СкрипяСердцем• 24 декабря 2024

Як в вас було?

В нас було що з 31 на 1 новий рік, 6 носять вечерю, 7 Різдво і колядують, ввечері 13 числа щедрують, а після опівночі засівають. Як було в вас? Прошу без негативу, як було в вас раніше?
Мальчун-задирун• 24 декабря 2024
Сколько себя помню 25го рождество, 31/1 новый год. И всё.
Цигарний шланг• 24 декабря 2024
О, ще срачик
Туся муся• 24 декабря 2024
Да, так как Вы написали, так и было.
Цигарний шланг• 24 декабря 2024
25 Різдво
31 новий рік
Ніякі вечері ніхто нікому не носив
3@йk@• 24 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
О, ще срачик
Простенько и без негатива
Я в дамках• 24 декабря 2024
31-1 НР, 7 Різдво, ніяких колядок, щедрувань
Слобожаночка• 24 декабря 2024
так же как у вас
Добро с Кулаками• 24 декабря 2024
Раніше так і було. І в селах так і є. В тому році було, як ви пишите в селі, де мама живе.
Але все вже сто разів пояснено, чому ми повернулися до тіх дат, які раніше були. Ну невже ви так до дат прикіпаєте, що не можете мінятися? Ще не вистачало із за цього один одному ворогом бути.
Я пишу про центральну частину України.
Жінка з перцем• 24 декабря 2024
У меня так было много лет с 2005 по 2022 праздновали в Сходнице( ЗУ), ради их гуляний и колядок и ездили- красиво. Сейчас ради этого ездим в Венгрию в тур городок😉все по графику, но и 25 в нашей стране- ок, но другие правила( католические мне просто не близки)
Смайликівна• 24 декабря 2024
25 Різдво
31 Новий Рік
автор СкрипяСердцем • 24 декабря 2024
Цікаво, хто пише, що Різдво 25, то з якого регіону? Я з центральної України, тільки одна дівчина в нас з роботи вважала 25 Різдво, ще до того, як це стало мейнстрімом. Усі інші 7 вважали Різдво
Томатико• 24 декабря 2024
Так же
фрау Гітта• 24 декабря 2024
31-1 новий рік, 7 Різдво, колядували дітьми лише серед родичів, хрещених, Київ.
Зараз святкую 25 Різдво, я не релігійна, для мене свято то інше, щоб всі рідні зібралися разом, дата не важлива. Батькі, бабусьодідусі зараз святкують Різдво і 25 і 7
автор СкрипяСердцем • 24 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я пишу про центральну частину України.
Ні, я не кажу про ворогом бути. Цікаво
Не худа ні разу• 24 декабря 2024
Новый год 31 декабря, Рождество 7 января
Добро с Кулаками• 24 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так і було. Ви знаєте, чого так було? Ну щоб розуміти хоч, для себе?
Для вас особисто це щось погане сталося, що здвинулись дати?
Помеха справа• 24 декабря 2024
Так у всех так было и есть в Украине, кроме ЗУ 🤷
автор СкрипяСердцем • 24 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні, для мене нічого поганого не сталося, але дивно. Хоча, нічого дивного
Помеха справа• 24 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я пишу про центральну частину України.
Ради чего поменяться? Ради желания правительства?
Добро с Кулаками• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Дивіться, вся Україна живе за григоріанським календарем, але свята святкують за юліанським і це до речі нав´язали православні церкви (7 січня), тут нема нічого тайного. Різниця між календарями 13 днів. Тому Україна вирішила і свята перенести ( повернути, як раніше було) по григоріанському календарю.
З понеділка на дієті• 24 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні, я не кажу про ворогом бути. Цікаво
Ну що вам цікаво? Подивіться статистичні дані. Скільки у нас католиків, скільки греко-католиків. І дізнаєтеся. А не оце все «просто цікаво». Наче сьогоднішня)
Лукава_Кiшка• 24 декабря 2024
31 НГ
7 Рождество
Так и осталось
Хата на мати• 24 декабря 2024
как вы написали так было, так есть и так будет
и никакое дурачье не собьет с традиций
Ну шо не так?• 24 декабря 2024
Так мені набагато більше подобалось Різдво 7, виключно і своїх міркувань, так я як 1) я не люблю зиму, а свята і очікування свят скрпшуаали весь січень, Різдво Водохреща, старий новий рік, а тепер виходить що весь січень пустий холодний і похмурий2) вкрали мої дитячі спогади ) 3) грудень теж попіпчили тому що Миколай ходив 19, а 22 в мене було свято Анни , день мого ангела воно було передноворічним, так було ось Анни а там гляди в новий рік, тепер Анни я навіть не памʼятаю коли дикість, я проти
Добро с Кулаками• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну, як вам сказати)) іноді краще мовчати. Я це все читала, хоча взагалі не віруюча людина. Як ви можете вступати з людьми в діскусію, взагалі не розуміючи в чому справа.
Seehund• 24 декабря 2024
Отмечали только новый год. Юго- восток.
Смайликівна• 24 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Це не мейнстрім, а історія. Не ганьбіться.
ШанельКуКу• 24 декабря 2024
И чего такие темы ночью, дайте угадаю, админы спят
Смайликівна• 24 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Справа в тому, що вона не знає. Інакше б такі теми не створювала 🤷‍♀️
Помеха справа• 24 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну вот сами совет даёте и не используете его, почему?)