палка-копалка• 26 декабря 2024

Підкажіть будь ласка форум

Дівчата, добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, форум, де спілкуються любителі квітів, саду, вирощування...Дивилася в гугл, знайшла тільки якісь довоєнні(( Щось на кшталт нашої Советчиці)
автор палка-копалка • 26 декабря 2024
Нік в тему😁
Завжди мало• 26 декабря 2024
Сейчас все перешли в тик ток, там и продают и общаются. Ищите по хештегам
А из форумов Дачники Украины, но там модераторы были хамские, кидались на людей и еще до войны он постепенно глох и все перешли на Виноградный форум.
Попадалочка• 26 декабря 2024
Я у Фейсбук підписана на тематичні групи. Форум знаю Садиба, але там не спілкуюсь.
Герцогиня• 26 декабря 2024
В фб знаю. Видела есть в телеге, но я там не состою вгруппах
всегдаДаДа• 26 декабря 2024
Спілкуюсь тут: http://www.sadiba.com.ua/forum/index.php
Але з початком війни форум дуже млявий.
Милота• 26 декабря 2024
Затятий дачник,ФБ