Добротная• 24 декабря 2024
Лижний відпочинок з підлітком, економ варіант Плай, Славське?
Підкажіть, куди краще поїхати з підлітком на лижі (трохи вміє кататись), в економ варіанті. Дивилась Славське, але чи буде сніг. На Погар зараз по веб-камерам тільки дитяча траса. Розглядаю ще варіант в Плай - але жити в селах поблизу (в Плай залишився тільки люкс на початок січня) і питання як добиратись без машини. Буковель не розглядаю, ціни зашкалюють. Що ще можете порадити зі свого досвіду. Заздалегідь вдячна всім за відповіді!
тогдалия• 24 декабря 2024
Насчет места не подскажу, я была только в Славском и Буковели, Поляне.
Если жить не рядом возле лыжных трасс, то есть ’такси’ (местные возят). Это не очень дорого раньше было, не знаю как сейчас.
дожену і ощасливлю• 24 декабря 2024
Славское обожаю.
10/10.
Адекватные цены, куча подъемников.
Нереальные виды, много хороших отелей и заведений.
Жаль, что погода стала ужасной. Нормальной зимы почти нет.
Но даже без снега, вам будет чем там заняться.
Да и если выбрать Захар Беркут, наверху зимой всегда есть снег и оч холодно.
И добираться до Славского изи.
Сначало едем во Львов, потом электричка до Славского.
10/10.
Адекватные цены, куча подъемников.
И добираться до Славского изи.
Міряю від одиниці• 24 декабря 2024
Снігу ніде нема, крім Драгобрату і Буковелю, і не передбачається... На Захарі Беркуті камера показує рихлі залишки. Який сенс їхати? Не знаю, де буде дешевше. Якщо без машини, то Славсько мабуть, краще...