Вообще не факт• 27 декабря 2024
Алименты и лишение отцовства
Много пишут что задолженность по алиментам это один с пунктов, чтобы лишить родительских прав.
Подскажите, я не подавала на бм так, как если я подам, то он работает официально и официально будут отчислять и задолженности не будет.
Как в таком случае действовать?
Если что с бм не общаемся вообще с момента ещё беременности, мы в разводе.
Как в таком случае действовать?
Губи до вух• 27 декабря 2024
Если не подавали, государство считает, что отец участвует в жизни ребенка и у вас материальных претензий к нему нет
Залатавая• 27 декабря 2024
Просто так лишить род.прав , вы его не сможете , даже через суд. Ну и какая у него задолженность, если вы сами их не требуете с него? Этот пункт у вас не пройдет.
Губи до вух• 27 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
В смысле просто так?
Он не участвует в жизни и воспитании ребенка
Залатавая• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
В смысле просто так?
У автора есть доказательства?
Прибираю щодня• 27 декабря 2024
Так а дитина на бм записана? Якщо Ви не спілкуєтесь ще з моменту вагітності?
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Так задолженности не будет, если подам
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Так, записана
Так як до народження дитини не пройшло 10 міс з моменту розлучення
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
Если подам, то официально с работы будут отчислять
Я правильно понимаю?
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
В смысле просто так?
Але позбавити батьківських прав надвичайно складно.
Не приймає участі в житті дитини - це не підстава для позбавлення прав.
Я консультувалася з досвідченим адвокатом-сімейником.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Я правильно понимаю?
так
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
так
Ну вот, поэтому и не подаю
Но и с отцом ребенка мы не общаемся с момента беременности
Кроме головняка, в строке отец толку с него аж никакого
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну вот, поэтому и не подаю
Тоді чим він вам так заважає, щоб позбавляти його прав?
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Ну наприклад, щоб записати на своє прізвіще я зверталася в службу і вирішували це комісійно.
Зараз щоб приписати дитину для садочка також він потрібен або через суд.
І це ще дитина маленька
Не відомо що надалі потрібно буде
Да вибачте, я не хочу мати нічого спільного з людиною, яка пішла, коли я вагітною була. Нащо він треба на бумажці.
Життя таке, що ще спливе коли дитина підросте. Тому і хочу це питання вирішити.
І це ще дитина маленька
Не відомо що надалі потрібно буде
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Неуплата алиментов вообще не является основанием для лишения родительских прав
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А що підстава?
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
І це ще дитина маленька
Не відомо що надалі потрібно буде
І це ще дитина маленька
Не відомо що надалі потрібно буде
Дивно.
Я теж пішла, коли була вагітна на 6 місяці. Записали дитину разом на його прізвище (одружені не були).
Зараз дитині 11 років. Він вже давно живе в США.
Жодного разу не вимагали його згоди при реєстрації в садочок або школу. Взагалі ще ніколи не було такого, щоб я пожалкувала про те, що він записаний як батько.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А що підстава?
Я не знаю точно. Може щось фізичне (б’є, знущається). і т.п. Чесно, не знаю.
Чебураха з перцем• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
В смысле просто так?
Саме так
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
фото
Але суд захоче докази і це не так легко як обвести червоним пункт закону чи Постанови)) бо в нас презумпція невинуватості)
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
По факту ми не спілкувалися жодного разу.
Дитину він не бачив.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Дитину він не бачив.
Я розумію і я на Вашому боці) але доведіть все це суду)
Майструю крила• 27 декабря 2024
Автор, я лишила бм род.прав. Это ооооочень сложно. Тогда два основных документа, которые требовал суд, были: справка по задолженности по алиментам за 6 месяцев и вывод Службы по делам детей о целесообразности лишения отца род.прав. Без этих двух документов не было смысла подавать иск в суд. Ну и еще десяток, а то и больше разных справок. Это было 8 лет назад. Возможно, сейчас что-то поменялось. Я бы на вашем месте сейчас сходила на консультацию в Службу по делам детей и все у них узнала.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Дитину він не бачив.
Там же органи у справах дітей обов’язково будуть.
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Ухиляння від виховання дитини є підставою для позбавлення батьківських прав. А докази це обов´язкова опція для всіх без винятку судових справ. Цивільних, кримінальних, адміністративних або господарських
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Я в них була
Нічого конкретного вони не сказали окрім того, що є сенс подавати на позбавлення
Про аліменти питання не зрозуміло як вирішити, так як заборгованості фізично не буде
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Я в них була
Аліменти це не виховання. Це примусове стягнення коштів на утримання дитини.
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Порадили щоб він написав нотарільну відмову від дитини (це служба у справах дітей йому телефонувала)
Він відмовився.
Добрая свекровь• 27 декабря 2024
Ответ дляВообще не факт
Він відмовився.
Відмова від дитини є неправозгідною. Жодний нотаріус таке не посвідчить. Він може скласти заяву про визнання судового позову. Але для цього повинний бути позов в суді.
Вообще не факт
• 27 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Та він взагалі нічого знати та чути не хоче про дитину.
Тому і хочу його позбавити.