Чумацький Шлях• 24 декабря 2024
Может здесь есть баристы? Для чего эта штучка?
Точнее что она дает, зачем рыхлить кофе?
Альфред Шнитке• 24 декабря 2024
Это чтобы распределить кофе равномерно, разбить комочки,если они есть
Продаю витрішки• 24 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Чего вы, я вот тоже не знаю.
Чумацький Шлях
• 24 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Понятно, спасибо. Я просто положила кофе и все ровно трамбую, думала этого достаточно)
Альфред Шнитке• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Если вы сами мелете кофе, то в нем не успевают образовываться комочки, пресса вам должно быть достаточно
Чумацький Шлях
• 24 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Да, купила кофемолку и вот теперь смотрю, что еще докупить нужно)
Чижик Пижик• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А може щоб типу як борошно? Насищалась киснем? Розпушувалась?
Це я припускаю
Це для того, щоб не було комків і пустот і кава була краще розподілена. Але, як вже вище писали, в принципі, зі свіжоюзмеленою кавою, таких проблем зазвичай немає. Набагато важливіше підібрати правильні налаштування кавомолки і наловчитися трамбувати (якщо мова про рожкову кавоварку), бо якщо сильно трамбувати - буде горіти, слабо - не буде проварюватися 🫣
Нічого вдягти• 24 декабря 2024
Раз така тема, порадьте каву в зернах, плііііз
Не кислу, не гірку, з солодкуватим присмаком, мʼяку🙏
Карусель-весель• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Це після того, як каву вже зварили, можна було б жмих викинути без зусиль, бо він під тиском спресувався
Трейдер кріпти• 24 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Попробуйте Pupa
Чебураха з перцем• 24 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Бразилія, Колумбія, Сальвадор, Мексика, Індонезія