Плету корзинки• 27 декабря 2024

З приватбанку поповнила собі IBan рахунок монобанк

А воно не дійшло? Гроші знялись але в монобанк не зачислились

Може треба було поповнювати просто номер картки а не IBAn рахунку?
Куратор дебошей• 27 декабря 2024
А навіщо через айбан?
Чемна панночка• 27 декабря 2024
Три банківські дні
Hench• 27 декабря 2024
3 робочі дня на переказ коштів.
Файна дівка• 27 декабря 2024
Про терміни зарахування читали????
НаБалКоніХодять• 27 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А навіщо через айбан?
Чтоб в лимиты по р2р вписаться. У кого моего переводов тоже так делают. По iban лимиты не действуют.
Області пітьми• 27 декабря 2024
ждите час-два. деньги придут.
Файна дівка• 27 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А що по ібану перекази не моніторяться???
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А навіщо через айбан?
Я не знаю
Я просто написала мої реквізити і воно виставило реквізити iban
Я оплатила без задньов думки
НаБалКоніХодять• 27 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Что вы имеете в виду? Здесь речь о переводах по собственным картам в разных банках, эти переводы попадают под лимиты. Уже просто так не будешь туда-сюда по номеру карты гонять собственные деньги. По iban видно ФИО получателя, а по p2p нет.
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляОбласті пітьми
ждите час-два. деньги придут.
Монобанк написав

Наразі всі банки є учасниками нової версії системи електронних платежів і проводять платежі за реквізитами в період з 1:30 до 22:30 в режимі онлайн. Тому цей платіж має бути зарахований сьогодні орієнтовно протягом години. Якщо він не зарахується у цей термін - рекомендуємо очікувати закінчення дати валютування.
миссДавеча• 27 декабря 2024
Ждите, придут деньги, на счёт чуть дольше идут, чем по номеру карты.
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Але все рівно якщо з привату я оплачую або мені то відразу бачу гроші
За 2 хв все доходить
А що це за монобанк відсталий такий? Так повільно думає
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ длямиссДавеча
Може й так
Буду тепер знати шо треба на карту
Файна дівка• 27 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
За 2 хв все доходить
Видаляйте додаток моно і в бан його ....скотиняка такий...
Госпожа Белладонна• 27 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Я не знаю
Я оплатила без задньов думки
Это не мгновенно происходит, подождите немного. У меня креди агриколь например в выходные вообще такие операции не совершает, в понедельник заходят деньги. Приват шустрее в этом смысле
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Ще й кредитні гроші туди дав мені
Без мого відома я оплатила тими кредитними грошима
Бо мені дали банку «пожертвування»
Нажала кнопку оплати і воно списало кредитні гроші

Потім з привату перекидала туди гроші в моно і поставила ліміт на 0
Але воно поки нічого не зачислилось і ліміт в 0 не дає поставити бо там мінус
Файна дівка• 27 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ще й кредитні гроші туди дав мені
Бо мені дали банку «пожертвування»

Видаляйте той приват і в бан його...скотиняку таку...
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Приват нормальний
Файна дівка• 27 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Приват нормальний
Так він з вас кредитні гроші списав і на моно досі неперевів....гад такий
автор Плету корзинки • 27 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Це моно списало з мене кредитні гроші
І я з привату намагаюсь зробити в 0 в моно
Хлопаю ресницами• 27 декабря 2024
прийдуть ваші гроші, не переживайте. через айбан завжди трохи довше, ніж через звичайний переказ. я раз на місяць сама собі на приват з укрсибу перекидаю гроші на оплату квартири через айбан , бо так виходить без комісії (комісія 1% при переказі з карти на карту)
Прибираю щодня• 27 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Нет лимта 150000 по ибану
Файна дівка• 27 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Це моно списало з мене кредитні гроші
ПЕреказувати з привату а списало моно...може то гугл пей винен???
Тра Ля Ля• 27 декабря 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
И я так делаю. Плачу на счета IBAN без комиссии. Бывает приходит за пару минут, а бывает несколько часов.