Ручки-Крючки• 25 декабря 2024
Ненормотипові діти і «сліпі» батьки.
Вчора приїхали родиною до бабусі. Приїхала й двоюрідна сестра з тіткою, яку ми не бачили майже 3 роки. Загалом було 5 родин, на всіх 7 дітей віком 7-10 років.
Дитина двоюрідної сестри має проблеми з комунікацією і розуміння того, де вона і що відбувається. Мама весь час повторювала, що то характер і погані гени колишнього чоловіка, в свою чергу її мама, з якою вони живуть говорила про те, що вони вже змінили 3 школи через його поведінку, бо вона не слухняна.
А там дитина з аутизмом, може ще й з рдуг. Дитині трохи більше 9, вона просто ходила за всіма і повторювала одне й те ж саме, з дітьми не гралася, в якийсь момент їй захотілось зняти всі іграшки з ялинки, коли попросили це не робити, реакції було 0, коли бабуся її почала відтягувати від ялинки, бо Чала б істерика така, що моя дитина прийшла і сіла мені на коліна, бо було їй страшно.
Весь вечір всі робили тільки те, що відволікалися на дитину, бо вона щось хотіла, кричала, кудись йшла і тд
Я звісно нічого не казала сестрі, але як можна списувати все на характер колишнього?
Доречі, серед дітей була дитина, в якої спектр, але більш легкої форми, тобто про це в родині розмовляли, ніхто не робить вигляд, що нічого не сталося. Всі це знають і розуміють.
А тут сестра не хоче приймати дитину і її стан, по сутчас іде, дитина росте сама по собі, без потрібної для неї терапії, помічника в школі і тд.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ваша история шита белыми нитками т к ребенок ходит в школу и школа уже давно бы решила вопрос с обращением к доктору или в службу по правам детей
в каком-нибудь селе никто ни в какие службы не обращается, даже если дети голодные и босые.
Сапай вазони• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Бо терапія допомагає, компенсувати дитину в теперішньому часі набагато простіше, ніж навіть 10 років тому
ой, все це така фігня
ці терапії і допомоги
немає ліків від рас
від рдуг там хоч є шо приймати, тому є сенс у диагнозі
щоб розвинути свій потенціал дитині навіть гіперчутливій треба хороша прив’язаність, багато справжніх дорослих навколо, які бачать її справжні потреби, а не якась терапія натаскування як собак типу АВА
ці терапії і допомоги
немає ліків від рас
Бабулька• 25 декабря 2024
Автор, а какого рода спектр у вас, если вы пишете: «вже змінили 3 школи через ЙОГО поведінку, бо ВОНА не слухняна»? Дислексия? Дисграфия?
А если эта история от начала до конца выдумана, то какой диагноз вы бы сами себе поставили?
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Все розуміють і, можливо, знають діагноз. Просто не хочуть це афішувати і займатися цим.
Знаю випадки дітей з реальними серйозними діагнозами, а батьки не хочуть ’хімією пічкати дитинку’
теж знаю, дитина вже виросла, наче плюс-мінус норм. там неважка форма, але явно не на 100% адекватна людина
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Это не только её дело. Она запускает ребёнка из которого, вскоре, может вырасти нестабильный взрослый, доставляющий серьёзные проблемы окружающим.
И да, таких переводят из школы в школу, они постоянно создают проблемы в проведении учебного процесса и в атмосфере класса, в целом.
у нас такий хлопчик був на ’розвивашках’ я із жахом це згадую
Тантрический кекс• 25 декабря 2024
Автор, а вы возьмите на себя ответственность и ведите по врачам ребёнка, если вы готовы вложить время и деньги, то сестра, я уверена не будет спорить, осуждать легко, правда? Вы ресурсами помогите
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляТантрический кекс
В них не має проблем з фінансами
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Працюю в приватному садочку
Приведе дитину на адаптацію і тікає
Що ж ти тікаєш і мовчиш, що дитя аутист така форма важка , агресія, всіх дітей душить
Мичить як звір і ногами в живіт дітей ні з того ні з сього
Або головою в стіну різко або іншій дитині різко перед очима ламає те, що та збудувала
Наче ми дурні і не бачимо не розуміємо
Дзвонимо відразу - прийдіть заберіть
І починається - ви х333ий садік і т д і т п
Що ж ти вимагаєш від нас зробити те, що ти , мама, не можеш зробити
Приведе дитину на адаптацію і тікає
Наче ми дурні і не бачимо не розуміємо
Дзвонимо відразу - прийдіть заберіть
І як ваша ситуація стосується автора? Що вас садочок не проводить відбір, а лише гроші гребе, то жалійтесь своєму директорові
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
В них не має проблем з фінансами
Все ви знаєте про інших, впевнена вам теж гарно кості перемили на тій вечері
любименькая• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Удалено администрацией...
А ще краще тримати язик за зубами, бо відрізати можуть, якщо пхати не в свою справу
Тантрический кекс• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
В них не має проблем з фінансами
тем легче вам, подарите время и внимание, возьмите все эти переживания за ребенка на себя по-настоящему, а не на форуме вздыхайте.
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ви вважаєте свій коментар доречним?
Сумчатая кошка• 25 декабря 2024
автор, я б на вашому місці рефлексувала з приводу вашого роду загалом. На 7 дітей двійко діточок з розладами. варто задуматись саме вам про майбутніх онуків та їх стан. а то може статись, шо ви опинитесь на місці ваших родичок шо розповідають шо то погані гени батька якого навіть поряд немає, а справа буде у вашому роді...думайТЕ
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
😂😂😂😂😂
Дякую
В мене не має проблем з цим
Дякую
В мене не має проблем з цим
Просто болталка• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Так
Я впевнена, що нічого не роблять. В дитини бабуся така, що про це б вже знав весь світ, вона розповідає про всі свої і не свої болячки, любить щоб її жаліли і тд
Ну це б знали відразу всі,
В дитинстві справді можна не помітити, бо діти таки різні. В підлітковому чи дорослому віці буде помітніше, тоді зрозуміють.
Мені виглядає так, що бабуся справді не бачить і це не дивно, в її молодості такі проблеми не діагностували. Або бачить і не хоче собі признатися, боїться таврування. І цілком може бути, що там саме бабуся голова родини, донька (мама дівчинки) може її точки зору притримуватися. Тобто бабуся сказала, що все ок, переросте, значить переросте.
Сапай вазони• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
😂😂😂😂😂
Дякую
В мене не має проблем з цим
Дякую
В мене не має проблем з цим
Значить історія видумана, бо інакше Вам не було так смішно.
Ручки-Крючки
• 25 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Так
Звісно видумана
Видихайте
Звісно видумана
Видихайте
КрестьянинДиор• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Это ваше мнение.
С чего вы взяли что им было бы легче если б они 9 лет тягались по врачам, по терапевтам, психологам, логопедам вместо того чтоб ничего не делать?
Учителям и детям в классе как чудесно, да?
Ёшки_Матрёшки• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Ну звісно, то не мої проблеми. Але ж це полегшить життя дитині і їм.
Это
Не
Ваше
Дело
Не
Ваше
Дело
Томатико• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Там теж дитина говорить короткими фразами.
І взагалі відповідає не по темі.
Типу :
- як доїхала, чи не змерзла?
У відповідь дитина дістає з кармана якусь іграшку, показує її і каже, що це їй подарували в школі. І таких прикладів багато.
І взагалі відповідає не по темі.
Типу :
- як доїхала, чи не змерзла?
У меня такой сын. Сдвг.
Соня-сонятко• 25 декабря 2024
деградація суспільста,
потім дивуємося, чому вже психи зі справкою при владі,
довбана толерантність,
тепер як хворий, то мало не святий і йому все дозволено, бо він особливий, а те, що оточуючим несе конкретну загрозу життя, то дрібниці і проблеми з розумінням ситуації у самих оточуючих
наприймали притрушених законів (до речі, порох активно започаткував такі прекрасні зміни), закрили заклади, які хоч якусь мали кваліфікацію, скинули все на плечі батьків, а іншим пальчиком махають - вчіться бути добрими - тьху
мені і моїм дітям пряма загроза життя, а я повинна ще в попу поцілувати, бо воно особливе - здається, це вже того дно дна, властьпримаханим однозначно вигідна така ситуація, тому розстаралися від душі, хворими та тупими легше керувати,
чарівне слово інклюзіяяяяя - з психічнохворими дітьми садять асистента (маляра, бабусі, дівчинку-студентку....), у них якраз відповідні уміння, щоб адаптувати таких хворих до реального життя
автор, нічого не вдієте, тільки батьки мають звернутися за допомогою, можна капати їм на мозок, але і толку не буде великого, бо їх будуть ганяти по різних ресурсних центрах та аналізах....
а у дорослому віці тільки сама людина може звенутися за псих допомогою, примусово - це або за гроші великі, або майже когось прибила
яке чарівне суспільство нас чекаю у найближчому майбутньому
довбана толерантність,
Відірву та викину• 25 декабря 2024
Автор, и вы, вместо того, чтобы поговорить откровенно с сестрой, побежали на форум спрашивать мнение советчиц о ней? В чем смысл темы?
Соня-сонятко• 25 декабря 2024
Ответ длялюбименькая
Яка ваша справа? Давати поради, яких не просили? Чи хочете зайнятись дитиною? Матеріально допомогти? Ваш пост гидкий.
угу-угу, моя хата скраю - нічого не знаю - ну-ну, така справа, що
моя хата скраю - перша ворога зустрічає,
от через таких байдужих і скотилися, що такі діти і батьки сам на сам зі своїм горем
Чай не пью, только кофе• 25 декабря 2024
Така ж ситуація, але хлопчику вже 15, там зріст 180+ і статеве дозрівання
Якщо що, то я його знаю з 8 і ще тоді було все зрозуміло. Батькам ок.
Просто мінімізували спілкування з тією родиною і ніяких зустрічей.
Ответ дляНіколи не збрешу
ой, все це така фігня
ці терапії і допомоги
немає ліків від рас
ці терапії і допомоги
немає ліків від рас
Є дієта, фізичні навантаження, і певні медикаменти щоб дитина могла нормально жити у суспільстві.
Аннуитет• 25 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А где это у всех выходной среди недели? Невукраине?
Соня-сонятко• 25 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я ничего не путаю. Сейчас школы снимают с себя ответственность где только могут. Поэтому передают в службу все что нужно и не нужно. Чтобы не отвечать ни за что в случае какой-то проблемы
дійсно, а чому школа повинна відповідати за те, що прийняли закон пхати у звичайну школу психічно хворих дітей, які несуть пряму загрозу оточуючим не тільки дітям, а й тим же вчителям?
у нас з 5 інклюзивних, у 4 підтверджений діагноз олігофренія, з яких один буйний і безруля, чому, як вчитель, я повинна відповідати за те, що він когось б´є чи вб´є? у вчителя зовсім інші посадові обов´язки, в які не входить кваліфікація психіатра, а то на школу все намагаються спихнути, що тільки можна і не можна
Сапай вазони• 25 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Вам показали їх документи? Там написано олігофренія? Такого діагнозу нема, є діагноз розумова відсталість різної форми складності, і такі діти навчаються в спецзакладах. Якщо є 5 інклюзивних, то має бути асистент
Моль Моллівна• 25 декабря 2024
Автор яке вам діло?
Можливо і лікували і реабілітували ту дитину, не всі піддаються корекції, бувають різні обставини і випадки
Можливо вона просто не хоче говорити про це, абстрагувалась і живе далі
Толку їй мусолити ту тему з родичами?
Ви не були в данній ситуації тож не судіть
Толку їй мусолити ту тему з родичами?