Калинові вуста• 28 декабря 2024
Як розрахуватись картою Національний кешбе.
Є 50 грн
Хотіла перекинути на свою зарплатну,то відмова. Хто розраховувався? Як ?
Иванка Бур• 28 декабря 2024
Можно только коммуналку, мобильный, укр. производства лекарства купить
Ацетилсалициловая кислота• 28 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Ліки можна придбати вибірково, українського виробника, але зареєстрованого в програмі ’національний кешбек ’.
Задираю носа• 28 декабря 2024
Найпростіше-мобільний.,або на проїзд.
Це гроші мають обмеження у використанні.Тому ніяких переказів.
Иванка Бур• 28 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну я в общих чертах написала.
Задираю носа• 28 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Не тільки.
Ворую вкусняшки• 28 декабря 2024
Можна випустити пластикову картку (або якщо пей-пасс телефон підтримує) та розрахуватись на Укрпошті чи сходити в Макдональдс, КФС тощо.
І все ж підкажу, може кому знадобиться. Якщо треба купити ліки і ви не знаєте, чи можна розрахуватися тисячею від держави, зайдіть на сайт аптеки Подорожник і через пошук наберіть назву ліків, там побачите чи є відмітка ’монетка-тризуб-сніжинка’, якщо є, то пишіть у свій список до покупки. Так позначили засоби, які можна придбати за кошти зимової підтримки і національний кешбек
За сайти інших аптек не знаю, бо працюю в мережі Подорожник-)
Калинові вуста
• 28 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую
Калинові вуста
• 28 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
Найпростіше-мобільний.,або на проїзд.
Дякую. Перевела на телефон. Безмежно вдячна
ЛеньГуглить_правда• 28 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
А пополнять саму карту нац кешбек и потом оплатить коммуналку можно?
А навіщо так робити?
ЛеньГуглить_правда• 28 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
Может вернут проценты
Спробуйте закинути на неї гроші .
Оплатити думаю не буде проблем
ОбережнаЯ• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Спробуйте закинути на неї гроші .
Оплатити думаю не буде проблем
Ее нельзя пополнить