Зубожиння• Изменено 08 ноября 2025
Найкращі подарунки що ви отримували і найгірші (недоречні)
Почну із себе) Гладильна дошка від чоловіка із запізненням на три місяці після мого др. І також від нього золоті сережки, але це він дарував вже у якості колишнього.
Голубая фишка• 08 ноября 2025
Как интересно про бывшего)
Часто слышу кстати, что бывшие мужья начинают дарить хорошие подарки
Штора с кисточкой• 08 ноября 2025
Лучший - дом. Худшего нет. Да и просто плохих подарков никогда не было
ПушАпница• 08 ноября 2025
Не люблю подарункі. Для мене величезний кайф обирати і купувати все самій.
Не рахую, а вважаю• 08 ноября 2025
Мне как-то мой новый МЧ подарил ручку из отеля и магнитик на ДР 🤣
Зубожиння
• 08 ноября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Как интересно про бывшего)
Я вам кажу, такий жлоб був у шлюбі. Була вагітна, то на др і квіти не подарував, жлобився. А вже розлучені були, то наприклад айфон теж придбав мені🤭
Штора с кисточкой• 08 ноября 2025
Ответ дляЗубожиння
Это вы удачно развелись ) Мне бывшие только деньги давали в мои незамужние периоды.
Кашпо• 08 ноября 2025
Все подарки муж дарил классные. Он знает мой вкус, да и чаще всего это из моего виш листа. Плохих подарков не было никогда. Хотя нет. Вспомнила. Один раз притащил набор ужасных кастрюль и гордый говорит это тебе подарок. Я когда увидела что он заносит в дом, спросила все ли в порядке с головой? Ну а что? Ты же жаловалась что у тебя мало кастрюль. А тут ко мне чувак какой-то на парковке подъехал и продал этот набор за 200 €
сказать что я была в шоке, ничего не сказать. Взрослый мужчина, а повелся на такой развод. И вообще додуматься такое подарить. Он никогда не дарил ничего для дома, всегда лично для меня украшения, телефон, машина. А тут кастрюли
Як_наготую...• 08 ноября 2025
Ответ дляЗубожиння
А доходи в нього не змінились? Мій коли почав краще заробляти, почав постійно купувати квіти. Каже, що раніше не отримував насолоди від дарування квітів, на які треба пахати декілька днів.
Він наче і не жлоб, але там якийсь гвинтик в голові зламаний на рахунок фінансів.
Оля_с_киркою• 08 ноября 2025
Наихудшие - б/у книга «Война и мир» на мое десятилетие от маминой подруги и на тот же ДР полотенце для рук от крестной. Все остальные были хорошие.
Зубожиння
• 08 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ну як сказати, роки йдуть, явно шо з/п в сумі змінюється, так само як і ціни змінюються. Але щоб прям кардинально так то ні. Тут людина або жлоб, або ні … при бажанні можна і польові квіти зібрати , і відкласти гроші на шикарний букет…. А модна і мати доходи, але бути жадним на подарунки
А_мій_самий_самий• 08 ноября 2025
Бувший чоловік кожен мій дн раптово опинявся без грошей, в той час коли я заздалегідь відкладала йому на подарунки. Я довго терпіла, але якось виказала і отримала дешевий дезік. І жбурнула ним у нього бо це вже неповага і край. На наступний дн отримала песцову шапку як в його мами. В ній потім кицька кошенят виховувала що в під´їзд прибилась. А цього невдаху я покинула бо такі фокуси хай іншим показує, мені вже досить було.
Засомневаю• 08 ноября 2025
Ответ дляЗубожиння
А мой не дарит цветы, уже привыкла, точнее, на Др дарит и на 14 февраля)
Вспомнила. Сегодня едем домой, по улице идет мужик, пьянючий, шатается, падает, в руках букет астр, такое чувство, что он не раз с ними упал) Не знаю донес ли их домой или нет
Як_наготую...• 08 ноября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Правильные цветы выбрал:)). Сотрудник как-то пришел на работу с подряпаной мордой-пришел домой после пьянки с розами.