Почемучка• 24 декабря 2024
Порадьте як зручно вести облік товару, продажів, витрати/ дохід і тд
Дівчата! Я бізнес початківець:))
В мене товару ще мало, але надіюсь, що колись ’виростем, то к хочу спочатку все правильно і зручно зробити
Користувалася Huger Profit для обліку добре, але я там наступила трохи, довелося видалити :(
Коротше, я не знаю як зручно все вести: і облік товару, і продаж, і залишок, і бачити прибуток , і облік відправок/ клієнтів
Прошу поради бувалих :)
Дякую
Прошу поради бувалих :)
Дякую
Почемучка
• 24 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Це якась програма потрібна мабудь..І її напевно надо купляти..
Можливо
Цікавилася в інших продпвціа- одна в зошиті веде
Інша в екселі
Mrs.Sexuality• 24 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Можливо
Інша в екселі
В зошиті и екселі я не знаю, якщо ви одна, то ведіть в екселі, но на майбутьне якщо будуть менеджери, бухгалтер, ви, це хтось, повинна буди прога в загальним доступом..
Крошка Енот• 24 декабря 2024
А що у вас трапилося з Huger Profit? Мені вона подобається. Може, можна знову встановити?
Почемучка
• 24 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Накосячила :)
Не знаю чи можна, але тоді доведеться заново фото, картки робити
Але мені ще треба якось вести продажі
Ну типу хто купив, що купив, яка оплата була ( + буде дати замовлень, оплат і відправлень) адреса, телефон і ттн
Але мені ще треба якось вести продажі
ДелайКак_Я• 12 января в 21:46
Я працюю в інтернет магазині. Шеф вибрав сейлздрайв. Там зручно вести клієнтів. Не знаю на рах витрат і прибутку. Платна