Мандолина Бу• 23 декабря 2024

Дали в аптеці лишні ліки.

Замовила через додаток таблетки.юа одну пластинку препарату синупрет, зайшла в аптеку забрала, розрахувалась, а вдома побачила, що в коробці дві пластинки таблеток. Що тепер робити, їхати в аптеку повертати лишню? Чек не забирала.
Даха-сваха• 23 декабря 2024
Оставьте себе, они их спишут. Я так зимой ночью в плохую погоду шла обратно в аптеку отдать лишнее, а мне даже спасибо не сказали - взяли и кинули под прилавок. Отнесла им лекарств на 1000 грн.
З бісиками• 23 декабря 2024
Вы сами не можете определится? Или хотите, что мы облегчили вашу совесть и хором сказали, что нужно оставить?
Делайте, как хотите. Если нужны эти таблетки, то оставляйте. Не нужны, то верните
Капризуля• 23 декабря 2024
1. Якщо ви чек не забирали, то може вам і пробили 2 пластини?
2. Я би повернула і аптеку як йшла туди наступного разу (якби мене це тривожило)
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
якщо аптека поруч і ви часто туди ходите - поверніть як будете там , якщо ні - знайдіть в гуглі тел , скажіть що поклали лишню - хай приходять забирають , впевнена ніхто не прийде .
РокерША• 23 декабря 2024
Не возвращать. Мед препараты возврату не подлежат. В чем разница тогда, что вы их вернете, потому что вам дали больше или вернете по чеку? Если доплатить за пластинку не желаете, оставьте себе
Смайлик• 23 декабря 2024
Мені дали повну пачку - на 4500 замість 1500. Аптека коло в нашому містечку. Я була зі зламаною ногою. Через знайомих попередила працівників. Вони самі під´їхали і забрали. Передали пачку цукерок.

Їм би тиждень прийшлося безкоштовно на роботу ходити щоб цю недостачу перекрити
РокерША• 23 декабря 2024
Ответ дляСмайлик

Зато в следующий раз не ошиблись бы. А так получается они взяли таблетки с рук и другой человек их купит. И хорошо, что вы не поменяли таблетки/пластинки на подделку, левые таблетки. А кто-то может и так сделать
Не просто так возвраты в аптеки запрещены
Шалена красуня• 23 декабря 2024
Ви ж ще не знаєте, скільки вам пробили. Чека ж нема.
Я б спеціально не йшла.
Ангел-предохранитель• 23 декабря 2024
Я б повернула. Але вирішувати, автор, вам. Я татові замовляю ліки через додаток таблетки.уа, так 2 рази якраз таки не вистачало пластинок, але тато завжди перевіряє
котопёс• 23 декабря 2024
Я повертала. Також через Таблетки замовляла ліки, і вже дома побачила, зайву пластинку. Сходила і повернула. Мені подякували.