Щоб оплатили борг? Що це за рекет?
Мені намагались навернути борг, коли у мене показники були не передані. Потім вирішила це питання, коли передала контрольні показники. Уточніть, чи ваші дані точно переслались у водоканал і теплоенерго, бо вони будуть вам нараховувати якісь загальні суми, які не мають відношення до лічильників, якщо був збій і показники не переслались.
Ответ дляKess E
Щомісяця передаю, пиши чат-бот прийняті. Вже і фото лічильників скидала.
Ответ дляОленаЯ
Борг є, але все сплачується по лічилтникам чітко, щомісяця. Вони самі щось собі намалювали. Гарячою водою вже років 10 не користуємося. Кілька років тому сварилася з ними, і знову привіт.
Борг є, але все сплачується по лічилтникам чітко
откуда долг, если платите?
Ответ дляОленаЯ
Влітку один місяць забула, була у відпустці. Але борг був і до цього. А як бабульки 80 річні, теж показники скидають? Запарили, не хочеться взагалі платити їм нічого.
То Ви не платите всю суму по показникам? Чи як? Я не дуже зрозуміла звідки борг, якщо ви пишете, що передаєте показники більш- менш всчасно.
Ответ дляSonne8752
какой долг?
ну пригласите их
Біля 1100 грн за холодну, 400 з чимось за гарячу. Проблема в тому, що я там не живу. Живуть інші люди, які працюють, часто у від´їздах. Вони не будуть два тижні сидіти і чекати їх представника. Лічильники пломбували, з третього разу все вийшло.
Sakura-18cb• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Так, всі скидають хто не хоче зайвих нарахувань.
Зараз є купа варіантів як це робити.
Sakura-18cb• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Виклайкайте фахівця для зняття контрольних показників. Потім з цим актом, своїми платіжками, свідоцтвами про повірку і т.д. ідете до водоканалу. Вам зроблять перерахунок.
Якщо б ви користувались гарячою водою і був рух по лічильниках ГВ, то можна було б забити, сплатити, а потім кожного місяця передавати по нулям, поки не наздогнали те що вам донарахували. А так ідіть в ЦОС.