Малинка• 23 декабря 2024
Киев. Пить воду с крана опасно?
Я задолбалась ходить за водой, далеко. Читала, что кувшин фигня. Доставка дорого. Где нормальная вода?
Чарівне зіллячко• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Анализ нашей воды из колодца,говорит что она не пригодна для питья
В мене нема колодязя, в нас в селі були студні/свердловини
Чарівне зіллячко• 23 декабря 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
П´ю кип´ячену, бо з крана просто несмачна. Готую на воді з під крана і не переймаюсь.
Я пані прохана...• 23 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Они так же не пригодны для питья
Чарівне зіллячко• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Они так же не пригодны для питья
Самі придумали?
В нас немає пром обектів на 100км
Знали виб як ту бутильовану чи з автоматів воду роблять....виб з крана почали пити
Я пані прохана...• 23 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Самі придумали?
В нас немає пром обектів на 100км
Включите мозг,дожди кислотные,поля обрабатывают химией как впрочем и сады и в итоге вода непригодна для питья,где бы вы не жили
Чарівне зіллячко• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Свердловина то 20-30м ...про природну фільтрацію чули? Осмос то фігня на фоні тих фільтрів
Викачую яйцями• 23 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Я в Киеве. Для цветов наливаю воду в емкости для отстаивания и частично увлажнения. Так вот на стенках емкостей за неделю отстоялись какие-то каменные отложения, прям в камешки слежалось. Сейчас уже, с начала сезона отопления там прям очищать со стенок надо
Це тому що в Києві жорстка вода, багато мінералів. Я набираю у відра і миски, коли відключення світла і теж потім на дні осад.
Я пані прохана...• 23 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну да,то-то я и смотрю то хлором воду обрабатывают то на чайнике с палец осадок и где же ваша фильтрация? Ну и насмешили
Чарівне зіллячко• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Міста з річок водо беруть в основному як незнали!!!
Океани з таким обємом води щоб для міста хватили то вроді 60км...І то не факт що вона несолена там
Я пані прохана...• 23 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
В речках взяли и обработали хлором а вы выпили
#Пойду_кгадалке• 23 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Кипячений хлор токсичніший за просто з крана
Я не збираюсь жити вічно, в поточні 54 - все норм зі здоров´ям. Від ’кип´ячений хлор’ починаю тупо ржать, бо хлор таки газ, висловлюйтесь якось коректніше, бо смішно.
Мандолина Бу• 23 декабря 2024
Мама п´є, коти п´ють, всі живі. У мене від сирої води з крана розлад шлунку, тому тільки кип´ячену вживаю, або Моршинську.
Чарівне зіллячко• 24 декабря 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Та пичитайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=http...
Повітря тоже газ але не пропадає після кипятіння
В мене колись також такі думки були як у вас...