Фісташкова кава• 14 января в 11:47
Киевлянки, квартира в какой локации лучше?
Метро Славутич 5 минут пешком или на Днепровской набережной напротив ривер молла?
Какая удобнее для жизни и лучше будет сдаваться?
Фісташкова кава
• 14 января в 12:00
Ответ дляМальдивирую
Славутич, там промзона, вокзал і грязіще...тому точно не там.
Это жк ривьера. Она возле воды и метро.
Самохвалова• 14 января в 12:02
Ривер молл, конечно. Если очень важно метро - там маршрутки до Осокорок каждые 5 минут.
А Славутич - это Заречный, что ли? А, вижу - Ривьера. Ну, такое.
дякую аж підскакую• 14 января в 12:02
Ответ дляФісташкова кава
Это жк ривьера. Она возле воды и метро.
И отсутствующий цивилизации
Особенно, если говорим про Ривьеру
Фісташкова кава
• 14 января в 12:02
Ответ дляСамохвалова
Славутич - ривьера
Фісташкова кава
• 14 января в 12:03
Ответ длядякую аж підскакую
И отсутствующий цивилизации
Особенно, если говорим про Ривьеру
Поняла вас. Ривьеру вычёркиваю. Спасибо
Перша на селі• 14 января в 12:04
Ответ дляМальдивирую
Удалено администрацией...
дякую аж підскакую• 14 января в 12:07
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Все правильно пишут
Речь идет о Ривьере, а не жк Славутич
Вам телефонограмма• 14 января в 12:08
Ответ дляМальдивирую
та ну ладно, я живу в ЖК Славутич, там чудово. все що треба під рукою, про яку промзону і грязіще ви кажете?
кав´ярні, ресторанчики, магазинчики, квіткарні, салони - це є, грязіщі і промзони нема
автор, щодо рів´єри там не погано, гарна територія, поруч АТБ і не далеко новус, також кавє´ярні і все що потрібно під рукою, я ще туди на манікюр хожу, там чудові дівчатка. плюс дуже близько від метро і ще там чудова приватна школа, там вчаться моі діти, тільки позитивні відгуки
із мінусів - перевірте для себе що там по опаленю, бо моі дівчата з салну де я роблю манікюр, бідкались що там наче своє, газове, чи я не так зрозуміла, короче працює/працювало з перебоями і якісь приколи з водою
локація рівер мола теж не погана, але як на мене там не дуже добре з транспортною розв´язкою
Швендяю містами• 14 января в 12:14
Ответ дляМальдивирую
Какой вокзал на Славутиче?
Фісташкова кава
• 14 января в 12:15
Ответ дляВам телефонограмма
Спасибо большое за подробный ответ. Да, на днепровской мне не нравится, что метро далеко.
В ривьере обращу внимание на отопление. Там дома с газом точно. По отоплению уточню
Ваша прЭлесть• 14 января в 12:16
Живу в ЖК Славутич, обожнюю цей район, урбаністичний стиль, сучасність і в той же час багато простору поруч (маю на увазі річку, пляж). Неймовірні заходи сонця. Вид на міст.
Навпроти Рівермолу теж непогано, там інфраструктура краще (в плані держ.садків і школ).
Вирішуйте самі що вам важливо.
Да будет так• 14 января в 12:19
Ответ дляВам телефонограмма
Именно грязища, бывшая промзона.
Розвязка и огромный дачный массив - как следствие постоянные пробки и тягучки.
Выехать из самого комплекса - ещё тот квест.
Новус рядом, но поход к нему по узкой дороге практически без тротуара - отобьёт желание повторить поход.
Судя по отзывам:
В Ж/К досихпор нет возможности заключить прямые договора на ком. услуги р счета выставляет ОСББ со своей наценкой.
Постоянные перебои со светом и водой.
Получается в отзывах обманывают?😁
Судя по отзывам:
Постоянные перебои со светом и водой.
Получается в отзывах обманывают?😁
Да будет так• 14 января в 12:19
Ответ дляШвендяю містами
Какой вокзал на Славутиче?
Всё правильно, там не вокзал.
Там рынок и свалка!
Пряму у ЖК.
Там рынок и свалка!
Пряму у ЖК.
Стрекозей• 14 января в 12:25
Ответ дляВаша прЭлесть
Вирішуйте самі що вам важливо.
У мене теж види нічогенькі на Дніпровській набережній)))
Да будет так• 14 января в 12:28
Ответ дляВаша прЭлесть
Вирішуйте самі що вам важливо.
Гарний відгук - заходи сонця це чудово!
А як на рахунок того що людині потрібно на кожен день?
Садочки, поліклініки, лікарні, школи, супермаркети?
А ви колись сідали в часпік у вагон метро на Славутичі? Якщо ні, то ви багато пропустили!
Якщо ви проберетеся до Дніпра, побачите там дерева, кущі, кучи сміття.
Пляжної інфраструктури, якою заволікав забудовник - немає.
Ваша прЭлесть• 14 января в 12:40
Ответ дляДа будет так
Гарний відгук - заходи сонця це чудово!
Щодня вожу дітей в школу та в садок.
Супермаркети, звісно, теж є.
Ms. Iphone• 14 января в 13:03
Ответ дляФісташкова кава
А чого далеко до метро ? Від River Mall йти 15хв, зато немає купи мафів та смітників під вікнами (коли будинки біля метро).
ЖК Рів´єра, локація не подобається, до Дніпра йти через часний сектор, смітники, на березі грязно. Біля самого жк розв´язка і завжди купа автівок, бомжів, собак, до Новуса йти особливо коли дощ чи сльота, ще той квест, поряд державних шкіл та садків немає (найближчі держ школа та садок на Ващенко/Чавдар).
Bruneto4ka• 14 января в 13:12
Возле Славутича спокойнее
Хотя обе локации хорошие
Жила на Позняках осокорках 20 лет..
Хотя обе локации хорошие
Жила на Позняках осокорках 20 лет..
Да будет так• 14 января в 13:18
Ответ дляВаша прЭлесть
Щодня вожу дітей в школу та в садок.
Супермаркети, звісно, теж є.
Підкажіть якій номер школи та садочка?
Бо на картах немає такої інформації.
Може збудували нові?
Бо на картах немає такої інформації.
Може збудували нові?
Фісташкова кава
• 14 января в 13:34
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы хоть понимаете, какие ветра у воды?))
Ну точно не такие как у моря)