Хочу барабульки• 27 декабря 2024

Алгебра і геометрія 6 балів - 9й клас, решта всі предмети 9,10,11, що робити?

Я з дитиною в розпачі. Неочікувано....6 точно не очікував ніхто, щовечора займається з татом, пропрацьовують. Минулого року 9, хоча також були складнощі, в цьому році новий вчитель і такий результат. Репетитора наймати? Можете порадити, будь ласка, Київ....Решта предметів дуже добре все. Мови особливо.
Чаклунка-ведунка• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ви думаєте, це краще, ніж в 10 і 11?
Так, ми вже подивилися, що там програма з математики полегшена, але 5 пар англійської на тиждень - 3 звичайні, 1 ділова англійська, 1 рідінг клаб + спікінг клаб за бажанням. Також менше годин фізики/хімії, але додається на вибір одна мова.
Взагалі у нас чомусь прийнято брати репетиторів дітям з тих предметів, які їм не даються, хоча логічніше ж вкладати в дітей те, що дається їм добре.
Плюс у нас в класі багато хто йде після 9 - пара дівчат в мед та фарм коледжі, пара хлопчиків вступають закордон, і ось по ліцеям будуть пробувати теж діти. Зараз на паралелі 5 класів, а 10х планують зробити лише два, тому триматися в школі немає за що, все-рівно буде переформатування, да і діти після дистанційки віддалилися
Злюсь до кипіння• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Чудовий результат, що ви робили, щоб підняти рівень ?
Да наче нічого. Просто вчитель дуже строго оцінював, у моєї не так зі знаннями, як зі швидкістю були проблеми, вона постійно не встигала доробити все. А він відразу налаштовував на швидкість, привчаючи до формату ЗНО. Думаю, тут саме вчителя заслуга і є))).
rainbow in the sky• 27 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Щось інтеграли з логарифмами не пригадаю де мені знадобилися.
В дев´ятому класі ще не інтеграли і не логарифми) Розв´язування трикутників, теорема косинусів, синусів, лінійні та квадратні нерівності, побудова і дослідження квадратичної функції...
Аноним_Русалка• 27 декабря 2024
Завжди жувала такі дивні люди котрі в розпачі від оцінки) жесть
Кому там слова не давали• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
У моєї в 9 класі було 5 балів, в 10 кл -8 б, в 11 кл - 10 б. НМТ - 200.Матклас
Це з репетитором так покращились оцінки?
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Кому ті оцінки зараз потрібні)) молодь зараз набагато креативніша, ніж ми були.. дівчина мого сина зараз має 50к, син 40к, їм по 20 років, навчаються на 4 курсі у Поплавського, так, аби був той діпломчик. Малий мій 13 років вже має крипту, щось тапає постійно, то 100, то 200 у.є. має.. а хтось душить дітей за оцінки.. печаль..
Дуже потужно, що діти роблять, щоб заробити ці кошти? Математика хоча б на 8, це не душить, знання для самоосвіти також потрібні, я не за оцінки, я за те щоб для себе знала і розуміла, а не почувала себе ніяково на фоні о дітей в класі повні відмінники десь 8 чоловік.
миссАрфография• 27 декабря 2024
Это еще ничего, дочке в том году в 9 классе по физ-ре влепили 4 балла за 1 семестр, когда остальные оценки были 9 и 10
Злюсь до кипіння• 27 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Нет
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Та нічо. Вмерти
Ну не вмерти, не потрібно сарказму, я реально питаю, чим займатись, я після універу в 2000му, після кризи 1997-1999, старт з 500 доларів відразу, я розумію, що зараз більше можливостей, але це для активних людей, комунікабельних, моя дитина дуже повільна, скромна, соромиться, не комунікабельна зовсім, куди і чим займатись без інституту?
Доставучая• 27 декабря 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У моєї 5 з алгебри, 7 з геометрії. Усі інші оцінки 9+. Тому вирішили що закінчує 9 клас та вступає в ліцей при університеті на філологічний напрямок, мови їй даються краще, для чого знущатися тою математикою, якщо вона не дається. Вже записала на підготовчі курси для вступу.
Моя історія. Я старша вже. Був такий спецклас з математики. Я там мучилася. Одні стреси.Завалила вступ, бо родичі хотіли в галузі економіки, щоб я вчилася. Вса рівно потім поступила на те, що легше. Гуманітарні науки.
КартаБезКомиссий• 27 декабря 2024
Чоловік відключає TikTok за оцінку нижчу 8 балів. Поки помагає.
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ваші діти активні, комунікабельні, легко починають розмову ? У Поплавського це ж творчі діти? Моя дитина мовчазна, скромна, не заговорить перша ніколи....
Ответ дляХочу барабульки
вчитель не виставляла всі, зараз стоять 10, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 4, 10, 8, 5
Це всі оцінки за семестр? У моєї доньки (8 клас) оцінок дуже багато, одних контрольних з алгебри було десь 4. Моя контрольні пише на 9, тематичні зазвичай 10, бо проміжні оцінки хороші.
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так, все вірно, репетитори потрібні по тим предметам, які варто посилити на майбутнє, тому і не брала, ми в школі з поглибленим вивченням мов. Діти віддалилися не те слово, просто чужі і дикі ніби то. Щодо мов ось Олицька відео випустила, що закінчила ІМВ при Шевченка, мови, вчилась дорого, роботи не знайшла і зараз в Америці нічого не розуміє 90 %, що мене також збиває з толку....
Брюльтик• 27 декабря 2024
Ну не знает математику и? Знает что-то другое.
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Це те , що я бачу в Единій школі, ще пару тижнів тому було по 2 оцінки за пів семестра.
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Та я її також не любила. вірніше не так, коли був дуже класний вчитель, любила і займалась, коли поміняли, весь клас з´їхав дуже, навіть батьки збирались до директора ходили, щоб звільнили, це 90ті роки, звичайно як не займались нормально, то не любила...
Инстагра_мерша• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ні, вони навпаки якісь соціофоби)) ніколи не будуть працювати з людьми, хоча вчаться на спеціальності готельно ресторанна справа. Є у них друзі, але їм комфортно вдвох.. ну у них любов з 14 років.. але роботу знайшли, і непогано заробляють навіть ще не маючи дипломів) син вже накопичив достатню суму коштів, і хоче зайнятись криптовалютою, все для цього вивчав ночами.. малому брату підкинув якісь тапалки, зробив йому гаманець, малий вивів собі кошти, задонатив в свої ігри. Тобто я розумію, що він і без оцінок в цьому житті не пропаде.. особливо коли на Різдво купив своїй дівчині кеди Діор за 40к..
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Так, вірно все зробили, я також бачу в гумантірній версії)
Невгамовна Бу• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
поки дома займаються і в школі пояснюють. то все розуміє,Як контрольна, то дають складніші завдання і все, з 6, робить 3
Значит нужно дома тренировать задания сложнее
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Великі молодці! А що вони роблять без дипломів, ким працюють? Я вже відстала від життя трохи), варюсь в своїх старих знаннях про всесвіт)
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
щовечора з татом займаються
Пластилин_Колец• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Я теж закінчила в 2000
Якщо дитина засмучена, то беріть репетитора. А там будете дивитися
Невгамовна Бу• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
щовечора з татом займаються
Как я поняла, то на контрольно задания сложнее, чем те, что делают с папой. Значит нужно найти более сложные задания.
Инстагра_мерша• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Дівчина працює адміном у Vip салоні краси у центрі Києва, і закінчила курси макіяжу також, син менеджер продажу у фірмі, яка спеціалізується на сонячних панелях, повна консультація по телефону, оформляє заявки, виставляє рахунки на оплату, пошук нових клієнтів, є база, він туди скидає пропозиції і прайс.
Оля_с_киркою• 27 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Для не математического склада ума любой шаг в сторону от шаблона решения - полный провал. Лично так у меня всегда было. Можно сколько угодно сложнее задания решать, но если будут хоть чуть не такие задания на контрольной, то безнадежно
ПодругаМужа• 27 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
щовечора з татом займаються
Автор, мій лайфхак. Перед контрольною шукаю в інтернеті контрольні, зазвичай їх є 2 варіанти. Перший з сином пропрацьовуємо разом, другий робить сам. Поки що витягує контрольні, хоча теж дитина гуманітарій. Щодо коледжу. Щиро раджу для дівчинки вступати після 9 класу. Я вступала в Києві пед.коледж #1, але не знаю, чи він ще є зараз і які спеціальності. Моя спеціальність початкові класи і англ мова, отримала диплом бакалавра, потім перша освіта філологічна в друга економічна на заочному. Працюю вже 15 років в міжнародній компанії. Коледж дав достойну базу, ні один інститут не долав мені майже нічого до моїх знань після коледжу. Це хороший старт, і хороша професія. Якщо не буде працювати вчителем, іноземна мова завжди знадобиться, і вчити своїх дітей буде, я на своєму практикуюсь)), або репетитором завжди щось можна заробити, у крайньому випадку. Є різні спеціальності, подивіться, що вам підійде
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Я теж закінчила в 2000
МАбуть це поки єдине рішення...але пішла дивитись інформацію про ліцеї вже)).
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
складні завдання беруть з якоїсь особистої книжечки, які не розв´язують на уроках
автор Хочу барабульки • 27 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Так і є.