Трахтибидох• 23 декабря 2024

Де знайти таку гірлянду-сніжинку?

Дівчата, згоріла моя гірлянда, фото додаю, не памʼятаю де я її купляла, чи Jysk, епіцентр, АТБ чи ін. Можливо в когось така є, підкажіть де її можна знову купити. Дякую
Розвідка Маші• 23 декабря 2024
Мені здається в юск такі бачила, можливо помиляюсь
Фея_3уровень• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
На сайте нет такой.
ТрамвайGirl• 23 декабря 2024
на алике, есть такие продавцы со складами у нас, не нужно долго ждать
Фея_3уровень• 23 декабря 2024
https://epicentrk.ua/ua/shop/girlyandy/fs/dekor-sn... в эпике разные снежинки есть, посмотрите, может и ваша есть.
Пьяная вишня• 23 декабря 2024
Знайдіть обрив, змотайте там дротики і ще посвітить...
Элька-Карамелька• 23 декабря 2024
Вчера видела гирлянду из снежинок в Территории минимальных цен, но снежинки чуть другие. Если рядом есть, загляните
Акукарача• 23 декабря 2024
А там не обычная гирлянда ,а эти штуки просто прицеплены ?
Простецкая• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
А как их найти?
klaraneill• 23 декабря 2024
отнесите в мастерскую, где чинят всякие приборы мелкие, и если не плата сгорела, а просто обрыв, ее легко починят
автор Трахтибидох • 23 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Та немає обриву, вона висить в мене в коридорі замість нічника, перестала горіти
автор Трахтибидох • 23 декабря 2024
Ответ дляАкукарача
Ні звичайна гірлянда. Ті сніжинки разом з шнуром
Пьяная вишня• 23 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Порарпайте дротики і як десь відпаде то ту лампочку викиньте а дротики змотайте...і може/має запрацювати
Пьяная вишня• 23 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
А як плата згоріла то викидаєте плату і без неї користуєтесь....і кудись нести то дешевше нову купити....менше як за 100-200грн її ніхто в руки брати небуде
klaraneill• 23 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
как ей без платы пользоваться?) ну да, цены на ремонт всегда не копеечные, дешевле новое купить, но если автору дорога имеено эта гирлянда, попробовать можно
Пьяная вишня• 23 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
Елементарно....просто блимати небуде
В неї вона не 220 а 5в

Та і 220 можна без плати...плата то для блимання
klaraneill• 23 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Елементарно....просто блимати небуде
В неї вона не 220 а 5в

так может автору и нужно, чтобы она мерцала, а не просто горела)
Пьяная вишня• 23 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
Так вона її використовує як аварійне світло...явно не треба щоб блимала
автор Трахтибидох • 29 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Так