ОленаЯ• 23 декабря 2024

Комусь телефонував з Київводоканалу?

Щоб оплатили борг? Що це за рекет?
Eska_1980• 23 декабря 2024
Борг є? То чому рекет?
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляEska_1980
Борг є? То чому рекет?
Борг є, але все сплачується по лічилтникам чітко, щомісяця. Вони самі щось собі намалювали. Гарячою водою вже років 10 не користуємося. Кілька років тому сварилася з ними, і знову привіт.
Remensa• 23 декабря 2024
Так гаряча вода - це теплоенерго
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Так гаряча вода - це теплоенерго
Помиляєтеся, і ті, і ті. Покази обом конторам передаються, і щось тим треьа платити, щось тим. Борг і по холодній вдвічі більший ніж по гарячій
Remensa• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Водоканал тільки абонплату бере.
Треба до них їхати і там розбиратись.
Sonne8752• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
показания скидываете каждый месяц?
если да - откуда долг?
Nastja-70• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Проверку счетчиков делали ?
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляSonne8752
показания скидываете каждый месяц?
если да - откуда долг?
Влітку один місяць забула, була у відпустці. Але борг був і до цього. А як бабульки 80 річні, теж показники скидають? Запарили, не хочеться взагалі платити їм нічого.
Kess E• 23 декабря 2024
Мені намагались навернути борг, коли у мене показники були не передані. Потім вирішила це питання, коли передала контрольні показники. Уточніть, чи ваші дані точно переслались у водоканал і теплоенерго, бо вони будуть вам нараховувати якісь загальні суми, які не мають відношення до лічильників, якщо був збій і показники не переслались.
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляKess E
Щомісяця передаю, пиши чат-бот прийняті. Вже і фото лічильників скидала.
Sonne8752• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Борг є, але все сплачується по лічилтникам чітко

откуда долг, если платите?
Kess E• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
То Ви не платите всю суму по показникам? Чи як? Я не дуже зрозуміла звідки борг, якщо ви пишете, що передаєте показники більш- менш всчасно.
Nastja-70• 23 декабря 2024
Если Вы не сделали проверку счетчиков, Ваша передача показаний бессмысленна.
Kess E• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
А лічильники повірені? Борг можуть вставити, якщо вважають лічильники непоаіреними.
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляSonne8752

откуда долг, если платите?
От і мені цікаво?
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляKess E
І я не рощумію.
Sonne8752• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
От і мені цікаво?
Наберите и спросите...
номер в платежке есть
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляNastja-70
Не перевірка, а повірка. За цим соілкую, все вчасно роблю, до літа 25 року повірка дійсна
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляKess E
Повірені, оплрмьовані.
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляSonne8752
Наберите и спросите...
номер в платежке есть
Нічого не знаємо, замовляйте контрольне зняття показників, два роки тому вже замовляла (((
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляSonne8752
Наберите и спросите...
номер в платежке есть
Я платіжками не користуюся.
Nastja-70• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Тогда не понятно, почему Вы задаёте вопрос здесь, он решаем, было бы желание.
Sonne8752• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
какой долг?
ну пригласите их
Sonne8752• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Я платіжками не користуюся.
не суть
номер конторы знаете
Nastja-70• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
То есть , Вам ещё и подсказали что делать.
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляNastja-70
Я задаю питання тут, чи ще комусь телефонували? Це вони перед НР хочуть грошей збити?
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляSonne8752
какой долг?
ну пригласите их
Біля 1100 грн за холодну, 400 з чимось за гарячу. Проблема в тому, що я там не живу. Живуть інші люди, які працюють, часто у від´їздах. Вони не будуть два тижні сидіти і чекати їх представника. Лічильники пломбували, з третього разу все вийшло.
автор ОленаЯ • 23 декабря 2024
Ответ дляNastja-70
Це шлях в нікуди, повірте мені.
Sakura-18cb• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Так, всі скидають хто не хоче зайвих нарахувань.
Зараз є купа варіантів як це робити.
Sakura-18cb• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Виклайкайте фахівця для зняття контрольних показників. Потім з цим актом, своїми платіжками, свідоцтвами про повірку і т.д. ідете до водоканалу. Вам зроблять перерахунок.
Якщо б ви користувались гарячою водою і був рух по лічильниках ГВ, то можна було б забити, сплатити, а потім кожного місяця передавати по нулям, поки не наздогнали те що вам донарахували. А так ідіть в ЦОС.