Хочу барабульки• 27 декабря 2024
Алгебра і геометрія 6 балів - 9й клас, решта всі предмети 9,10,11, що робити?
Я з дитиною в розпачі. Неочікувано....6 точно не очікував ніхто, щовечора займається з татом, пропрацьовують. Минулого року 9, хоча також були складнощі, в цьому році новий вчитель і такий результат. Репетитора наймати? Можете порадити, будь ласка, Київ....Решта предметів дуже добре все. Мови особливо.
ОливьЕЖечка• 27 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
Это еще ничего, дочке в том году в 9 классе по физ-ре влепили 4 балла за 1 семестр, когда остальные оценки были 9 и 10
У нашей девочки по труду -7. Не умеет шить. Остальные-10-11.
Муркошечка• 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Кому ті оцінки зараз потрібні)) молодь зараз набагато креативніша, ніж ми були.. дівчина мого сина зараз має 50к, син 40к, їм по 20 років, навчаються на 4 курсі у Поплавського, так, аби був той діпломчик. Малий мій 13 років вже має крипту, щось тапає постійно, то 100, то 200 у.є. має.. а хтось душить дітей за оцінки.. печаль..
А якщо спитати вашего малого столицю Бразилії чи Індії, або з чого складається молекула озону, або сім помножити на шість, він відповість? Чи вас то не хвилює? Питаю, як мама 10 річного сина, з цікавості.
Не гоню• 27 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
???і при цьому мовчазні соціофоби що не працюють з людьми???
шось не сходиться)
Та дайте їй пофантазувати😂 Шкода, чи що?
Забагаловка• 27 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Автор, увидела, что учитель не выставляет оценки своевременно и потом такой ’новогодний сюрприз’.
У нас тоже есть такой учитель, которая нарисовала детям оценки от 4 до 7 за семестр и выставила оценки в ЕШ в конце семестра, когда уже и не вспомнить что за тема и за какую работу оценка .
С этим ’феноменом’ можно и нужно бороться коллективно. Обращаться к классному руководителю,если не помогает, к руководству школы .
Мы вот только на собрании подняли этот вопрос, большинство родителей были неприятно удивлены низкими оценками. При том, что у многих дети занимаются с репетиторами и довольно неплохо знают предмет.
По закону оценки должны быть выставлены после урока и ученик должен понимать за что та или иная оценка. Контрольные работы должны быть проверены к сл.уроку и ученик должен знать результат своевременно, а не в конце семестра ’под ёлочку получить подарок’.
Не знаю, к чему приведет подобная жалоба в этот раз.
Но уже был прецедент и нам заменили учителя, после чего ситуация улучшилась, можно сказать у детей стал хороший и отличный результат.
Советую не просто искать репетитора, а объединиться с другими родителями и начать общаться с учителем касаемо его методов преподавания и оценивания.
У нас теж таке було, особливо запам´яталася вчителька інформатики: як раз розпочалася дистанційка через ковід, домашку дитина відправляє, у відповідь- тиша. В кінці чверті бац- 5 в табелі. ’Сюрприз’.
Дівчина Бобула• 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Дівчина працює адміном у Vip салоні краси у центрі Києва, і закінчила курси макіяжу також, син менеджер продажу у фірмі, яка спеціалізується на сонячних панелях, повна консультація по телефону, оформляє заявки, виставляє рахунки на оплату, пошук нових клієнтів, є база, він туди скидає пропозиції і прайс.
вони навпаки якісь соціофоби)) ніколи не будуть працювати з людьми, хоча вчаться на спеціальності готельно ресторанна справа
У вас не сходится. Как администратор и менеджер по продажам умудряются не работать с людьми?
все по ГОСТу!• 27 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Якщо так міркувати, то після третього класу можна вже не вчитись
В першому класі, коли почалась корона - вчитель накидала завдання з математики. І донька не розуміла тему: Зменшуване - від’ємник - різниця. Я і чоловік (кандидат матем.наук) пояснювали дитині декілька разів - чоловік кип’ятився - кричав, що не має математичних здібностей - і треба змиритись. Я просто заборонила підходити в початковій школі до дитини. За 2 дні мала 6 різних пояснень і до дитини дійшло, вона перестала вгадувати. Четвертий клас закінчила на відмінно і зі знаннями. Перейшли в ліцей по конкурсу. 5 клас в основному з моїм контролем з укр мови, інших предметів, математики. І ось в 6 - му -вже математика з чоловіком - десь раз на тиждень. +олімпіадна математика. Одна з найкращих в класі.
Але дивна поведінка батьків в класі. У 70% дітей - 3-5 в класі, діти ридають з 5 класу, там видно що проблеми з молодшої школи, бо не можуть рівняння з х вирішити. Якщо батьки не можуть, то найняти репетитора. Машини від 30 тис. дол, квартири, заміські будинки - і ... нічого просто срачі в ТГ на вчителів, яких треба замінити. Постійні жалоби на тих, хто дає матеріал і треба вивчити його...
Чаклунка-ведунка• 27 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Ок, але як дитина здаватиме в майбутньому нмт, якщо математика- обов´язкова?
Хотілося б щоб внесли зміни, звичайно. Але якщо ні - візьмемо репетитора за пів року до НМТ.
ХвилювАллочка• 27 декабря 2024
Зараз придивитись до освіти в Німеччині. І ось що помітила, з одного боку оцінки важливі. З іншого, ніхто дуже сильно на репетиторів не ставить (типово їх беруть лише коли дуже погана ситуація). Розрахунок такий -на роботі і в університеті репетитор за партою сидіти з тобою не буде. Сенс братися за напрямок, що не цікавить. Наша страшна проблема корупція і можливість купити оцінки в університеті і школі, Це просто знецінення нашу освіти. В Німечинні в шоці від наших ’відмінників’ які дуб-дерево. Коротше дивитесь на суть та якість, повірте це буде головне в майбутньому...
мадам Везувий• 27 декабря 2024
Автор, у нас схожа ситуація. Я повʼязую це більше з тим, що у нас навчання зараз неповноцінне. Майже весь семестр перші уроки випадали в тривогу, а часто бували такі дні, що з 7 уроків було лише 2(Київська обл). Вчителі роздратовані, уроки не відпрацьовуються, хоча у школі вже й 6-денку ввели. Плюс підлітковий вік, спілкування з друзями і телефон найважливіше, вже не знаю як достукатись до неї(
З осені є додаткові заняття по математиці, але теж 6 алгебра/геометрія. В коледж не хоче(
Поміркована думка• 27 декабря 2024
Автор , а ви і вправду так переживаєте за це? Не розумію навіщо це
Ответ дляИнстагра_мерша
А ви, пані, теж не на гречці живете. Татко у вас хто, ви сама? З суміжних сфер, що дитина має доступ до того всього і старт на крипту? У вас же не 30 тисяч на родину і ливи як знаєш, чи я помиляюсь. Ну от ви можете дітей навчити на власному прикладі - честь і хвала. А хтось усе що може - дати хм освіту, щоб хоч мізерні шанси мали самі пробитись. То яка ваша справа, чом ці люди мають такий вибір. В. Ніби моя подружка, у якої син в 9 класі вже програмує і заробляє. Ну то так, якщо не уточнювати, що татко директор іт контори і сам нехилий спец, то звучить ніби кожен ігор з ЗОШ номер... може це зробити
Бяки-козяки• 27 декабря 2024
У меня дети тоже не математики, в отличии от меня. Дочери языки легче даются, а мне наоборот.
Нанимайте репетитора, может отличницей и не будет , но будет лучше все равно.
Марс атакует• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
ну гонитви немає,я не прошу 10 і 11, прошу не нижче 8, грати на планшеті не вихід весь вільний час
Навіщо не нижче 8? Для чого?
Бяки-козяки• 27 декабря 2024
Не слушайте тех, кому дипломы не нужны. На хорошую должность диплом нужен, при чем профильный. И за границей так же. У нас тоже к этому все придёт со временем.
Сонечко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
боже, ви просто не розумієте яка ви щаслива і дочка ваша шо вас хвилює ’хоча б 8’
чесно, забийте на цю фігню, немає дуже великої різниці між 6 і 8 в знаннях - це просто оцінки і на них багато що може вплинути окрім чистих знань
от развє шо можно працювати над тим, що дитина почуває себе ніяково тому що в класі є відмінники
Ви не приймаєте її безумовно? Без оцінок нижче 8?
Тому вона у розпачі? Не буває такого що дитина сама з народження переймається так оцінками
Буває)
Сонечко• 27 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ой, я рада що їх там на навички прибирання не оцінюють)))
Та не реву я• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Доводите дітей цією гонитвою за оцінками до неврозів
Толку,що я не вимагала оцінок. Алгебра,геометрія, укр.мова,література,зарубіжна 6 балів. І не дурний. Просто вірші не вивчив,зошита не вів, на уроці розмовляли.... Лінощі і пофігізм...
Чаклунка-ведунка• 27 декабря 2024
Ответ дляviter33
Якщо знання близькі до нульових - за пів року репетитор з математики не підготує
Мене влаштовує навчати доньку на контракті, інші предмети вона здасть на високий бал, математику на прохідний - мені підходить.
из_под_тишка• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Оценки- следствие работы дома и восприятия материала. Средний балл + балл за экзамен - хороший лицей, а потом и широкий выбор универов. Мы даже готовы платить детя м за высокий средний балл
В танке• 27 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
я помню, вы кажется, еще тему создавали здесь?
Фея_3уровень• 27 декабря 2024
Т.е ребенок легко и просто решает задачи по химии и физики или просто красиво пишет конспект по этим предметам?
Как он решает такую задачу с 6 по математике?
В танке• 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
а так хорошо все начиналось))) в итоге будет диплом кулька, который нигде не котируется. работают не по специальности, админы да барыги. вот и все профессии.
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Якщо твердо переконані, що здасть на прохідний - нема питань
П.С. донька поступала минулого року, до того - фіз.мат, репетитор з матем. близько року
Пишу_граммотно!• 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
з семи років має крипту?
Ушла и Пришла• 27 декабря 2024
Для меня система обучения в странах снг это просто цирк какой-то. 30 предметов и их всех должен знать ребенок.
Одновременно физику, математику, историю, языки разные, географию и тд
Прямо вундеркинды какие-то немыслимые. Оставьте ребенка в покое. Дети которых заставляли быть отличниками во всем, они чем то лучше остальных?
Меня раздражает что мой будущий ребенок должен выучить за вечер стихи, решить задачи, подготовиться к знанию стран и столиц стран в мире, и прочитать текст на зарубежную что бы пересказать его. Так было когда училась я. Это был ад
Мозг разрывался.
Делайте с ребенком упор на гуманитарные науки, если ему это лучше дается. Зачем трагедия
Мозг разрывался.
Голодаю• 27 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Таки сюрпризи порушують законодавство про освіту. Через таких вчителів діти втрачають жагу до навчання.