палка-копалка• 26 декабря 2024
Підкажіть будь ласка форум
Дівчата, добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, форум, де спілкуються любителі квітів, саду, вирощування...Дивилася в гугл, знайшла тільки якісь довоєнні(( Щось на кшталт нашої Советчиці)
Завжди мало• 26 декабря 2024
Сейчас все перешли в тик ток, там и продают и общаются. Ищите по хештегам
А из форумов Дачники Украины, но там модераторы были хамские, кидались на людей и еще до войны он постепенно глох и все перешли на Виноградный форум.
Попадалочка• 26 декабря 2024
Я у Фейсбук підписана на тематичні групи. Форум знаю Садиба, але там не спілкуюсь.