Цідило правди• 25 декабря 2024
Позитивна тема! Ідеї подарунків. Від дешевих до дорогих. Без срачу. Ділимося
Хто що купив: чоловіку, дітям, батькам, подругам, колегам, і тд
Шукаю дуже бюджетний варіант для подруги і її доньки)
Але цікаво подивитися на всі ідеї.
Давайте не сваритися в цій темі сьогодні)
Але цікаво подивитися на всі ідеї.
Всім шампаньського• 25 декабря 2024
Зараз з дитиною маю пекти шоколадний бісквіт
Зараз по кухні пахощі поринуть, ми вдома, ми разом, це моменти ціную дуже, прийде мама.
Сама собі лікар• 25 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Зашла в топ темы и вижу что Харьков стирают с лица земли. Я не из Харькова и вообще живу в Европе. Но будет верх цинизма если я сейчас начну писать про подарки
Дніпро сьогодні з пів сьомої ранку слухав вибухи, разів 7-8 шваркнуло. Минулого року 29 грудня приліт в Південмаш та Апполо, а ми менше ніж в кілометрі від нього. То мені треба було залишити всіх без подарунків через те, що сусідня країна п#дари? Хер їм! Святкували, святкуємо і будемо святкувати, щоб вони там всі поздихали від своєї злоби та заздрощів.
Весела пiсенька• 25 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Може вона не знатиме скільки той голуб)
Мені сама ідея сподобалася. Один голуб подружці, а один у себе.
Наші дівчата однокласниці і кращі подружки також.
Але її дитина ще Один вдома не бачила, то ж сенс втрачається трохи) можливо цього року все ж книжку))
А голуби на наступний
Даруйте , це таке свято на яке треба дарувати тепло будь кому навіть незнаймцям
Дякую вам за тему , шкода що трохи пізно для ідей
Вічний двигун• 25 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
У нас бажають забрати саме життя, посмішку, радість діток, якусь вдалу подію, перетворити тут все на якусь какашку, пересрати всіх. Це або рашистки або тупі споживачі контенту, що розганяють тут те.
Тут просто зерна зрады и паники падают в очень благодатную почву. Альтернативный интеллект, тикток вместо книг, верхнее образование, вместо высшего, общий brain fog, не умение анализировать, стадность - и вуаля...
a.ostroverh• 25 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Дуже гарні витвори! Треба себе радувати і рідних!
Однозначно!
Всім шампаньського• 25 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Вони наче з насолодою тут знущаються.
Навіть в темах кулінарії, куті. Навіщо?
Чому не пройти мимо, як не твоє свято?
Ще нових повно якихось злих
Навіть в темах кулінарії, куті. Навіщо?
Чому не пройти мимо, як не твоє свято?
Ще нових повно якихось злих
Весела пiсенька• 25 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Сегодня не будет ни одной темы, которую не попытаются превратить в спач. На большие праздники бесов всегда крутит. По Советчице это вообще прекрасно видно. Свободная регистрация с любых телефонов и электронных почт дает возможность здесь бесноваться практически безнаказанно. Блокируют один профиль, следом активируется следующий. Или одновременно в работе несколько аккаунтов.
Поэтому тут уже минимум неделю хоровод из матрешек и местной ваты. У одних забрали из посконное рождество, другим не нравится, что кто-то празднует в принципе, третьи волают, что нет настроения из-за переноса праздников и им запрещают теперь бухать в те даты, в которые они привыкли. Пятые кричат, что в отключениях света виноват дтэк, а не кацапы. И так по кругу. Ну, и плюс успешные попытки столкнуть лбами восточные и западные области страны с подгавкиванием из-за границы.
Все как обычно.
Точно !
Сама собі лікар• 25 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Удалено администрацией...
Я з Дніпра. Є діло до подарунків. Не повірите, але тут теж є життя, є свята та подарунки.
Цідило правди
• 25 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
І я ціную ці моменти ❤️
Я ще і фото роблю на пам‘ять. Не для соц мереж) а просто в копілку спогадів)
Попа как у Кардашьян• 25 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Тримайтеся ))))) З Різдвом й Божого Захисту вам !
Дякую, і Вас з Різдвом
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСветик63
Ой, не 20000 а 2 тис
зря написали, я уж порадовалась
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Я так понимаю, вы сейчас по православной традиции на посту и будете на нем аж до 7 января? Ну, раз вы не богопротивные католики.
Или как подбухнуть и мясо поесть - все агностики, а как со всем миром цивилизованно отмечать сначала Рождество и потом новый год от Рождества - так все резко православные?
Я вообще ге праздную Рождество. Так как не придерживаюсь традиций . Постные блюда и прочее . И я не пью , недвижимо от праздников , моя вера в душе со мной . Отцепитесь уже наконец то и празднуйте . С Богом 🙏
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
а люди продолжают жить, представляете
и хотят делать подарки и радовать тех, кто жив и рядом
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
А ми живемо в Україні і обираємо ЖИТИ. Бо кожного дня ми живемо без гарантій і часу на страждання у нас нема. Можете називати це цинізмом. Ваше право
да не образайте внимания.Воровство в войну миллиардами -не цинизм, а маленькие человеческие радости-цинизм, угу.
Сама собі лікар• 25 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Ми з подругою символічними обмінюємося.
Але зараз навіть Рітуалс подорожчав(
То ж думала символічно їй цукорницю, а її доньці чи книжку чи голуба на ялинку).
Вона безробітня останні місяці, можливо нічого мені не подарує, то ж і ставити в нещручне становище не хочу.
Так, дрібничку..
Цукорниця 70, з доставкою 120 десь бо куплю дві, мені також треба
А голуби 500-600 за двох.
Один 300. Може краще книжку? Вона 178..
Але зараз навіть Рітуалс подорожчав(
Так, дрібничку..
А голуби 500-600 за двох.
Один 300. Може краще книжку? Вона 178..
Зайдіть в Сінсей чи Вайкікі, там ще є залишки всіляких дрібниць. Я думаю купити свекрусі набір рушників кухрнних з різдвяною тематикою, свекру не знаю що, напевно чергові вітаміни. Моїм батькам скоріш за все складу кошик - вино, хамон, оливки, сири, грибочки
Вічний двигун• 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Ну, так и не празднуйте. Вы первая и единственная в этой теме зачем-то всунули католиков и не католиков. До вас тут обсуждали, в основном, подарки.
Поэтому, идите вы с Богом.
Ms. Искренность• 25 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Маєте правду... люди навіть інформацією діляться з тік току, ютубу, хоча можна скинути посилання на статтю, а я вже сама подивлюсь, що за видання і автор... нема часу на відео зовсім, чому люди відривають його від своїх близьких? А потім маємо, що маємо(
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Поэтому, идите вы с Богом.
Удалено администрацией...
Сама собі лікар• 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Мені легко пере налаштуватись на новий графік. Для мене завжди була загадка, чому Новий рік (календарний) від Різдва Христового починається на тиждень раніше ніж саме Різдво? Мені набагато комфортніше і логічніше святкувати Різдво 25 грудня. А ще мене з самого мого радянського дитинства дратувала парочка Дід Мороз та Снігуронька. Ну от де батьки дівчинки-Снігуроньки і чому вони з собою бабу не беруть?
Ms. Искренность• 25 декабря 2024
А можна я тут радістю поділюся? Для нас це теж свого роду подаруночок, сусід полетів відпочивати і залишив нам свого кота до НР, такий ласкавий, гарний... пограємось та віддамо, завести собі свого не можемо, не хочу на зйомі поки... але це правда радість для нашої родини!
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
так он вам оберег оставил.
щекастенький
котопёс• 25 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Оце..прийде мама..🎍..Господи..як би я хотіла щоб і до мене мама прийшла...
Цінуйте, святкуйте🎄
Попа как у Кардашьян• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ого який богатир))) щоки шикарні!)
Ms. Искренность• 25 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
так он вам оберег оставил.
щекастенький
Так, він правда дуже... нехудий)) правда мордочка невдоволена, але насправді постійно лізе мурчати, значить все добре. Хлопці з ним постійно грають, але він і грає лежачі, не любить бігати, в основному ходить, то з одним полежить, то з другим... його величність Кіт))
Попа как у Кардашьян• 25 декабря 2024
Для мене найкращий подарунок в цьому році - чоловік приїде на свята, півтора роки не бачились (воює). Ну і я собі набір шкарпеток купила класних з котами)) чоловіку електросамокат купила бо він дуже давно хотів. Мамі ще не знаю, завжди смаколики дарувала всілякі екзотичні, а зараз погане здоровʼя у неї і дуже сувора дієта, то мабуть щось з одягу їй куплю
Потринділиця• 25 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вы за полтора года не смогли приехать к мужу?
Вічний двигун• 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Потішаюся• 25 декабря 2024
Ответ дляСветик63
Ой, не 20000 а 2 тис
А не не...)) Они уже прочитали, поздно!