Хочу барабульки• 27 декабря 2024

Алгебра і геометрія 6 балів - 9й клас, решта всі предмети 9,10,11, що робити?

Я з дитиною в розпачі. Неочікувано....6 точно не очікував ніхто, щовечора займається з татом, пропрацьовують. Минулого року 9, хоча також були складнощі, в цьому році новий вчитель і такий результат. Репетитора наймати? Можете порадити, будь ласка, Київ....Решта предметів дуже добре все. Мови особливо.
Ласкове телятко• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Всіх дітей, хто погано навчається з низькими балами з різних причин, чи не дано, чи лінуються, інші діти, які просунути, гарно навчаються, не поважають, називають між собою позаочі ізгоями, не спілкуються і навіть на фотосесії не хотять разом фотографуватись, тому це не я вважаю не такою, а діти між собою діляться на таких і не таких. Тому вона сама перш за все не хоче в категорію, яких не поважають, а хоче бути в лідера і яких визнають. Да і будемо об´єктивними, в нашому дитинстві, якщо однокласники вчились на 2-3, десь в глибині душі розуміли, що їх не дуже поважають і десь жаліли їх. Да і якщо у самого щось не виходило, то це пригнічувало. З відмінниками всі хотять дружити, можна списати чи розраховувати на допомогу. По - друге, якщо буде низький бал атестат і знання, не здасть НМТ, куди йти далі, фізично працювати?
ви не розумієте шо я пишу
це ненормальна ситуація
і коли ви приймаєте дитину і не плачете разом за оцінками, то дитина не мислить категоріями ізгоїв і не ізгоїв
і не хоче потрапити в лідерів-булерів, а взагалі просить змінити клас з нездоровою атмосферою
А коли мама спокійно обговорює, як же ж потрапити в группу буллі, які травлять ’не таких’, то це не про прийняття дитини