Gaytana04• 24 декабря 2024
Чи можна відмовитися від лічильника на воду? З перекриттям водиХтось мав досвід.
Ответ дляtosja_80
Горячей водой не пользуемся, только бойлером. В теплосетях сказали, что счётчик снимать нельзя и воду они ни как не перекрывают, просто передавать каждый месяц одни и те же показания. Так и делаем уже 4 года.
у нас до війни просто пломбували стояк,закритий кран, зараз теж не хочуть
Ответ дляtosja_80
Але ж треба повірку лічильника проходити, а це теж додаткові кошти.У нас лічильник на коридорі
арина-ветерок• 24 декабря 2024
Ви про гарячу воду? У нас в місті ніколи не дозволяли так. Бойлер вже 15 років, гарячою не користуємось, але і покази щомісячно треба передати, і лічильник повіряти.
Ответ дляарина-ветерок
Я про холодну воду, гарячої в будинку нема.В квартирі ніхто не живе від початку побудови, на лічильнику 0.
Ответ дляdibrov
Ну да, 350грн. раз на 4 роки це дорого.
Платити по нормі за прописаних набагато дешевше...😁
Ви щось корисного можете написати чи нема сого робити? Люди не живуть в квартирах, знаходяться далеко. Повернутися потім виїхати це зовсім не 350 грн, плюс час
Ответ дляGaytana04
То подаєте ноль і все.
Якщо знімуть лічильник - будете платити по кількості прописаних, воно вам треба?
Лічильник поаврчєтьчя раз на 4 роки, це 300 грн раз в 4 роки.
Uebersetzerin• 24 декабря 2024
Ответ дляOllka
То подаєте ноль і все.
Так чтобы приехать и поверить счётчик ещё много денег нужно потратить. Я понимаю автора.
А если ты не поверишь его вовремя, то все равно начнут тебе по количеству прописанных начислять.
И 300 - это что-то очень мало, Киевэнерго - от 600 и выше, не помню точно, но точно не 300 грн
Ответ дляUebersetzerin
Причем тут Киевэнерго если речь о счётчиках воды?
Это водоканал.
Цены от 300грн. всё зависит от сроков и колличества.
Средняя цена 350грн., это если в течении 2-3 дней, мы поверяли пару месяцев назад.
Просто автор хочет что-бы её пожалели, она же беженка...
Платить за воду дорого, не зарабатывают столько в Европах.
И вернутся домой в Киев не может.
Знаете как тут опасно?
Это водоканал.
И вернутся домой в Киев не может.
Знаете как тут опасно?
_Galochka_• 24 декабря 2024
Ответ дляарина-ветерок
І ще крім цього абонплату щомісяця сплачувати. Невелика сума, але платити треба