Кондуктор трамвая• 27 декабря 2024
Ремонт авто, відчуття, що майстри дурять. Як бути?
Ремонт АКП
Цей ремонт завжди не дешевий.
Буває 300 долл
А буває і 2000долл
Здається, що зробили на 300дол. а назвали 1500дол.
Машина не їде так, як очікувала.
Залишила далі в ремонті.
А на душі - депресія.
Як не дати себе обдурити цим майстрам?
Цей ремонт завжди не дешевий.
Буває 300 долл
А буває і 2000долл
Машина не їде так, як очікувала.
Залишила далі в ремонті.
А на душі - депресія.
Як не дати себе обдурити цим майстрам?
Грибной_Дождик• 27 декабря 2024
Саме через це їжджу до знайомих а перевірених майстрів.
Рік тому ремонтували ходову, так одні порахували 20 000 з матеріалами, інші
8 000 з тими ж матеріалами
Розумна Губка• 27 декабря 2024
Шукати інших, жінок обманюють що жах, це як з лікарями, потрібне друге твердження. Був період коли моя ластівка почала здавати, то намаялася я з нею, деякі індивідуми несуть таку ахінею що жах.
Ответ дляГрибной_Дождик
8 000 з тими ж матеріалами
Але не всі майстри вічні і молоді. Був такий, потім сказав: Я змучився від цієї роботи...Тепер працює (співпраця) в нашого знайомого з двигунами і т.д. Але там машини особливі і за ремонт (обслуговування) ціна не стримує. Там де ми живемо, не побоюсь сказати, що це найкращий сервіс.
Після аврій віддають авто в салон під виглядом нового, банато років.
Mrs.Sexuality• 27 декабря 2024
Відправляти чоловіка (батька, брата) здавати авто на ремонт на СТО. Чоловіків менше дурять.
Мотористка• 27 декабря 2024
Берите детальный счет на ремонт(запчасти и работа) у разных мастеров и сравнивайте
Вилами по воде• 28 декабря 2024
Приезжайте к моему мужу , сделает.
Дурить так и не научился, слишком порядочный