daiannaSan• 27 декабря 2024
Обстановка так себе. Наши отступают на границу Днепропетровской области.
Вот все кричат какой нахрен мир???? Какие переговоры???? А какие…. Эти скоты все ползут и ползут. Простите, накипело. Держалась и пыталась жить не прокручивая в голове, что дойдут до Днепра. А вот оно как…. Теперь думаю, неужели придется покидать дом?…
Ответ дляЛисий хвост
Тобто Залужний не знав, а на Кринки теж не знав що неварто йти. Люди які втратили своїх рідних знають що і чого сталося. Не приписуйте тут біблію заради Бога
Перша серія Зеленський всіх роззброює,розводить українське військо в поле з облаштованих позицій.Відходимо з висот в низини,де нас росіянам зручніше вбивати.
Потім робимо комітети з безумною безуглою,коміком-алкоголіком сівохо.
Потім робимо Ставку з фсбшним ермаком і повністю не служивими персонажами і починаємо командувати армією,віддаючи відверто дебільні накази.Залужному вбиваємо зама і викидаємо з армії більш ніж 20 найрезультативніших генералів під час війни.Це теж Залужний наробив?
Ответ дляAstraja_
Так постійно і йдуть подібні обговорення, ось були в грудні, наступні на січень призначені
МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ПЕРЕГОВОРНЕ.
Відбулися ’широкі он - лайн консультації’ у форматі США - Китай - Франція - Великобританія - Україна - рф. Вперше до четвірки долучилися представники Франції та Великобританії, вперше у них не брав участь, навіть на початку переговорів, Салліван. Вперше зі сторони України нас представляв голова ОПУ Ермак. Сторони обговорювали не тільки Україну, але й Сирію та Іран. Нас повинно в першу чергу цікавити те, що напряму стосується нашої країни, що змінилося у позиціях сторін у порівнянні з минулою зустрічі, чи є зрушення у позиціях сторін? Представник рф Ушаков зробив три знакові заяви, однією він визвав суперечку з представниками Китаю та США, цілком можливе що штучну та заплановану. По фактах.
1. рф на переговорах взагалі не згадувала про ’денацифікацію’ та ’демілітаризацію’, останню у заявленому путіним контексті.
2. рф більший час зустрічі торгувалася за ’можливий об´єм санкцій які можливо буде зняти з рф при підписанні ’Угоди про перемир´я’. До неї доєднався Китай, який ’страждає від неправомірного санкційного тиску, котрий заважає взаємовигідній торгівлі у світі загалом та порушує право рф на мирний розвиток своєї економіки’. У цьому пункті представники чотирьох країн - союзниць були одностайні - ’Санкції можуть бути частково зняті лише після підписання ’Угоди про перемир´я’ і ПРИ ЗГОДІ НА ЦЕ УКРАЇНСЬКОЇ СТОРОНИ. Це дуже цікава заява, вочевидь вона ініційована Великобританією та Францією та підтримана, несподівано, США та Україною.
3. рф просить (вже не вимагає) надати ’загальні права, які гарантує українська Конституція усім конфесіям в Україні, УПЦ - РПЦ’.
4. Тема поширення російської мови в Україні підіймалася лише один раз у контексті ’гіпотетично можливого обміну територіями’, читаємо - ’південні області України’. рф наполягає надання на них російській мові статуту регіональної. Україна не відкинула, але й не підтвердила таку можливість.
5. Багато часу зайняло обговорення можливого майбутнього підписання нової редакції ’Договора Про Ракети Середньої та Малої Дальності’ та гіпотетичних його підписантів. Російська сторона категорично наполягає на тому, щоби підписантом такого Договору була Україна. Україна не бажає згортати перспективні розробки своєї ’Ракетної програми’ і готова до підписання лише окремих його положень, проте не повного тексту. Уолтц вимагає доєднання до Договору Китаю. Китай відмовляється підписувати подібний договір тому, що ’російська та американська сторони мають набагато більше ракетоносіїв та ракет тих класів, які не підпадають під дію майбутнього договору’. Уолтц заперечив таке твердження і заявив, що США ’наполягають’ на долученню до підписантів Китаю’. Лі Хуей відмовився надалі розглядати цю тему. Представник рф заявив, що без участі Китаю його країна не підпише подібний Договір. Сторони домовилися винести його обговорення на вищий рівень, чи на рівень голів МЗС.
6. Позиції сторін по територіальним питанням після підписання ’Угоди про перемир´я’.
Франція, Великобританія, Україна - рф повинна вивести війська на ’Лінію 24’
рф - лінія розмежування проходить по ЛБЗ, теоретично можливі обміни територіями при виконанні Україною особливих умов.
США - ЛБЗ на Донбасі (цікаво те, що вихід з нього не обговорювався) та вихід рф з трьох областей - Харківської, Херсонської та Запорізької.
Китай за теоретичне номінальне збереження контролю України над усіма територіями, окрім Криму, при фактичному виконанні нею ключових вимог рф стосовно позаблоковості, демілітаризації та фактичної ’помірної конфедералізації України’.
7. Окрім України та Великобританії ніхто не відстоював тему вступу України у НАТО. Китай категорично проти, рф також, Франція за післявоєнний не прискорений вступ при виконанні умов сумісництва, а США за відтермінування розгляду цього питання на 50 років.
Наступна зустріч планується вже після Нового Року і вона пройде у розширеному форматі на рівні очільників МЗС, радників з Нацбезпеки та військових усіх країн.
Більше новин немає, окрім однієї.
Люди, я вам обіцяв ніколи не звертатися за вашими донатами, але наш збір застиг на відмітці 270
МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ПЕРЕГОВОРНЕ.
Більше новин немає, окрім однієї.
«Вперше зі сторони України нас представляв голова ОПУ Ермак»
Аж просльозилась, це ж прости прекрасно, що Україну на переговорах представляє довбограй, якого більшість українців ненавидить. Типу по рейтингу довіри першого з кінця обрали?
Ответ дляЛисий хвост
Так він і на нові вибори парламенту піде і знайдуть упороті і дадуть йому голоси прохідні як і Тимошенко і Порошенко і пінчуковському Голосу дадуть голоси. І що ?! Кого там ще Притулу Залужного Зеркаль в президенти а може Гончаренко який випригує з штанів такий патріот
Не Гончаренко зараз зелені газетки з планом перемоги на 0 роздає.І не Порошенко.Вибори турбують тільки зелених.
E-n-t-o-n-i• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Не робіть з Залужного ідола, він теж немало людей вклав у могили. І хто як не він знав, що Чонгар розмінований, боялися Київ не втримати, тому пустили їх на південь. Він думав що 100 тисяч русаків положе і війна закінчиться, але хуйло пофіг на своїх солдат так завжди було
Удалено администрацией...
Allka- skakalka• 27 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Будете жити як ми у Харкові , життя таке собі, але звикнете, чи поїдете, але можна не кидатись збирати валізи терміново...
Купянск на последнем издыхании держится ,дальше попрут (
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
А почніть ще раніше з 1991 і коли там щось почали в армії міняти з 2014. Він був в АТО. Звільнили за вказівкою зі США.
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Та конечно, а как же Юлькин свет по гривне, а Порошенко тоже не пойдет на выборы?! Все пойдут посмотрите, снова будем выбирать из двух зол
Ответ дляAllka- skakalka
ну так Куп´янськ вже півтора роки так , а до Ха 110 км від нього, якщо перти з такою швидкістю, то років 5 як мінімум, якщо, звісно не будуть здавати навмисно, як зараз донецьку область
Днепр Елена• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Да любой из них меньшее зло, такой опы как сейчас ещё не было
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляДнепр Елена
Я боюсь что сейчас склепают что попало тот договор ни о чем, русня сделает работу над ошибками и придут сюда второй раз. А второй раз страна может не пережить. Можно додавить их экономически всем миром не хотят. До инаугурации будет показывать всем какой он отморозок и хочет движухи.
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Та дайте вже нам ту Юльку. В президенти. Хитра лисиця. Може б і мир настав і нормальне життя.
Стомилась я жити в Україні заради пустого патріотизму
Ответ дляЛисий хвост
Так і зараз країна може не пережити... Я реально не розумію якими ресурсами ми можемо перемогти їх в цій війні на виснаження?
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
Та хитра лисица вже 30 років сидить у Раді, мир вона собі у Дубаї зробила тут вона бомж. В рашу що просто так їхала газ підписувати
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Вона не була президентом. А саме вона в 90 зуміла відновити виплату пенсій і електропостачання
промокашка• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Хто може пояснити, за що мені клоунів наставили?
Я на Різдво у кума зчепилася з ним, що Зеленський не чує людей. Що він має іти на перемовини. Перемовини це НЕ означає іти на шалені умови русні, а просто почати говорити.
А вони з кумою як на їхали на мене, що нема про що говорити, а перемовини хочуть лише руські боти, які переконали мене що це українці хочуть. А українці ні за що.
Що перемовини можливі, лише якщо вони відступлять до кордонів 2022.
Так і посиділи.
Тому і кажу, було б добре статистику побачити чисту, українців, не русні.
Так і посиділи.
О то ці шо сидять самі відважні вояки , я тут недавно стала свідком теж сварки , один прийшов з нуля на пару днів сидів пив і мовчав , а той що на броні і « весь» хворий верещав ( бо добре так випив) типу ти наш герой погониш до москви , той не витримав і пішов 😔, і не розповідає зовсім нічого крім загальних фраз що іх як саранчі а дронів у них шо мух , а ті що в барах сидять до москви хочуть ,
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Ану скиньте той договір сюди
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
Премʼєр була, мало?! Я не знаю чому вона вам довподоби. Як згадаю її у кріслі колісному на підборах потім ну акторка
Queen of spades• 27 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
Пенсії в 90-х не переставали виплачуватити, навіть тоді, коли подекуди затримували зарплати. І невеликі перебої з відключенням електроенергії зникли ще до її прем´єрства.
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляЛисий хвост
Так. Вона акторка - яким і має бути політик.
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляQueen of spades
Пенсії в 90 не виплачували. Як і зарплати.
Лисий хвост• 27 декабря 2024
Ответ дляМанула
Я теж не розумію, але і вірити що прям русня піде і заспокоїться я не вірю. Там нема з ким говорити
ReintTycha• 27 декабря 2024
Ответ дляQueen of spades
Невеличкі перебої? Нам давали світло по 4 години на добу. Замість зарплат, пенсій-,пропонували бартер втридорога. На фермах- корів доїли тричі на день вручну.В школах ми сиділи закутані. ЦУ, коли шо
Queen of spades• 27 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
Пенсії виплачували. Зарплати затримували, так, але не кругом.