Принцепесочка• 27 декабря 2024
Як доглядати за губами, щоб вони не тріскалися взимку?
Сонячний зайчик• 27 декабря 2024
Использовать гигиеническую помаду, не красить губы увлажняющими помадами когда на улицу выходите.
Українська зірочка• 27 декабря 2024
Пользоваться бальзамами для губ постоянно, не допускать обветривания. Носить маску в ветер и холод
Пишу з калідору• 27 декабря 2024
Почніть з елементарного
1. Зранку та на ніч будь-який доступний вам бальзам. В мене це Юцерін
2. Не виходити на вулицю без помади або блиску
3. Не облизувати губи
4. Якщо користуєтесь стійкою або рідкою помадою, то під них обовʼязково бальзам
3. Не облизувати губи
Пишу з калідору• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Каждый день на ночь Purelan и губы идеальные
Так! Дуже дієвий. Я собі купляла для сосків, коли годувала грудьми, але для цього він мені не знадобився. Проте 2 зими поспіль губи спасав миттєво. Мені напевно днів 5 достатньо було на ніч показати і все, губи ідеально мʼякі
Бабка-ежика• 27 декабря 2024
ооо моя біда минулого року.
мені допомогло не облизувати. наніч маска Laneige. а вдень Carmex медичний і чистий без додатків. і не той що в тюбику а той що в стіку.
і пропити вітамінки.
Пишу з калідору• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Маску носити не треба, особливо в холод. Це шкідливо для здоровʼя. Вона стає вологою, а вологе повітря при вдиханні організму зігрівати складніше, тому можуть виникати простуди.
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Мне он и грудь заживлял когда малеча кусалась😄 и на губы зашел просто идеально
Та не реву я• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Як це маску?
Божий одуванчик• 27 декабря 2024
Меня только сармех на постоянной основе спасает , особенно если намного мазать . Губы всю жизнь подряпанные
Українська зірочка• 27 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ни разу до такого состояния не носила, но я часами не хожу по морозу, только в горах, но там подшлемник сохнет мгновенно. Можно просто сменить на чистую сухую