Я таке знаю• 23 декабря 2024

Одні розчарування під кінець року…

То мені всесвіт якийсь знак дає, на людських історіях? То дізналась що той зраджує знайомій, то інший знайомий який добивався 6 років подругу , зробив 3 дитини пішов до сусідки. Мені то все не налазить на мою голову…. Що воно таке робиться ? Світ зійшов з розуму? Найгірше що мене переслідує тепер те , що мені теж зрадять( і кинуть . Триндець просто
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Чомусь добрі історії нізвідки я не чую, а лише зради зради і зради
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2024
Главное не рожать каждому новому мужику
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2024
И всё будет ок
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Главное не рожать каждому новому мужику
Я то розумію. Але кому тепер вірити в цьому світі… кому? Світ сходить з розуму чесне слово
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Живите не заморачивайтесь
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Живите не заморачивайтесь
Я б залюбки, та не вмію. Все беру близько до серця… і до голови
А я нівроку• 23 декабря 2024
Если бы я заморачивалась по каждой негативной истории, уже бы в петлю полезла.
Забейте
Алесс• 23 декабря 2024
Не думайте про других и их истории.
Тут советчицу почитаешь,на голову не налазит,что пишут😂
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляА я нівроку
Забейте
Ви праві. Але чомусь всі негативні історії навколо мене це зради, розлучення, коханки, 2-3 дружини і так далі(
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Не думайте про других и их истории.
А что?
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Не думайте про других и их истории.
Я навчитись не думати? Тут то чужі люди, тут легше. А тут близькі. Мене тепер переслідує думка що в мене таке саме буде. Що вірності не треба чекати нізвідки
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
В богатых кругах крутитесь?
Или это простые рабочие имеют куча любовниц и 2-3жены?
Алесс• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У вас будет все хорошо👍
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В богатых кругах крутитесь?
В середніх…
А я нівроку• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Такая жизнь. В ней бывает, что угодно.
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляА я нівроку
Такая жизнь. В ней бывает, что угодно.
😔
Дюагональ• 23 декабря 2024
От безделия. Зайдитесь собою
Чижик Пижик• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Кому? Никому. И даже себе не всегда можно верить.
Ananasprotivogaz• 23 декабря 2024
Это лишь ваше окружение...
автор Я таке знаю • 23 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
😩😞
Зубожиння• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Сколько вам лет?
Усміхайлик• 23 декабря 2024
Так а де розчарування?
Не чекайте нічого від інших людей, тим паче чужих для вас, і не буде розчарування
Оце фіфа• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
На чём вы концентрируете внимание, такие истории вам и попадаются на глаза. И мысль вообще материальна. Если вы уже зараннее себя накрутили , что вам изменят и бросят, то скорей всего именно такого мужчину вы и будете выбирать.
Оце фіфа• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Так учитесь. Меняйте мышление, повышайте самооценку, меняйте отношение к себе и окружающим, а там и жизнь наладится.
Leto32• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Это страшно .
Болле всего боюсь предательства
Это нечестно и очень больно
Одно бля ..во кругом((((
ПодругаМужа• 23 декабря 2024
Чверть країни стікає кров´ю, похорони кожен день, тцк в Одесі вбили батька, який кинувся на захист сина, а вас хвилюють зради, які можуть бути?!
Фея_3уровень• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Любов проходить, а з роками люди стають більш збочені, особливо чоловіки.
Тому не вісіть у чоловіка на шиї і заробляйте самі і насолоджуйтесь життям з ним сьогодні, а що він може утнути завтра, то вирішите завтра
Фея_3уровень• 23 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В богатых кругах крутитесь?
Прості мають по дві,
А багаті по 3.