Мамзелькіна• 24 декабря 2024

Как мамы мужей относятся с родственникам невестки?

Обсуждают их, говорят что они нищие? что они могут дать ей? Глупые, тупые, нищие, необразованные?
Короче невестка нищенка... Что думаете о такой свекрови для девушки?
празники не помню• 24 декабря 2024
Такая каша в тексте. Это на кутю уже сварили?
Не против• 24 декабря 2024
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Мама чоловіка, родичі невістки... Санта Барбара якась.
автор Мамзелькіна • 24 декабря 2024
Ответ дляНе против
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
жінка розказує, що її невістка із неблагополучної сім’ї, що батьки їй нічого не можуть дати, бідні, вона ніщенка, сама собі труси купити не може, не те, що пальто... що якщо її син не купить, то ця ніщенка крім халата і тапок з лосинами нічого не здатна купити. що батьки її малограмонтні, вона дурненька, син її пуп землі, пальто їй купить, яке вона в руках не тримала і ніколи собі дозволити не зможе і т.д.
що ви думаєте про таку майбутню свекруху???

каже, що якщо чоловіки уходять, то тільки від ніщенок і селянок малограмотних. і перед тим як бажати погане тим до кого пішли, під ноги собі треба подивитися))))
зараз в Україні каже взагалі мало гарних, грамотних, багатих дівчат, одне село і бидло розвелось, багато достойних виїхало.
Свідок Перемоги• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

То це свекруха, чи тільки в думках у Вас?
Не против• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

Залежить від того, що каже чоловік.
Мій брат одружений саме з такою, тупенька двієчниця з неблагополучної сім´ї. Нам пофіг, живуть відносно нормально вже багато років.
Правди діти ніде, невістка ні на що нездатна. Але чоловіка така дружина влаштовує, то чому іншим до цього має бути справа?
автор Мамзелькіна • 24 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
це колега))))
празники не помню• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

Ляпать она что угодно может. Почему вас это заботит?
автор Мамзелькіна • 24 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
эх, слышала б я такое до свадьбы. думаю, что там наполовину невестка имеет все данные чтоб найти себе такого чтоб пальто ей не частично оплачивал, а давал на шубу... зачем брак, который обречен на начальной стадии.
Гага Газу• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

Глупые женщины всегда были, как свекрови так и тещи, невестки.
автор Мамзелькіна • 24 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
для чего начинать то, что уже умерло не родившись.. это как замершая беременность... только репутацию подмочит себе с дурачками... можно найти умного, богатого, красивого и ’без мамы’.)))
Ms. Доброта• 24 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
то свекруха про автора
Муууумие• 24 декабря 2024
Что думаете о такой свекрови для девушки?
Думаю, что , по всему видно, жених- из графьев, не иначе.
Пальто белое нужно просить!
Ms. Доброта• 24 декабря 2024
Ответ дляНе против
Залежить від того, що каже чоловік.
проблема таких союзов, что умом дети пошли или пойдут в маму. Интеллект передается по женской линии, увы.
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

О Господі!!! Свекруня звичайно ж свята жінка з багатої родини, освічена і взагалі експерт з сімейного життя. Невістку вже шкода, жити спокійно вона їм не дасть. Ну і чи на її синочку клюне дівчина така яку вона хоче це також питання)))).
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Тільки пальто купив?)))) Це ще майже нічого, більшість таких свекрунь-багінь жаліються , що зуби зробив, вилікував.
Шотуткоїться?• 24 декабря 2024
Моя свекруха з першого дня не прийняла мене, з моєю матір´ю не спілкується взагалі. Ніяк. Свекри були не багаті, прям так, але й не бідні. А в мене одна мати, вдова інвалід. Грошей на весілля в неї не було. І тп. То для свекрухи, я ніщета що вдало вийшла заміж. Якби ж так....
Чебураха з перцем• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Зачем богатому, а главное, умному, тупая и маргинальная нищенка?
Болтушка Му• 24 декабря 2024
По-моему это классика обсуждений)))
Сейчас многие смотрят как удачно пристроить сына, чтобы невестка могла его обеспечивать полностью. Для меня это дно.
Я бывшая невестка, на меня лились тонны говна, что я не могу содержать мужа))))
Но да, такое мнение бытует. Муж ничего не должен, должна жена и ее родители)))
Болтушка Му• 24 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Не обращайте внимания.
Муж нормальный у Вас?
Шотуткоїться?• 24 декабря 2024
Ответ дляБолтушка Му
Не обращайте внимания.
Муж нормальный у Вас?
Я вже 15 років в шлюбі. Живемо скромно фінансово(. А те що свекруха не спілкується мені начхати. Ні зі мною, ні з онуками, ні з моєю матір´ю, живе 15хв ходи.
Болтушка Му• 24 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ну и отлично! Главное чтобы муж был нормальным и был на вашей с детьми стороне. Потому что есть такие мужья, которые полностью на стороне матери в любой ситуации. Такие мужья называются бывшими)
ДелиВерка• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

И что? Ну говорит и говорит
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

Ну ,що тут скажеш , інколи це буває правдою. Крім пісечки нічого ,зато гонору та амбіцій - ого-го
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Моя рахує себе як вона каже’ еліта села’), тому що вона працювала секретарем в сільській раді. На людях доця, а в очі багато раз мені нагадувала, що я не багата, і не така, хоча з чоловіком живемо 15 років і в нас все добре в сім´ї, але я з не еліти))) . Отак якось буває
Крем для арбуза• 24 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна

Такая свекровь станет причиной будущего развода.
Пилосмок працює• 24 декабря 2024
Если это коллега, то мне бы с такой дурой работать сложно было бы.

Если сын не внушаемый, то шанс на брак есть. Но маленький, т к эта женщина его растила и хз что выросло. Этим ПАЛЬТОм они ее попрекать всю жизнь будут)
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я як вони із сином живуть- це значення не має?