Раздражевская• 25 декабря 2024

Он не хочет свадьбы,чисто роспись и все.

А я хотела фоточсессию в платье .Разногласия в этом даже.Всегда мечтала о свадьбе
Гомосноб• 25 декабря 2024
Разногласия в этом даже

так чего вы в него вцепились как репей и хотите за него замуж? ))
Куда ж без меня• 25 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
По-моему мнению ’после 30’ означает что у людей это уже не первый брак.
К чему все эти платья и фотосессии по второму или третьему кругу?
Не обовʼязково, я в 29 перший раз заміж виходила. Автор не казала що це другий шлюб
Инста_Богиня• 25 декабря 2024
Ответ дляВідморожена
Ну и проблемы у людей
Так. Для когось це проблема. Весілля це важлива подія, віха в житті і формат святкування це не дрібниці. Чому ви вирішили, що можете знецінювати хвилювання автора?
SantaMonika• 25 декабря 2024
Так закажите фотографа за свои деньги
SantaMonika• 25 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Он фоткаться не хочет
Скажите, тогда другого жениха в аренду возьмёте, мужа на час
Инста_Богиня• 25 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
В сл году по 30 будет
Вам просто треба поговорити з нареченим стосовно фотосесії та сукні. Спробуйте вдвох передивитися як можна більше робіт різних весільних фотографів, проговорити що йому в цих фото подобається або навпаки не подобається. Таким чином ви поступово досягнете взаєморозуміння в цьому питанні
Пэрисхилтонша• 25 декабря 2024
У нас не было застолья. Зато была шикарная фотосессия в платье)
РокерША• 25 декабря 2024
ООО, то ви ще ремонт не робили)))) успіхів, не побийтеся!
Закуйовджена життям• 25 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Он фоткаться не хочет
А совместную жизнь вы обсудили, договорились или у вас разные взгляды ?
Инста_Богиня• 25 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Це гарно. Ми одружилися 24 роки тому, весілля на 60 гостей в ресторані з циганами-ведмедями. Було весело і не шкодую. Але зараз я би зробила розпис, фотосесію і якусь невеличку подорож замість ресторану. Ну хіба що невеличкий фуршет після розпису для самих близьких
Пэрисхилтонша• 25 декабря 2024
Ответ дляИнста_Богиня
У нас тоже давно была свадьба. Но мы выбрали роспись-фотосессия-мальдивы. Хотя от застолья я бы тоже не отказалась, но у нас не было какой-то интересной компании.
Кудлата хмаринка• 25 декабря 2024
Якщо ви ще до весілля не можете дійти згоди у подібних питаннях, то що буде далі?
Инста_Богиня• 25 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Он фоткаться не хочет
В нас традиція робити новорічні сімейні фотосесії. Мені та дітям подобається, а чоловік просто поважає наше бажання та присутній на цих фотосесіях. Що цікаво, то першу фотосесію запропонував він, а мені не сподобалось, не комфортно було з тим фотографом. Наступного року чоловік запропонував іншого фотографа і тут понеслось 🙈 чоловік вже не радий, але … традиція 🎄
Кудлата хмаринка• 25 декабря 2024
Ответ дляLynx_1992
Вас швидше за все захейтять, але як на мене, схожі погляди на фінанси - це важлива складова щасливої сім´ї. Бо далі вам хотітиметься відсвяткувати юбілей у ресторані з красивою сукнею і проф мейком, а він вважатиме що краще ті гроші на депозит чи відкласти на новіше авто. І так в усьому. Особливо коли ви опинитеся в декреті.
І не тільки на фінанси.
Можна мати різні смаки на їжу чи там фільми, але основні погляди на життя мають співпадати або хоча б не суперечити один одному.
Інакше такий шлюб довго не існуватиме.
Кудлата хмаринка• 25 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
пофоткайтесь без него
А жониха можна і в оренду якогось взяти.
Инста_Богиня• 25 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
А в нас було багато друзів. Студентське життя раніше інше було, шумне та веселе
ТигрЛьвович• 25 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
І не тільки на фінанси.
Інакше такий шлюб довго не існуватиме.
Ну от на фільми у мене з чоловіком абсолютно різні смаки, але це не проблема, ми їх просто окремо дивимося або обираємо щось компромісне.
А от з фінансами - якщо бюджет спільний, то як це розділиш?
Та навіть якщо роздільний (подруга так жила, вона фін директор і загалом його грошей не потребувала, але навіть так її з часом почала дратувати його прижимистість, і все одно це впливає на спільне життя, бо він скажімо прикручував батареї до рівня +18 щоб на пару тисяч менше платити за опалення, а їй хотілося усі 25 і ходити в шортах).
Пэрисхилтонша• 25 декабря 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Класс 🥳🥳🥳🥳🥳🤪
Не зви чайна• 25 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
У нас наоборот, я хочу просто роспись, можно с фотосессией, а ему свадьба с конкретным размахом на 2-3 дня
поміняйтесь з автором
Не зви чайна• 25 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Ну правильно, після 30 то за свій рахунок потрібно гуляти, а у 20 років то проблеми батьків 😂
Свої гроші краще рахуються,ніж чужі
не факт, що правильно. Бо я в 20 не хотіла великого весілля, але батьки, особливо тато (я його доця ) настояли.
woman Warrior• 25 декабря 2024
Самые бездарно потраченные деньги-это деньги на свадьбу.
Еще понять, когда они есть в неограниченном количестве,но когда нет жилья, а приоритетные потребности не закрыты-это верх неразумности.
особенно сейчас.В войну.
Пуки-куки• 25 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
То есть жилья ни у Вас ни у него нет? И каждый раз он говорит это напрасная трата денег нам нужно откладывать на свое жильё?
Это так мой говорил, и по сути ничего не изменилось, свадьбу мы сделали, много лет вместе, ребенок уже есть, квартиры своей нет, но думаю, если бы я тогда не прогнула в свадьбе, то квартира бы все равно не появилась бы, он такой мужик, что с ним квартиры не будет.
автор Раздражевская • 28 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
А как вы его на свадьбу прогнали?Модет как-то через его родителей?
Пуки-куки• 28 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Сказала, что женимся или в этом году или никогда уже и расстаемся. Родители его совсем не причем, я с ними не общаюсь практически сейчас.
Честно, хотела с ним расстаться, а он через несколько месяцев предложение сделал, кольцо купил и поездку - там сделал предложение.