Ручки-Крючки• 25 декабря 2024

Ненормотипові діти і «сліпі» батьки.

Вчора приїхали родиною до бабусі. Приїхала й двоюрідна сестра з тіткою, яку ми не бачили майже 3 роки. Загалом було 5 родин, на всіх 7 дітей віком 7-10 років.
Дитина двоюрідної сестри має проблеми з комунікацією і розуміння того, де вона і що відбувається. Мама весь час повторювала, що то характер і погані гени колишнього чоловіка, в свою чергу її мама, з якою вони живуть говорила про те, що вони вже змінили 3 школи через його поведінку, бо вона не слухняна.
А там дитина з аутизмом, може ще й з рдуг. Дитині трохи більше 9, вона просто ходила за всіма і повторювала одне й те ж саме, з дітьми не гралася, в якийсь момент їй захотілось зняти всі іграшки з ялинки, коли попросили це не робити, реакції було 0, коли бабуся її почала відтягувати від ялинки, бо Чала б істерика така, що моя дитина прийшла і сіла мені на коліна, бо було їй страшно.
Весь вечір всі робили тільки те, що відволікалися на дитину, бо вона щось хотіла, кричала, кудись йшла і тд
Я звісно нічого не казала сестрі, але як можна списувати все на характер колишнього?
Доречі, серед дітей була дитина, в якої спектр, але більш легкої форми, тобто про це в родині розмовляли, ніхто не робить вигляд, що нічого не сталося. Всі це знають і розуміють.
А тут сестра не хоче приймати дитину і її стан, по сутчас іде, дитина росте сама по собі, без потрібної для неї терапії, помічника в школі і тд.
Обнемашечка• 25 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ясно очередной обыватель вообразивший себя супер спецом.) Открою вам глаза, как мама ребенка с особенностями. Не всегда - это аутизм, бывают ещё и генные нарушения и нарушения работы мозга. И очень часто сделать ничего нельзя, родители обходили всех врачей и предпочитают просто эту тему не затрагивать.
Автор описує трохи інший випадок, сестра і бабуся пояснюють це поганим характером батька і ’дитина не слухняна’.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 декабря 2024
Ответ дляОченьценная
Я правильно розумію, ви не хотіли говорити про це з сестрою і принесли нам, стороннім людям, просто обговорити сестру?
Да. Это форум. Здесь все так делают.
Червона калина• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Ничего она не будет со своим осуждением делать. Она так и будет думать что она права, что ’надо было что то делать’.
Легко все вирішувати за когось, коли особисто тебе не стосується. Тоді ми всі лікарі і порадники.
So_so• 25 декабря 2024
Какой уровень жизни у них?
Морожена_курка• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Они обязаны сообщить в службу. И сообщают. Таким детям ставят диагноз.
Так что пусть автор не ...
В яку службу і що повідомити?
Навіть якщо діагноз є, ніхто не зобов´язаний інформувати про це школу.
На що має скаржитися школа і кому?
Колупалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Это не только её дело. Она запускает ребёнка из которого, вскоре, может вырасти нестабильный взрослый, доставляющий серьёзные проблемы окружающим.
И да, таких переводят из школы в школу, они постоянно создают проблемы в проведении учебного процесса и в атмосфере класса, в целом.
Если б это было не только ее дело, то ребенком бы не только она занималась.
А так это всегда только дело родителей и только их проблемы.
И никто таким родителям не помогает, не делает за них ничего.
Только бла бла бла - что и как они должны делать.
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ваша история шита белыми нитками т к ребенок ходит в школу и школа уже давно бы решила вопрос с обращением к доктору или в службу по правам детей
Дитина змінила три школи.
Перші 1,5 роки була дистанційна освіта, тобто ходить дитина в школу 1,5 роки.
СережкинаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Кому оно надо в курсе держать родственников, которых видишь 100 лет в обед.
ПлюшкамиБалуюсь• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Там теж дитина говорить короткими фразами.
І взагалі відповідає не по темі.
Типу :
- як доїхала, чи не змерзла?
У відповідь дитина дістає з кармана якусь іграшку, показує її і каже, що це їй подарували в школі. І таких прикладів багато.
Я понимаю, что внутри вас кипит, ведь это ребенок и он не может сам пойти к врачам. А мать я думаю видит проблему, но в силу своей лени и нежелания заниматься ссылается на плохие гены. Так проще жить!
Колупалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
А який сенс казати прямо? Інфи зараз повно, люди не у вакуумі живуть. Якщо не бачить, очевидно, просто не хоче бачити
А какой смысл тему такую создавать?
Червона калина• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дитина змінила три школи.
У вас реально своїх проблем немає?
Жерица ночи• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нічого
Я не буду писати, радити і тд, але я не розумію цього штучного «характер такий». Вони ж бачать інших дітей, невже не розуміють, що щось не так з дитиною
А я не понимаю людей, которые гавкают за спиной. Это ваша сестра и ваш племянник, а вы идёте с обсуждением видимой проблемы не к сестре, а к чужим теткам сказать - ах, как так можно! Какая сестра ужасная, какая я молодец))
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
В яку службу і що повідомити?
На що має скаржитися школа і кому?
Школа передаёт в службу данные о том, что родители не выполняют свои обязанности. В данном конкретном случае по оказанию мед помощи.
Потому что если реьенок отстаёт в развити то должна быть выявлена причина т е поставлен диагноз
Червона калина• 25 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Простіше, зі складною, нездоровою дитиною? Не гнівіть Бога. Ви не знаєте ні тієї жінки, ні того що вона робить, чи не робить.
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Все розуміють і, можливо, знають діагноз. Просто не хочуть це афішувати і займатися цим.
Знаю випадки дітей з реальними серйозними діагнозами, а батьки не хочуть ’хімією пічкати дитинку’
В тому й справа, що не знають діагнозу.
Бо бабуся, в якої живуть вона типу, та от може давати заспокійливі якість, бо дитина буйна.
А там шаблон на шаблоні. Дитині навіть свою виделку привезли, бо іншою вона їсти не буде.
Все буде• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нічого
Звичайно, розуміють. Звичайно, матері дитини боляче.
А звідки у вас впевненість, що ваша сестра не водила дитину до лікаря? Ви ори роки не спілкувалися взагалі, вчора теж про дитину не спілкувалися, але зробили якісь дивні висновки, що сестра ’нічого не робить’.
У вашій сім´ї ця хвороба йде генетично, раз на 7 дітей 2 хворі. Ви не задумувалися, що ваші діти можуть мати такі самі проблеми з дітьми, і інші ’добрі’ люди так само вас перемиватимуть ’дитину запустили, нічого не роблять ’?
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дитина змінила три школи.
И что? Сочиняйте правдоподобнее
Перша скрипка• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
А какой смысл тему такую создавать?
Це, на вашу думку, єдина тема без сенсу на форумі?))
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
В мене така подруга була. Років з 10 засуджувала свою родичку, що дитину не лікує так як слід, що потрібні ліки, реабілітації і перевірки. Нічого не робить, їй пофіг. Виявилось що в дитини, генетичне, невиліковне захворювання. Встановили за кордоном. Лікування неможливе, не покращить стан. Що вона тепер зі своїм вилитим осудом має робити невідомо. То не ваша справа, якщо ви не лікар. В дитини є батьки
Але ж діагноз встановили? Зробили хоч мінімум, чи не так?
Колупалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Они это посторонним говорят.
Они ж не будут всем родственникам которые их видят раз в 3-5 лет и которым в принципе начхать на них и их ребенка все диагнозы рассказывать и все что им врачи и педагоги говорят.
Колупалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Червона калина• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Встановили через 10 років, він вже підліток. Але мама і до того ходила по лікарям, яким могла собі дозволити. Але ніхто це на загал не виносив. Ви не знаєте нюансів, не засуджуйте.
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Класна у вас родина, всі мовчки дивилися і посміхалися. Хоч хтось з сестрою про це говорив, раніше, вчора?
А ви вважаєте це потрібно обговорювати за столом?
Ніхто не посміхався, бо всі все зрозуміли відразу.
ПлюшкамиБалуюсь• 25 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Хто гнівить Бога, шановна?! Судя по теме автора, то сестра фиг положила на ребенка! Ссылается, что это гены плохие! Моей дочери ставили угрозу ДЦП! Вы знаете сколько я оббегала центров, массажистов, узи, неврологов... Как вспомню, так вздрогну! А могла бы просто говорить, та это нормально, все дети по-разному развиваются. И упустив время, чем это могло обернуться!
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Так а тут не обходять лікарів, розумієте?
Не роблять нічого.
Колупалочка• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
То что они вам не сказали и никому из родственников диагноз не значит, что они его не знают.
Обнемашечка• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Не за столом. Дитині 9 років. Де ви всі були раніше?
автор Ручки-Крючки • 25 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Саме так
Ируся-пуся• 25 декабря 2024
А с чего взяли, что родители не обследовпли ребенка и ничего не делают? Может они в курсе и много делают, но ничего не афишируют и надеятся, что всеми ребенок будет восприниматься, как обычный, просто слегка балованый.
ПлюшкамиБалуюсь• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Не роблять нічого.
Вот! Это для той дамы, которая написала мне ’не гнівіть Бога’. Вода камень точит. Я понимаю, что есть ситуации, которые нельзя исправить, но можно хотя бы попробовать.