Два-три тижні і фсьо• 23 декабря 2024
Крутить ноги, чому?
Вийшла з гарячого душу і не одягнула 15 хвилин штани. Ноги крутить 2 день, не можливо витримати. За останні пів року це але не вперше. Чому так? І чим допомогти?
Два-три тижні і фсьо
• 23 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
В мене теж саме, учора ледь заснула. 41 рік якщо що мені
Мені 33. Я думаю, може з тепла в холод і тому так. Купа різдвяних справ, а я ледь ноги переставляю
УраганнаЯ• 23 декабря 2024
Очень сильно на суставы сейчас влияет погода. Не любят они сырость. А у нас сейчас прям Туманный Альбион. Сама последние два месяца маюсь коленными суставами.