Є тут люди, які відчувають теперішню магнітну бурю? Як ви переживаєте цей період?
Ответ дляdibrov
Спасибо, хорошо.
А вы как?
Голова крутиться, часом аж до нудоти, якась втома. Тиск норма.
Катерина-503a• 26 декабря 2024
В мене також погане самопочуття вже тиждень. Періодичні запаморочення, слабкість та розбитість.
Ответ дляКатерина-503a
Ви точно описали мій стан. Десь з суботи просто треш.
Ответ дляdulenok
это п....ц , товарищи. Я с понедельника просто труп, по которому ездит трактор
Що ви відчуваєте?
Катерина-503a• 26 декабря 2024
Ответ дляLemurka_Ira
В мене з середи минулої.
Ответ дляКатерина-503a
Як ви себе почуваєте зараз?
Катерина-503a• 28 декабря 2024
Ответ дляLemurka_Ira
Як ви себе почуваєте зараз?
Та трохи запаморочення є. Але я ще і застудилася. Як Ви себе почуваєте?
Голова трохи як в тумані, трохи крутиться. Але сьогодні ще й приступ мігрені був, то я якась як прибита ходжу. Повзаю, якщо точніше. Що відбувається незрозуміло.
Ответ дляКатерина-503a
Катерина-503a• 28 декабря 2024
Ответ дляLemurka_Ira
А тиск вимірюєте собі?
Ответ дляКатерина-503a
А тиск вимірюєте собі?
Так, тиск в нормі. Інколи низькуватий буває, але не критично.