МУСЯкомарова• 25 декабря 2024

Чи могло видалення родимки стати причиною втрати свідомості?

Вчора видаляла невус радіохвильовим методом, вкололи лідокаїн і після початку випалювання мені стало погано - тошнота, німіло тіло, але лікар відкрив вікно і за 5 хвилин мене попустило.
А сьогодні вранці встаю, іду на кухню. Випила молока пару ковтків і дай думаю зніму пластир. Знімаю, а там такий жах - велика рана і ще й ямка велика. І тут мене починає знову штормити - тошнить, кидає в жар. Втратила свідомість....
Викликали швидку, поміряли тиск 100/80, зробили кардіограму, все нормально.
Я в шоці від цього всього. Це може бути реакція на анестетик?
Ряженка• 25 декабря 2024
скорее на страх похоже
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляРяженка
скорее на страх похоже
Думаєте панічна атака?
So_so• 25 декабря 2024
Нет, это психика
Alex_Kri• 25 декабря 2024
Нет, это не анестетик, а нервы
ОйЙой• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Думаєте панічна атака?
Дуже схоже. Вам стало погано , коли побачили.
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Нет, это психика
У мене колись давно бували атаки, але вони не призводили до втрати свідомості, а просто сильно серце билось і здавалося шо помру
Успокойся_Успокойся• 25 декабря 2024
Це може бути просто реакція на стрес від побаченого. У мене таке було, коли пупок проколювала, додому прийшла, зняла пластир і рухнула від вигляду.
Луковая• 25 декабря 2024
Це нервове.
Від побаченого.
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляAlex_Kri
Нет, это не анестетик, а нервы
Справа в тому, що колись схожа історія була, коли мені видаляли зуб мудрості. Не знаю правда, що кололи. Але я теж почала втрачати свідомість... Тому і подумала може це через препарат
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Те шо я побачила це жах. Краще б ходила з родимкою(((
66сезон666серия• 25 декабря 2024
Ой, автор, та ви просто сикло)
Успокойся_Успокойся• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Велика була? Мені видаляли, ніякого жаху не було...
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ для66сезон666серия
Ой, автор, та ви просто сикло)
Та я не заперечую, мені б просто розібратися, що це дійсно всього навсього ПА, а то страшно.
66сезон666серия• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Все щ вами нормально. Заживе, залишиться біла пляма, а може й нічого не залишиться.
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Була випукла десь 5-6 мм. Але дірка в два рази більша, я не знаю чому(((
66сезон666серия• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Так має бути
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Дякую всім за відповіді. Трохи заспокоїли мене.
Успокойся_Успокойся• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
У мене менша була. Нічого, загоїться, залишиться біла плямка.
Барбітта• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Автор, співчуваю. Пробачте, а де у вас була родимка?У мене над оком. Все ніяк не можу наважитися.
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Над бровою
Луноходик_Ик• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Думаєте панічна атака?
Так
Катруся 777• 25 декабря 2024
Можна було б подумати на препарат якби рухнули ще там в кабінеті або хоча б протягом перших годин після видалення, але доба пройшла - препарат вже вийшов скоріше за все з організму. Так, це скоріше схоже на реакцію на побачене - страх, стрес, ПА
Сіґеле-міґеле• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Автор, це ж нормаоьно, а що там повинно бути?
От вам слід від випуклої родимки 7мм через роки. Вибачте за товсте пузо з алергією на мандаринки))
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
У вас там і сліду не видно. Гарний результат.
Але мене лякає шо виямка на місці, чи воно потім вирівняється?
Печенюшка• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Думаєте панічна атака?
Думаю так. В мене було колись, що ненавмисно зачипила родимку, впала без свідомості, бахнулась головою, потилицею.
Я цього не пам´ятаю, але забій лікарі встановили.
Потім ще майже добу була ретроградна амнезія, нікого не взнавала, все як в тумані було. У лікарні в черепно-мозковому відділенні відкачали, Слава Богу!
Сіґеле-міґеле• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Вирівняється, звичайно.
От іще. Цю видаляли 5(!) разів, хоч і лазером. Але кожного разу били все глибше, щоб дістати корені, бо вона не йшла. Виїмка на виїмці, тому шрам більш помітний
автор МУСЯкомарова • 25 декабря 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вирівняється, звичайно.
Теж не дуже помітно. А яким вам способом видаляли?
І ще скажіть, будь-ласка, чи достатньо такого догляду за місцем видалення, як мені сказав лікар - просто обробляти хлоргексидином 5-7 днів і чекати поки кірочка сама відпаде
Сіґеле-міґеле• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Оце вже не пам´ятаю. Догляд - то таке, це ж просто ранка. Головне корочку не здирати.
Мені на обличчі всі лазером видаляли, на тілі - електрокоагулятором. Результат коагулятора більше подобається. А вам чим?
Барбітта• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Над бровою
Дякую за відповідь.
Куратор дебошей• 25 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Думаєте панічна атака?
Та просто від побаченого. Дехто від вигляду крові вмліває.