Оно само купилось• 26 декабря 2024
Мало ли спит ребенок?
1.5 года. Встает в 9:30, дневной сон длится 1-1.30, на ночь в 10-11. Мне кажется очень мало.. не повезло
Перша леді колгоспу• 26 декабря 2024
Не повезло це коли моя донька прокидалась в 4/50-5/15 щодня,починаючи з 4 місяців.Коли рівно в рік відмовилась від двох снів і перейшла на один то спати стала трохи довше,до 6.Вважалось що я виспалась коли в такий час прокидатися почала
Все індивідуально Якщо дитина нормально почуваєш,розвивається активна і весела то їй досить.
Оле Лукойе• 26 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
Много спит.встает в пол 10 вам вообще повезло )😅
Це космос. Мої ніколи не спали довше 6 ранку. Вже їм 8 і 10, а вони все одно встають так.
Не знаю чого їм не спиться
Оле Лукойе• 26 декабря 2024
Денний сон трошки малувато, подивіться по нормам. Але ж ви не станете будити дитину раніше, правда? Бо самій охота поспать.
Якщо не капризує і вме нормально, то не вважайте це недоліком