мистерЛяпсус• 16 января в 21:07
Фільтри зворотнього осмосу чи бутильована вода
Замовляємо зараз доставку води, 100 грн за 18 л, поки все влаштовує. Чи буде дешевше якщо встановити систему очистки вдома? Враховуючи її обслуговування (заміна фільтрів, може ще щось). Хтось рахував, порівнював?
Чаклунка-ведунка• 16 января в 21:09
Не сравнивала, потому что было не с чем - никогда не заказывали воду в бутылях, но я пользовалась у родителей подобным. Могу сказать, что осмос просто удобнее - вода есть всегда, бутыли не занимают половину кухни.
Мусик Пусик• 16 января в 21:14
По ціні-не знаю. Але по зручності і смаку води, то небо і щемля. Осмос значно зручніше та смак води краще
Докладальниця• 16 января в 21:14
Тут ще є різниця в якості. В залежності від того, яку воду Ви замовляєте. Якщо це вода зі скважини і вона лише обеззалізнена (головна проблема Київського регіону) - це одна якість і ніякий осмос з водопроводної води з нею не зрівняється. Але якщо Ви замовляєте бутильовану воду підготовлену зворотнім осмосом, то якість та сама. У підготовці води - осмос - це найдешевший спосіб, найпростіший, він нічого корисного в воді не залишає грубо кажучи. А там повинні залишатися мінерали.
Ответ дляДокладальниця
Можна ж осмос з мінерализатором встановити.
Докладальниця• 16 января в 21:30
Ответ дляparele
обов´язково. Але ж між природньою водою зі скважини і водою з під крана з річки, та й не з річки після осмосу різниця буде однозначно. Як би було все так просто, то великі вирбники, Оболонь, наприклад, не хизувалися своїми скважинами. І тут дійсно не пуста реклама.
У меня на даче скважина 150 метров. Вода -жесткая с содержанием железа превышающем норму в 10 раз. Пока не поставили установку фильтрации, был ужас. Набираешь ванну- вода прозрачная, аж голубая. Через 15 минут- мутная, с оранжевым налетом на всей сантехнике.
Какие нафиг минералы?)))
Ничего комфортнее и практичнее фильтров обратного осмоса не может быть в Киеве и области.
Какие нафиг минералы?)))
Докладальниця• 16 января в 21:58
Ответ дляMurzeelka
Какие нафиг минералы?)))
Я не розумію, що Ви мені пишете, мінерали - це не залізо. Я ж писала вище, що головна проблема Київського регіону - залізо. Але великі виробники обеззалізнюють воду, прибирають залізо не осмосом дешевняковим, а катіонітовими установками, які забирають лише залізо, а мінерали залишають. Короче....
Докладальниця• 16 января в 22:00
Ответ дляЛасунка
Якби ви знали, що в тому бутлі було до того, як він приїхав до вас...
а що в тих бутлях до того було? у нормальних виробників є лабораторії, беруться аналізи мікробіологами.
Докладальниця• 16 января в 22:03
Ответ дляMurzeelka
Какие нафиг минералы?)))
для побуту так, а для вживання осмос - це не найкращий спосіб
Ласунка• 16 января в 22:09
Ответ дляДокладальниця
З кожного бутля?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
Ответ дляДокладальниця
Для побуту- это целая комната установок и бочек.
Для квартиры в Киеве осмос это- лучшее решение. Поверьте, я вопросом занималась. Правда лет 10 назад. Возила бутыли на анализ. Аляска была с лучшими показателями.
Но радость спотыкатся и тягать эти бутыли- относительная. И красоты интерьеру не добавляют.
Плюнула и купила цептер. Раз в пол года нужно фильтры менять по 50 уе. Но есть аналог роса.
Каждый себя успокаивает, как может)
Замороженная селедка• 17 января в 02:21
Ответ дляMurzeelka
Какие нафиг минералы?)))
У нас тоже самое, подскажите какие именно вы фильтры поставили?
Докладальниця• 17 января в 09:17
Ответ дляЛасунка
З кожного бутля?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
а Ви щось купуєте в зворотній тарі? В скляній?
Докладальниця• 17 января в 09:18
Ответ дляЛасунка
З кожного бутля?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
Ви маштаби колообігу уявляєте?
А, як їх зберігають бачили?
звичайно бачила, я ж маю дві освіти щодо водопідготовки і працювала за фахом
Докладальниця• 17 января в 09:26
Ответ дляMurzeelka
Каждый себя успокаивает, как может)
я себе не заспокоюю, чого мені себе заспокоювати? я пишу те, що мені говорили професора в університеті, відкинувши маркетингову мішуру. А для себе вирішує сам. І я ж взагалі-то не про зручність, а про якість. Але!!! Про це не говорять ніде, та після прильотів, якщо ракета ввійшла в землю, змінюється склад води поблизу. То в таких умовах тільки і прийдеться пити пусту воду після осмосу.
Ласунка• 17 января в 09:53
Ответ дляДокладальниця
Купую в новій тарі, яка є одноразовою.
Тетрапаки, коробки з-під сиру, склянні пляшки з-під соусів, соку, вина вторсировину не ношу.
Ласунка• 17 января в 09:57
Ответ дляДокладальниця
Коли побачите, як замовники води пісяють у пусті бутлі.
І коли побачите, як і де компанія постачальник вивантажую і зберігає пусті бутлі, тоді і згадайте про лабораторні аналізи
Докладальниця• 17 января в 10:06
Ответ дляЛасунка
можливо, тоді кафе, ресторани не для Вас, я Вам скажу. Та і взагалі вироби харчової промисловості теж. Так як зараз виробники на всьому економлять, на мікробіології та санітарії в тому числі і в першу чергу. Як би Ви зайшли в невеличку пікарню чи кондитерську (не елітну, хоча....), то ніколи б не купили їх продукцію.
Ласунка• 17 января в 11:12
Ответ дляДокладальниця
А я і ходила в свій час, бувала не лише в закладах харчування, але і в приміщеннях ін.юр.осіб.
Після чого, деякі речі для мене табу з червоною ганчіркою
вентиляторная• 17 января в 11:12
Ответ дляДокладальниця
Підкажіть будь ласка, як Ви для себе вирішили питання з водою?
Докладальниця• 17 января в 12:39
Ответ длявентиляторная
я купую бутильовану воду, не дешеву.
вентиляторная• 17 января в 17:36
Ответ дляДокладальниця
я купую бутильовану воду, не дешеву.
Дякую за відповідь, а яку саме? яка більш-менш відповідає якості?
Докладальниця• 17 января в 21:57
Ответ длявентиляторная
раніше до війни замовляла Слобідську, правда не знаю, чи вони зараз працюють. Зараз перейшла на Оболонь.
Докладальниця• 17 января в 21:58
Ответ длявентиляторная
в любому випадку не беріть воду фітнес, вона пуста
вентиляторная• 18 января в 14:25
Ответ дляДокладальниця
Дуже Вам дякую за відповідь! Оболонска Артезіанська, краще ту що не в зворотній тарі, 6л? Та ща в зворотній тарі бачу, що з глибини до 297м, та де 6л з глибини до 120м - це верховодка?