Директор Пляжу• 27 декабря 2024

Дівчата, виручайте - утка

муж припер заморожену утку , просить слізно приготувати на його др - 1 січня, я ніколи не їла її , пару раз в кафе , але кусочок філе , а тут ціла тушка .
подивилась в інтернеті млн рецептів , пишуть що треба вимочити - хто 3 дні , хто день , хто 12 годин, тушити теж не розумію скільки
допоможіть і рецепт маринаду , і що всередину - яблука чи апельсини?
в кого є досвід - буду дуже вдячна
Мошей ницца• 27 декабря 2024
Вам про утку чи про качку?
Квітка папороті• 27 декабря 2024
Нашо вымачивать??
Птицу тушат из расчета веса - сколько весит, столько времени и в духовке.
аромат Жука• 27 декабря 2024
Утку хворим підставляють попісяти
вАлнуюся сильнА• 27 декабря 2024
Мама вкусно тушила в духовке начинив яблоками.
Я не тону• 27 декабря 2024
Яблока внутрь, маринад, и в духовку, буду на нг готовить, мч очень нравится
Міряю від одиниці• 27 декабря 2024
помити, натерти спеціями і майонезом, поставити в холодильник маринуватися на добу (перед цим звісно розморозити). вимочувати не треба
перед запіканям напхати в качку яблук, запхати в рукав і в духовку на 2-3 години. на 180 градусів здається. зараз тут поправлять якщо помилилась

або замаринувати в спеціях і апельсині добу (без майонезу), і з апельсинами запікати
автор Директор Пляжу • 27 декабря 2024
не треба у воді її вимочувати ?
автор Директор Пляжу • 27 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
а який маринад ?
Я не тону• 27 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
а який маринад ?
Та я по смаку. Але часник під шкірку обовьязково
Божий одуванчик• 27 декабря 2024
Я всередину кладу яблука, цибулю і картоплю в спеціях
Майская киска• 27 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
не треба у воді її вимочувати ?
Не вимочую ніколи. Гарно вибрати все з середини, залишки легень, нирки і тд.
Промити під водою від крови.
Натерти сіллю і перцем. Ззовні і з середини. Солі має бути не дуже мало, частина зійде з жиром. Я на око роблю, але десь столова ложка с верхом, від розміру качки залежить.
В середину яблука. Порізати на 4 частини, серединку прибрати. Бажано зелені кислі.
І в рукав.
Запекти по часу стільки, скільки важить качка. За 10-15 хвилин можна розрізати рукав щоб була скоринка.
Буде смачна і соковита.
сЛАдКОежКА• 27 декабря 2024
Спокойно, все сделаете, будет шикарно .
Разморозить, почистить.
Мариновать 12-15 часов ( минимум ночь) в соке 2 больших апельсинов, свежих. +50 гр. Любого алкоголя от вина до вишневки, мне темный ром нравится
Перевернуть пару раз. Половинками отжимайте, половинки понадобятся, с ними и маринуйте. Специи, соль весу. Я беру смесь перцев, бадьян,корицу, имбирь.
Утятница есть? Или огнеупорная форма по размеру. В ней и маринуйте.
Дальше надо пару яблок нарезать некрупно, изюм, можно бруснику сушёную. Напихать в брюшко, туда же отрезать концы крыльев (их есть не надо, просто для вкуса оставляю, но можете выбросить). И зашить, сверху и снизу. Это самое сложное,можете посмотреть специальное видео или привлечь мужа. Уложить в утятницу грудкой вверх, апельсиновыми корками изолировать контакт с формой, чтоб не пригорало,в конче готовки уберете
И теперь вам 2.5 - 3 часа потанцевать над уткой. Первые полчаса на максим ставите, а затем уменьшаете до 180 и поливаете вытопленным жиром с маринадом каждые 15-20 минут. На последний цикл можно еще и ложкой меда помазать для корочки, хотя она и так будет смуглая.
Готово когда вы увидели, что мясо начало отделяться по суставу ножки/крыла. Если не поленитесь поливать постоянно - будет нежнятина.
Приму в дар• 27 декабря 2024
Буквально вчора запікала. Нічого не вимочувала, апельсини купила, але не наважилася використати Натерла сумішшю - сіль, перець, солодка паприка, часник. Всередину напхала кислих яблук. Поклала у рукав і години дві з половиною тримала у духовці. Качка вийшла супер! Була 1,6 кг
Приму в дар• 27 декабря 2024
Автор, не забудьте вирізати залозу!. Бо може бути зіпсована страва
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
не треба у воді її вимочувати ?
Нам не треба ні вимочувати ні маринадів. Може помилкова думка, але в сім´ї є мисливці.
Як готуємо: пів пачки маргарину на дно утятниці. Качку натираємо вже сьогоднішній час, ДЕГУСТА, в розумних межах. Хоча б на пару годин - звичайно, не заморожену. Пару яблук всередину можна покласти, але не всі пропечуться - треба знати.
Кладемо на спинку. На грудку кладемо (покриваємо) повністю тоненькі ламтики сала - щоб не припеклась занадто.
Крила, крайні частини треба відрізати - все одно згорять.
Спеції? На ваш вибір (специфічні).
Температура: хтось вищє відписав, 180 буде норм.
Час запікання: відштовхуйстесь від 1 год від початку кипіння. Перевіряйте. В нас є щуп. Запихаємо в грудину, гомілки, темп. 75 град - означає, що м´ясо пропеклось.
Братья Капли• 27 декабря 2024
Моя свекруха качку гречкою з чорносливом начиняла. Ну дуже смачно
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Це ж не заяць чи крілик?
Я не тону• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це ж не заяць чи крілик?
Я кролів тільки на супчик
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Я кролів тільки на супчик
Ніколи не пробувала.
Присіли на нутрії.
Я не тону• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ніколи не пробувала.
Присіли на нутрії.
А я нутріі ніколи
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
А я нутріі ніколи
Біля нас ферма. Дешево і сердито. На смак, або такі або не гірші.
Я не тону• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну якщо вам смакує
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Ну якщо вам смакує
Гарного і спокійного вечора)
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
В нас жаровий шкаф з авторежимами.
Качка - до години часу.
Це був експеримент після звичайної духовки.
Пугачиха• 27 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
не треба у воді її вимочувати ?
Не треба нічого вимочувати. Натерти сіллю, перцем, спеціями, поставити на декілька годин - добу маринуватись. Найсмачніша з яблуками та чорносливом, начинити, зашити, покласти трохи яблук по боках, налити трохи води на дно форми та в духовку запікати. Періодично доставати та поливати підливою з утки. Через годину - півтори перегорнути, всього запікати десь 2,5 години, потім змастити медом з соєвим соусом для золотистої скоринки і ще пекти хвилин 15.
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Не знаю...Давно було. На різдво. Родичі зробили індичку, фаршировану гречкою. Я нічого не сказала. Але це було настільки сухо в сукупності, їсти не хотілось....
Братья Капли• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так, можливо, але свекрушина качка прям жирна та соковита була, а від чорносливу такі пахощі. Рецепт не даю, бо не вмію готувати. Я не така господиня, як вона)))
Приму в дар• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Індичка набагато пісніша за качку. А там саме у стопленому жирові смак. Він просочив гречку, тому й смачно було. Хоча з картоплею теж супер!
Українська Мрія• 27 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Поставлю вам лайк за пізнання.
Ms. Скромность• 27 декабря 2024
Без досвіду - запікати лише в рукаві.