Не служанка• 25 декабря 2024
Как быстро вам удалось забеременеть ?
В каком возрасте и с какого цикла ?
Намазюкана нішою• 25 декабря 2024
В 31 в первый же цикл так сказать, а с какого незащищенного секса не знаю даже, каждый день его трахала и пить пиво не разрешала даже
Альфасамка• 25 декабря 2024
люди настільки фригідні шо дні рахують? Нормальні жінка сплять шодня
Пузата Хата• 25 декабря 2024
С первого раза в 29. Притом с предыдущим партнёром была несовместимость флор, вечное воспаление. Плюс почти все яичники вырезали на лапароскопии из-за кист. И просто сразу, как решили, так и вышло с мужем
Пліткарка• 25 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви праві
Я довго йшла до цього. У мене безпліддя було і ми з чоловіком 5 років безрезультатно бігали лікарями. Лише минулого року вдалося знайти хорошого фахівця і у нас вийшла вагітність)) Щоправда, не зовсім традиційний метод лікування був обраний... Хронотерапію задіяли, та й операція з видалення поліпа ще була (його на узі не було видно, тільки на контрасті під час перевірки труб виявили). Якщо цікаво – про лікування безпліддя ось тут можете почитати. Загалом, це – працює))