Мальчижка• Изменено 23 декабря 2024
Що засіяти, що не росли бур´яни?
Кожного року одна і та ж проблема на подвір´ї. Вже нема сил боротися з тими лопухами та ін
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
кропиву....
також вирішите проблему з сусідськими курми
Та вона і так росте. Вічно я в неї щей залізу
Не зацілована• 23 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
допомагайте їй, нехай розростаться
весною продаватимете...
Контрольница• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Портулак.
Чорнобривці.
Топінамбур.
Бахчу.
Чорнобривці.
Топінамбур.
Бахчу.
А топінамбур до чого?
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2024
Ответ дляКонтрольница
А топінамбур до чого?
Він заб´є усе решту, виживе усі бур яни, бо він росте навіть скрізь асфальт без поливу. До речі на смак печений як батат чи солодка картопля, сирий добрий в салат зі спеціями та олією
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
допомагайте їй, нехай розростаться
весною продаватимете...
Хм. То шикарна ідея🤣
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Ми колись малими його весною копали. Коли не вистачало вже свіжих овочів. І просто обирали і гризли
Контрольница• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Тю. В мене такого немає. І в мами ріс. І в мене на дачі. Там 6 років ніхто нічого після смерті баби не робив, ріс посеред городу кущів 10, я його викопала і посадила вздовж забору, щоб з вулиці видно не було. На тому місці де викопала більше не ріс. А вздовж забору скільки посадила стільки і росте вже 4-5років.
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Ми так само. Він сам ріс на закинутих ділянках в 90-тих, де його ніхто не культивує. Але він їстівний, смачний.
Ми дітьми пекли його на кострі і так їли, без нічого, смачно.
Фісташкова кава• 23 декабря 2024
Просто косіть газонокосаркою один раз на десять днів і буде природній газон без мороки.
Дама_из_рекламы• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
а потім як його вивести? :)
у мене теж ділянка заростає, сил нема самій їздити косити.
попередній хазяїн засадив люцеркою, це триндець, люцерка впереміш з бур´янами - там непрохідні джунглі
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Кажуть зараз, що він дуже корисний при високому тиску і атеросклерозі.
Ми називали не топінанбур, а ’ бульба’
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
а потім як його вивести? :)
Потім перекопати, дістать коріння. Але краще най буде, він вроде навіть як дощу не буде та поливу.
В нас в азовських степах мало таких культур що витримують холод, спеку та відсутність води. Піщана земля, не все вродить. Тим більше зараз це проблема, з водою.
ТигрЛьвович• 23 декабря 2024
Газон. Спориш (моріжок) можна посіяти, але його треба сіяти прямо зараз. Є невисока біла конюшина багаторічна.
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А він не боїться морозу? Не погниє насіння?
ТигрЛьвович• 23 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Він так вирощується, насінню потрібна стратифікація холодом.
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2024
Портулак пам ятаю це начебто бур´ян теж, він ’виганяє інші бур´яни поруч’ але він гарний як коврик з квітами і теж можна їсти, в дитинстві його їли сирим у салаті та маринували, на смак щось схоже на ламінарію, водорості
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Дякую
Дійсно, колись спориш ріс на кожному подвір´ї. І не було бурянів
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Та він в мене росте на городі . Там, де не потрібно.Дуже гарно- з морквою А на подвір´ї не приживається))
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2024
Чорнобривці читала дослідження наукові, вони на 95% знищують різних шкідників у землі, єдина така культура, та проганяє багато бур яну теж.
А горох висаджений насичує ґрунт киснем
Natalia505• 23 декабря 2024
Я квасолю сіяла автор. Велика, росте будь де, навіть на глині. Цвіла і родила до осені глибокої. Насичення грунту корисними речовинами, врожай зберете і декоративна сама по собі.
Natalia505• 23 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
У дворі - конюшину
Вона класна але зараз насіння дороге.
Вилами по воде• 23 декабря 2024
Ответ дляКонтрольница
Гм, а я з дитинства пам´ятаю, як бабуся довго здавала хату, квартиранти виїхали, вони на пенсії перебралися з квартири, то ще років що два вибирали той топінабур з грядки. Він вилазив усюди, може, так лише той, що не господарі посадили, росте
Мальчижка
• 23 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Вітаю росте з лушпайок, як і картопля