Морожена_курка• 27 декабря 2024
Розкажіть чесно, які наслідки природніх пологів?
Хочеться почути відверті відгуки і думки, і чи пішли б ви у природні пологи, якщо можна було б повернути час назад, чи робили б КР?
Екатерина27• 27 декабря 2024
У большинства никаких. Но бывают и очень серьезные. Тут не угадаешь. У меня оба раза были ЕР, все ок.
Тирамісу на терасі• 27 декабря 2024
Ніяких наслідків, через 2 години вже ходила. КР не робила б без показань.
Морожена_курка
• 27 декабря 2024
Моя родичка у 26 років після пологів має геморой, який потребує операції та нетримання сечі. Ще й опущення стінок піхви, тобто теж треба якесь втручання.
Говорить, що якби знала, ніколи б не пішла в природні пологи.
Цікаво, чи це виключення з правил, чи все ж таки такі наслідки - це досить часте явище..
Мрію про пончик• 27 декабря 2024
За природні,хоча і були розриви. КР розглядаю лише у разі медичних показів
МЕСТО_Встречи• 27 декабря 2024
Последствия были, скажем, незначительные. И быстро ушли. По типу швов после эпизио или лопнувших сосудов глаз
Заздрість то погано• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
я щось сумніваюсь, що це ВНАСЛІДОК пологів
МЕСТО_Встречи• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Геморой не наслідок виключно пологів.
Морожена_курка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чому? Вона каже що до пологів взагалі з тими органами проблем не мала.
Герцогиня• 27 декабря 2024
В анамнезі одні природні пологи й один КР. Пологи - 24 години, внутрішні розриви, ззовні розрізали до самої попи. Дитину витягли щипцями. Дякувати Богу все добре, але природні пологи - то не моє. Друга дитина - КР по показникам. Я через два дні вже нормально ходила, на відміну від природних пологів, після яких два тижні лише вздовж стіни повзати могла.
МЕСТО_Встречи• 27 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Основний наслідок це 6 млрд людей на планеті
Вже 8
Цікавий писочок• 27 декабря 2024
Дуже боялась природніх пологів, хотіла КР. Лікарі відмовили, бо не бачили підстав для КР. І я дуже задоволена, що народжувала сама. Пологи були швидкі й легкі, щотижня б народжувала.
Морожена_курка
• 27 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Жах. От якраз пологові травми дитини дуже лякають.
Бурундучиха• 27 декабря 2024
Четверо дітей, жодних наслідків.
Але це не означає, що у всіх інших також все добре. Але слухати акушерку і готуватися до пологів дууууже допомагає.
Заздрість то погано• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
а лікарі що кажуть? шо геморой -наслідок природніх пологів?
Админко• 27 декабря 2024
У меня 2 родов, никаких последствий, из родзала шла сама, второй раз еще и ребенка на кушетке катила и выписали через два дня)
Морожена_курка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Незнаю, я не питала. Але нетримання і опущення - так, гінеколог ставив діагноз невдовзі після пологів.
Геморой у неї почався ще під час вагітності, тому тут 50/50.
Цікавий писочок• 27 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А хіба та родичка розкаже всій родині, як тр@х@л@сь в усі дірки, а потім - упс, щось пішло не так?
Бабуся Бетман• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Я тоже обратила внимание что после родов ослабли мышцы и иногда кажется не держится. Но уже лучше.
Геморроя нет.
Зашито все очень так, что ничего не видно.
Геморроя нет.
Цукрові вишні• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
В мене не було геморою після пологів та нетримання сечі
Без образів• 27 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Скажите а после эпизио все там выглядит уже иначе?зашивают аккуратно?или потом как вареник?
Заздрість то погано• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
так це імовірно наслідки вагітності в цілому, а не саме пологів. хз чи в данному випадку КР би чимось допоміг
всегдаДаДа• 27 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
блин, начитаешься такого и страшно вообще рожать(...потому я и за кс, не дай бог чтобы порезали как свинью
12 галюцинаций• 27 декабря 2024
Трое чудових дітей. Є шов на шийці матки після перших пологів, але він не турбує. Пологи проходили досить швидко, як і відновлення.
Після кожних пологів робила вправи легкі спеціальні, щоб уникнути опущення і тримати м´язи в тонусі -дитині розвага, а мамі спорт.
Не хотіла б КР
Пффф 100%• 27 декабря 2024
Рожала детей сама. Боялась- сильная миопия( близорукость). Но кесарева боялась еще больше- это полостная операция.
Дети- здоровые, я- красавица.
Вот.
Дети- здоровые, я- красавица.
Вот.
Цукрові вишні• 27 декабря 2024
Ответ дляБез образів
Зашивають однаково в обох випадках.
Чучало яблуні• 27 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Нетримання і опущення - це може бути і від вагітності.
Задираю носа• 27 декабря 2024
После первых родов, которые закончились вакуумом, и несколько лет реабилитацией ребенка, на вторые договаривалась на КС