Ручки-Крючки• 25 декабря 2024
Ненормотипові діти і «сліпі» батьки.
Вчора приїхали родиною до бабусі. Приїхала й двоюрідна сестра з тіткою, яку ми не бачили майже 3 роки. Загалом було 5 родин, на всіх 7 дітей віком 7-10 років.
Дитина двоюрідної сестри має проблеми з комунікацією і розуміння того, де вона і що відбувається. Мама весь час повторювала, що то характер і погані гени колишнього чоловіка, в свою чергу її мама, з якою вони живуть говорила про те, що вони вже змінили 3 школи через його поведінку, бо вона не слухняна.
А там дитина з аутизмом, може ще й з рдуг. Дитині трохи більше 9, вона просто ходила за всіма і повторювала одне й те ж саме, з дітьми не гралася, в якийсь момент їй захотілось зняти всі іграшки з ялинки, коли попросили це не робити, реакції було 0, коли бабуся її почала відтягувати від ялинки, бо Чала б істерика така, що моя дитина прийшла і сіла мені на коліна, бо було їй страшно.
Весь вечір всі робили тільки те, що відволікалися на дитину, бо вона щось хотіла, кричала, кудись йшла і тд
Я звісно нічого не казала сестрі, але як можна списувати все на характер колишнього?
Доречі, серед дітей була дитина, в якої спектр, але більш легкої форми, тобто про це в родині розмовляли, ніхто не робить вигляд, що нічого не сталося. Всі це знають і розуміють.
А тут сестра не хоче приймати дитину і її стан, по сутчас іде, дитина росте сама по собі, без потрібної для неї терапії, помічника в школі і тд.
кнопкодав• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ваша история шита белыми нитками т к ребенок ходит в школу и школа уже давно бы решила вопрос с обращением к доктору или в службу по правам детей
Школа не може вирішувати такі питання, максимум - це надати рекомендації. Якщо батьки не бачать проблем, то їх ніхто не змусить силою звернутися до спеціалістів
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
И передать данные в службу по правам детей. А дальше с родителями работает служба
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Знаете сколько это сил и денег?
В неї гарна робота, іі мама директор заводу.
Вона в минулому у році купила собі квартиру. Але через те, що дитина така, то вони живуть разом.
Я вся ваша• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
И что она может сказать родителям?)обязать на тысячные расходы?
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Ну звісно, то не мої проблеми. Але ж це полегшить життя дитині і їм.
Яка ваша справа? Давати поради, яких не просили? Чи хочете зайнятись дитиною? Матеріально допомогти? Ваш пост гидкий.
Не танцую- но пою• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Они обязаны сообщить в службу. И сообщают. Таким детям ставят диагноз.
Так что пусть автор не ...
Они сообщают в службу только затем, чтобы сдыхаться проблемного ребенка, и поэтому его ’демонизируют’. Потому что часто такие дети проблемные, не слушают учителей, срывают уроки, влазят в конфликты. И часто диагноз там есть, но его не так просто поставить, потому что ребенок интеллектуально нормально развит, у него нет тяжёлой психиатрии, а есть расстройства типа СДВГ и подобные. И внешне это выглядит как невоспитанность и пед. запущенность, и только родители в курсе как оно на самом деле.
Я вся ваша• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А если все годы платила за процедуры,то не купила б
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Никто не ’обязывает на расходы’, но то, что проблема есть - доносят до родителей.
А автор пишет, что никто кроме неё не в курсе, что у ребенка проблема.
Я не тону• 25 декабря 2024
В мене син з аутичними рисами. Не сильними.
Ох! Скільки ж всього ми робили. Але нікому не казали. Особливо подружкам. Мені не подобалось, коли мене починали розпитувати, жаліти. Тулити ось цю фразу «все буде добре».
Все по-чесному я могла розказати лише іншим мамам таких самих дітей. Поділитись своїм болем, ми один -одного розуміли.
Обнемашечка• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Они устали от бесконечных ’надо что то делать’, ’я вот знаю врача/случай’
Якщо втомилися, то зрозуміло. Вигадати щось і ніхто питань не ставить. А якщо справді не бачать проблеми...
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Так в курсе после этого родители, что проблема есть или как в посте автора ’слепые’? И она одна только проблему заметила?
любименькая• 25 декабря 2024
Создавать такие темы еще и на Рождество.. Бог все видит. Гордыня автора будет проработана в свое время. Лучше подумайте про себя, автор, у вас проблем не меньше
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
В курсі всі присутні, бо у всіх є діти і аутизм зараз таке розповсюджене явище, що про них знають і з ними стикалися.
Я вся ваша• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Все все в курсе,просто не посчитали нужным обсуждать это в семье,все равно ничем не помогут,только ценные советы
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вы не заметили, что противоречите своему стартпосту?
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
В нас була родина з дитиною зі спектром, ніхто її не жаліє, не дає порад, не ставить дурних питань. Всі ставляться з розумінням.
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ длялюбименькая
День має значення??
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Ну бо їх мама дуже балакуча.
Вони звинувачують всіх довкола, типу, погана вчителька, не навчила читати, однокласники не виховані, бо не товаришують з дитиною, будемо мабуть давати заспокійливі, бо буде буйна, їсть тільки картоплю з огірками, але й батько дитини такий був, перебірливий в їжі, то все гени. І взагалі всі розмови зводилися про те, що це все гени чоловіка.
При цьому вони знають, що була теж дитина зі спектром і про це нормально говорять за столом.
Ну з вас і пре івно прикрите білим пальтом
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Так что вы хотите от своей сестры? Чтобы она вам доклад не предоставила за прошедшие 3 года?
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Нічого не протирічить
Всі розуміють, крім мами
вкрации• 25 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
У вас реально своїх проблем немає?
Я , как раз вчера, рассказала сыну историю где дети от голода умерли в квартире
Соседи слышали их плач. Два дня
У них наверное тоже были ’свои проблемы’
Соседи слышали их плач. Два дня
Борисфенка• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Автор пише, що всі бачать проблему, окрім мами дитини.
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ длялюбименькая
Зеленим
Не танцую- но пою• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Это я такой родитель, СДВГ у сына от его папы, который с нами не живёт. И даже я сначала была уверена, что у сына просто такой отвратительный характер в папу, только потом я поняла что к чему.
вкрации• 25 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
А я не понимаю людей, которые гавкают за спиной. Это ваша сестра и ваш племянник, а вы идёте с обсуждением видимой проблемы не к сестре, а к чужим теткам сказать - ах, как так можно! Какая сестра ужасная, какая я молодец))
Сестра все списывает на характер. Написано же в старпосте
Несу добро людям• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нічого не протирічить
Всі розуміють, крім мами
Ещё раз: она вам должна письменный доклад предоставить о том, что она понимает, а что нет?
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
І явно не двоюрідній сестрі, яка палець об палець не вдарила за три роки
Просто красавица• 25 декабря 2024
а вы прям доктор-профессор, всем детям диагнозов понаставили. один ваш нормотипичный. бубочка пострадавшая, маме на коленки забившаяся.