Домашка• 25 декабря 2024

харківʼяни ви згодні з постом? зачиняються магазини Зара

підкинуло обговорення на одному сайті
люди в Харкові дійсно вважають що інші люди мають працювати у місті де підвищена небезпека, бо комусь треба, а ще й нехай в тривогу ?
цікаве мислення у людей
Кидстаффовка• 25 декабря 2024
Вы ж не з Харькова. Зачем вам это?

Сірничок• 25 декабря 2024
Супер. 2 десятки людей залишились без роботи.
Від ракет їх це не врятуєале при наймі зара не при чом
Сірничок• 25 декабря 2024
Взагалі такі магазини бояться за товар. Нічого особистого, просто бізнес
Король дивана• 25 декабря 2024
В магазині зара в Харкові працювали харків´яни. Чим зара відрізняється від атб?
Відкушу все що стирчить• 25 декабря 2024
Зараз в будь якому місті України - підвищенна небезпека
Ответ дляКороль дивана
Зара не працювала в Харкові
І не працює
Бентливуман• 25 декабря 2024
Насколько я знаю, Зара, как и Мак, не работают в Харькове с самого начала войны, просто Зара на днях вывезли свои оставшиеся вещи из Никольского - так что обсуждать нечего.

автор Домашка • 25 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
а чому компанія не має права закритись в місті де прильоти часті?
зараз поливають цю компанію брудом але як тільки буде відкриватися будуть двері виламувати))
Ответ дляБентливуман
Автор не в курсі, але срачну тему треба створити
Ответ дляДомашка
Вона закрилась 24 лютого 22 року
аромат Жука• 25 декабря 2024
Ответ дляДомашка
альо, вона закрита з початку війни, як і мак
Зоя Жорівна• 25 декабря 2024
Автор ви тріль. Тема ваша взагалі не має з реальністю зв´язку
всегдаДаДа• 25 декабря 2024
Я бы и дня не работала в Харькове, после массовых обстрелов трц, и все закрыла. Люди гибнут, остаются инвалидами, кто такие посты пишет у тех с кукухой проблемы явные, там транквилищаторы рулят.
автор Домашка • 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Удалено администрацией...
Витворунка• 25 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Если все закрыть, как вы предлагаете, то как миллиону людей жить?
Зоя Жорівна• 25 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Немає приводу для дискусії. Бо ви написали бред
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Про що дискутувати? Зара в Харкові не працює з 24 лютого 22 року
ДелиВерка• 25 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
А на каких платформах умеют? Можно примеры?
Ответ длявсегдаДаДа
А в Києві?

ДелиВерка• 25 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Простой вопрос, очень простой. Население Харькова более миллиона человек, границы для многих закрыты. Что делать людям?
аромат Жука• 25 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
вас хтось примушує?повно бажачих без вас)
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
Всі не закриються, є ще інтернет магазини
всегдаДаДа• 25 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
Там жить должны только люди необходимые городу для его хоть какого-то существования, это не жизнь под бомбами ( и да есть возможности по Украине и за границу уехать,, жизнь, здоровье дороже квартиры в центре с евро ремонтом.
Король дивана• 25 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Має. Але ваш старпост не про це. Маніпулюйте кимось іншим або вкладайте весь зміст спочатку в свої слова
18 мнеУЖЕ• 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ні
автор Домашка • 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ну так самі харківʼяни теж походу не в курсі що там в них працює а що ні, але магазини треба засрати
Король дивана• 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А в Києві?
В Киеве кабы и артиллерия не долетает.
автор Домашка • 25 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
почитайте правила цього форуму перш ніж задавати такі дурні питання
аромат Жука• 25 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
то ви з бнр на наші хатинки заглядаєтесь?