100% Китай робе, а жодного разу не бачила, як не вводила. Тільки дешеві пластикові кулі (
Попихтю та й годі• 22 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
В Польше во вроцлаве покупала
Зараз Sinsej завалений тематикой Грінча
ЛижТолько• 22 декабря 2024
Ответ дляKROX@
А де таку верхівку купили? Класна
Верхівка не дуже гарної якості, у Велмарт на Оболоні випадково побачила. Але дуже захотіла саме тризуб на верхівку. Тепер у пошуках скляного якісного)
KROX@• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А по фото? Вони купують гуртом на інших майданчиках, на алі вже перекупи
KROX@• 22 декабря 2024
Ответ дляЛижТолько
А я завтра заїду куплю, якщо буде, дякую
Инфотуфелька
• 22 декабря 2024
Ответ дляKROX@
По фото раніше не пробувала, але по деяким товарам знаходить на , забула, як його, гуртовий китайський, але ж там лише гурт і тре через посередника, плюс вводити зарган паспортні дані не хочу… для реєстрації
Проблема, що на аліку не бачу, взагалі якихось із скла прикольних, або як є покупок 1-10, без відгуків, ну ви розумієте
KROX@• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я ввела дані протермінованого, прийняло
Инфотуфелька
• 22 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Я ввела дані протермінованого, прийняло
Прикольно👍 дякую, а ким (посередник) ви замовляєте із гуртових? Таобао, о!
Файна пані• 22 декабря 2024
Как хочется стеклянных игрушек на ёлке) Но у меня три кота в доме, поэтому увы... только в магазинах на них глазею.

Пффф 100%• 22 декабря 2024
Ответ дляsofine
Мені в цьому році дуже захотілось такого стилю. Насолоджуюсь
Яка гарна, а де іграшки купували?
Вельми шановна• 22 декабря 2024
Ответ дляKROX@
А, ясно. Ніколи там не купую.
По фото не зрозуміло, який розмір і якість. Думала, що наші, ручна робота.
Посудомойка• 22 декабря 2024
Сьогодні була в Мейсіс, там знижка 75% на новорічний декор. Люблю їх прикраси, нагадують мені ті, що в Україні з Батлерз. Ціни чудові просто і гарна якість. Дещо покажу.

a.ostroverh• 22 декабря 2024
Ответ дляЛижТолько
Grono посмотрите
У них ещё каштановый лист есть и по мотивам Примаченко

a.ostroverh• 22 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
У меня три кота)
И стеклянные игрушки
Елка привязана к батарее
И стеклянные игрушки
Елка привязана к батарее

Инфотуфелька
• 23 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
В батлерс цього року щось не дуже, деякі з минулого, навіть.
Инфотуфелька
• 23 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
Це все куплено в мейсіс в різний час. Онлайн теж там купувала.
Напряму? Купували. Вони до нас доставляють?