ША! я прийшла!• 30 ноября 2024

Потяг Київ Хелм

Підскажіть будь ласка на який потяг треба пересісти з потягу 019К який прибуває в хелм в 5:44 , дивлюся електричка до Варшави в 7 ранку - це не маленький запас виходить ? А наступна аж в 13:37 , дякую
Пацаааааааан• 30 ноября 2024
Так, і є.Саме на електричку в 7.00 ви і маєте пересісти.
Пацаааааааан• 30 ноября 2024
Потяг приходить вчасно. Ще 40 хв або годину провідник дозволяє побути в вагоні українського потягу. Польська електричка приходить на той же перон, на 2 колія. І рекмендую на неї білет брати завчасно, саме з місцем, щоб сиділи.Їхати трошки більше 3 годин.
Пацаааааааан• 30 ноября 2024
В польській електричці можна їхати і стоячи, але з білетом.Білет можна купити прямо в потязі, контролер, який перевіряє одразу і обілечує.Оплатити можна українською картою.
Пацаааааааан• 30 ноября 2024
Білети бажано роздрукувати або завантажити кюар код - в мене були проблеми зі зв,язком і не одразу відкрився сайт з викупленим білетом.В наступні рази, я вже копіювала білет і спокійно показувала картинку. Гарної подорожі і будьте спокійні, ви будете їхати не одна, буде в кого запитати)
автор ША! я прийшла! • 30 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дякую !
автор ША! я прийшла! • 30 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дуже Дякую !
автор ША! я прийшла! • 30 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дякую дуже! Я якось їхала через Дорогуськ через ремонт і відстань між потягами була години 2,5 …
ЯниЯ• 30 ноября 2024
Автор, все добре, їдьте без проблем. Якщо їдете втрьох, можна купити білет зі знижкою. Я оплачуаала за трьох, як за двох