Какие настроения? Все как один на фронт? :)
Valentina shop2020• 25 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
За кого голосували в 2019?
Не помню,...за пороха,и зелю не голосовала вообще .
Ответ дляKorsika999
Вы можете идти на фронт, и делать со своей жизнью и семьёй что хотите.
Почали ’США на не друг’ , закінчили ’вы можете идти на фронт’
навіть не буду намагатися відслідковувати вашу логічну цепочку, впевнена ви вже самі розумієте що несете відверту чухню)) на все добре
Korsika999• 25 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Та понятно, вам нечем аргументировать, вот и всё.
Всего доброго
Mira29-c3c3• 25 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
«Почали за здравіє,а закінчили за упокій»🤣
Aksinia 111• 25 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Он захватил очень хорошие земли, богатые на ископаемые, выход к морю. А что он там хочет, мне не известно
Так в Минских всё прописано , что он хочет . Ввести свою клоаку в верховную раду и керувать политическим процессом в Украине . Понял, что докУмент не жизнеспособен и решил войной нагнуть ’за три дня’ .
spart-5037• 25 декабря 2024
Автор, вот вам и ответ на вашу тему ) почитайте ответы....ну подумаешь 7 км..будет 1 км , будут тоже самое писать.
Воюем дальше
Ответ дляspart-5037
Воюем дальше
А шо робить? Кидати зброю і обвалити фронт? Чи йти до путіна якому зараз взагалі не вигідно домовлятися. Він реалізовує наступальний потенціал і йому ваші договори до ж-пи
spart-5037• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Не знаю. Я не президент и его министры. Они за эти годы столько денег наворовали, что пора и мозги включить.
spart-5037• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так даже трамп не знає і каже що це складніше врегулювати ніж війну на близькому сході.
Тіки у вас все просто
Просто было в марте 22 сесть за стол переговоров. Но раз не сели, значит были планы и понятие развития событий ? И где они ? Страна в ожидании
Ответ дляspart-5037
Ну і шо ті переговори? Росія би не напала знову? А напала би - ми не мали б і половини того, що маємо зараз. Ні пво, нік-я. І це була би тупо окупація більшої часті України з урахуванням попередніх помилок
spart-5037• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Ну и ок. Значит воюем. Я уже это написала. Я не против.
Antoninaya1• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Не мали б того що маємо, але б і не втратили того, що/кого втратили.
Antoninaya1• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Ну як не втратили б? Якщо би це була повномасштабна окупація
Що у Вашому розумінні повномасштабна окупація? І яким Ви бачите завершення війни тепер?
Ответ дляAntoninaya1
Якби були переговори на етапі коли нам дали лиш джавеліни і одне пво. І Росія зупинилась би, сказала - окей, ми відступимо, обстрілів не буде - хто би нам дав шось більше? Ми залишились би голими і босими перед 100відсотковим наступним нападом, більш жорстким і продуманим. І просування росіян було би стрімкішим в умовах коли в нас всього - кіт наплакав. І тоді було би жертв не менше а окупованої території ще більше.
Mira29-c3c3• 25 декабря 2024
Ответ дляAntoninaya1
Та як не втратили б ?.чи ви думаєте що москаль вас на руках носити буде ?
Ответ дляAntiprom
Не хвилюйтесь, количь відкриють, але тимчасовий захист приберуть, тому сильно не розбігайтесь, багато вам з відкритими кордонами не світить, чомусь впевнена що ви не висококваліфікованний спеціаліст, яким весь світ завжли відкритий))
Ну тогда по логике нужно погнать тех мужиков которые третий год по заграницам сидят?
Mira29-c3c3• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Завершення війни тепер... залежить лиш від китаю. Тиск на Китай це ключ до завершення війни.
А заступник постійного представника Китаю при ООН заявив ,що залежить від позицій США .
Antoninaya1• 25 декабря 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 25 декабря 2024
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
Та там рай на землі .
Чого до родичів не переїхати ?
Perfect look• 25 декабря 2024
Ответ длясами знаете кто
мне уже все равно. я отпереживал свое еще в 2014-м.
А что сейчас вас веселит ? Что украинцы каждый день теряют свои дома и жизни ?
Или к чему этот дебильный смайл, вы рашист, поэтому так радуетесь ?
Antoninaya1• 25 декабря 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Та там рай на землі .
Чого до родичів не переїхати ?
Все, конструктивний діалог закінчився? Де я написала про рай? Пекло там, пекло тут. Тільки різниця в тому, що з того пекла вихід, а з цього немає.