Точно знаю в маці можна і на укр.залізницю/квитки на автобуси. А чи можна в пузатій хаті? В яких ще закладах/магазинах ви витрачали?
ВільнаНазавжди• 25 декабря 2024
Поповнила телефон та частину відправила благодійному фонду Корпорація монстрів.
Джинци на Флісі• 25 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Я витратила на комунальні і суші. Це чоловікова 1000 є
На які суші?
Соня-сонятко• 25 декабря 2024
Сходили з дітьми в музей на Арсенальній
Де військова техніка
І квитки в цирк купили і в Лесі українки театр
Де військова техніка
Зубная фея• 25 декабря 2024
Витрачаю на благодійність. Вже писала тут, купую книги для бібліотеки.
ПодругаМужа• 25 декабря 2024
Комуналка, поповнення мобільного, мені на це все навіть 2000 не вистачило.