Пригощаю кашею• 27 декабря 2024

Как понять, что кошку пора стерилизовать?

Котенка подобрали в худом состоянии, поэтому возраст только примерный. Сейчас +-6 месяцев ей.
КоролеВешна• 27 декабря 2024
Мені сказали, місяців у 8 можна, хоча в деяких клініках є рання стерилізація. Головне, щоб здорова була.
автор Пригощаю кашею • 27 декабря 2024
Да она носится по квартире как ужаленная вот я и думаю в связи с чем это ?
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Каструйте вже. Можна з 4 місяців
я Кукарача• 27 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
так она просто резвится, гуляется так
Миллениалка• 27 декабря 2024
Ви ж можете й пізніше це зробити, не обовʼязково до першої тічки, хоч і бажано.
Радикальная• 27 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
В связи с тем, что это активный котенок. Подождите ещё месяца 2, подкормите, окрепнет, подрастет и стерилизуйте.
Не вижу необходимости стерилить вм4- 6 месяцев. Эта практика распространена больше при дальнейшем выпуске животных в ту среду, откуда их взяли.
ЕлькиПальки• 27 декабря 2024
мужчина в квартире есть? вы поймете (мне так заводчица сказала в свое время) и это так, кошка когда сына видела просто в истерике орала и ползала возле него на животе оттопыривая зад вверх , когда дома только я была или бабушка .то молчала как немая
Бочка порохУ• 27 декабря 2024
В 6 мес. уже норм.
Ms. Откровенность• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Каструйте вже. Можна з 4 місяців
Можна, але не варто. Принаймні мені в 2 клініках рекомендували не поспішати та дочекатись 8 місяців по можливості.
Hench• 27 декабря 2024
Краще з 8ми як писали вище, ніяких 4рьох і 6ти місяців тим паче.
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Дуже бажано, бо знижує ризик РЖМ майже до 0
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Вона в 7 міс може почати гуляти раптово і раз за разом
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Не треба чекати. Зараз клімат трохи змінився, коти ’дозрівають’ раніше. Наш в 6 міс вже мітив по повній і орав, як потерпілий, і садку на руку робив.
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляHench
Це вже давно міфи про ранню кастрацію розвіяли.
Hench• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Добре що розвіяли, тільки ветеринарам чомусь забули про це сказати і вони радять з 8ми місяців.
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляHench
Вони чекають, поки їм буде зручно оперувати, щоб органи ’підросли’. Але нормальні вети, з руками не з жопи, не чекають
Борщичок• 27 декабря 2024
Мы свою стерилизовали в неполных 6, начала орать под дверью , ветеринар сказала можно , и желательно до первой течки. Смотрите по поведению если просто носится по квартире, так это она ещё ребёнок, просто подвижная . У нас и сейчас , после стерилизации носится.
Ms. Откровенность• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Все дуже індивідуально. У нашої з 5 місяців почалась тічка. І то лікарі не дуже хотіли брати. Рекомендували трохи підрости.
Західні ветеринари роблять навіть з 2-3 місяців стерилізацію. Але потрібно розуміти що вони ставлять за мету знизити ризики неконтрольованої народжуваності. Організм тварини в такому віці ще не готовий
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
І знизити ризики онко. В 4-5 місяців вже готові. І чим молодше тварина, тим менша доза наркозу і краще відновлення.
автор Пригощаю кашею • 27 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Она довольно большая. Весит 2600 г.
автор Пригощаю кашею • 27 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ну у нас отношения между мужем и кошкой изначально не особо. Они шипят друг на друга
автор Пригощаю кашею • 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Нет никаких метит у нас нет. Исправно ходит в свой туалет
Ms. Откровенность• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Доза наркозу розраховується виходячи з ваги та індивідуальних показань. До чого тут вік?
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я про вік дозрівання. Кішка може і не мітити, а може мітити в лоток - вони не завжди це роблять по кутках. Не тягніть. Кастрація до першої тічки, перших міток знижує ризик онко практично до 0
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Бо в 4-6 міс вага менша, ніж в 10-12. Невже не очевидно? І часом це різниця мало не в 2 рази може бути. Наш в 6 місяців важив 3,5кг, а в 10 вже майже 7кг.
Ms. Откровенность• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Ну і? Доза наркозу розраховується залежно від ваги. Чи ви вирішили чим менша вага і доза наркозу, тим краще?
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Звичайно краще. Бо деякі органи в 4 і в 10 місяцяв однакового розміру, наприклад, мозок. Навантаження менше. Почитайте західних ветів, вони все грамотно пояснюють.
Ms. Откровенность• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Читала купу ветів коли стерилізували свою.
Наркоз в більшій частині виводиться нирками та печінкою. До чого тут мозок?
Ні грама• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Бо на мозок наркоз має вплив.
Печінка і нирки протягом першого року збільшуються десь на 20% приблизно. А доза наркозу збільшується майже вдвічі.