Як ухурделю• 28 декабря 2024
Як ваше самопочуття сьогодні/вчора?
Як реагуєте на ці скачки погоди?
Кофе в лобби• 28 декабря 2024
Плохо. Вчера с мужем поругалась впервые в жизни, до исступления меня довел, думала, что умру, воздуха не хватало, аритмия, как будто паническая атака. Депрессия, сниженное настроение, мысли о бессмысленности жизни.
Детские_Будут?• 28 декабря 2024
Бракує світлового дня. А взагалі в січні відзначається Блакитний понеділок - найсумніший календарний день року. Багатьом людям сумно, виснаження від зими, нестачі світла...
Ще закінчення новорічних свят.
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
- ось сайт з контролю якості повітря та радіаційного фону.Раджу в Україні завжди котролювати його.Вже декілька днів PM25 мікрочастинки - був перевищений в два три рази.При нормі 25 - 50 PM25 - складав більше 100.Забруднення повітря може впливати на людину не відразу а поступово від 3 - 5% сердечні захворювання та інші страшні хвороби може викликати.Може бути відчуття припухлості обличча,печіння очей.Жити в місті - це вам не в селі.В селі чисте повітря,їжа з городу і чиста вода - а в місті народ дихає газом і їсть отруйну непридатну до вживання їжу.Робіть висновки.
Анонимарик• 28 декабря 2024
Погода вроде не менялась, но самочувствие сегодня не очень, днем вроде панической атаки было, сейчас голова болит
Снідаю авокадо• 28 декабря 2024
Погано (
Голова крутиться
Я вже в ліжку до речі . Прибрала одну кімнату дивом 😐
Голова крутиться
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Потрібно контролювати якість повітря та того що ви в себе вживаєте чи пєте каву або кофеїновмісні напої,чи палите чи приймаєте якісь ліки.Завжди є причина.А що до того що погода не мінялася я не знаю де ви проживаєте але в нас вже 3 день стоїть якийсь туман не знаю звідки такий туман взявся.Можливо також що ви святкували Різдво 25 числа і тепер вам погано - потрібно розуміти чи ви взагалі вживаєте.
Сонячний день• 28 декабря 2024
Чудове, як і завжди. Тим більше вихідний, тим більше Гаррі Поттер.
Нічний дожор• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Сейчас нигде нет,не чистой воды,не чистой еды,картошку что бы вырастить нужно обязательно побрызгать а то жук сожрет и так со всем остальным
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Так то воно так,можливо.Але в селі все ж є водичка з криниці і живеш біля лісу де чисте повітря.Немає машин які роблять викиди.В селі ви більш здоровіші були б.Але там немає де гроші заробляти.Так зробили.Тепер нас зігнали в ці міста і травлять і ми самі себе травим.Нічого не зробиш,принаймні поки що я не знаю що зробити.Я колись відпочивав на Закарпатті 10 днів.То я дуже гарно виглядав після того як звідти приїхав назад в своє місто.Так що можете зробити свої висновки що вода,чисте повітря,краща їжа, робить дива.
Рассказница• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
І що дасть контроль повітря? Ви його змінити можете? Чи аби нервувати ?
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Я не можу контролювати якість забруднення повітря.Але мова йшла про те,що ви хотіли знати від чого вам робиться погано і від чого ви хворієте,я перерахував - кава,забруднене повітря,алкоголь,цигарки,погана вода,погана їжа,різноманітні ліки,не активний спосіб життя,(нерви і стрес!!!).Від цього в людей всі хвороби і від цього люди помирають.
Рассказница• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
За 10 днів зцілення відбулося?) ви просто відпочивали і нічого не робили. З любого відпочинку людина повертається з кращим виглядом)
Рассказница• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Якщо цього нічого не буде, людина все рівно помре. І в селі помирають люли, які там живуть.
Нічний дожор• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
На счет воды,полностью с вами согласна,но вода должна быть щелочная а если вы сделаете анализ колодезной воды,она будет кислая,идут кислотные дожди,все поля обрабатывают химией и о хорошей водичке,уже можно забыть
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Зараз розповім що я там робив - добре їв,пив хорошу воду,лазив по горам,займався активним способом життя,займався спортом.Приїхав назад в місто і колір лиця став румяним і волосся стало виглядати надзвичайно гарно.Знаєте,можна сказати розцвів і дихав на повні груди.Потім приїхав назад в забруднене місто і все стало на місця.
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
На рахунок того що ви сказали про криниці, я вже теж про це подумав - що поля кроплять, село вже теж знищили.Наразі я поки що не придумав куди б податися крім Карпат де поля не кроплять.В Карпатах немає полів.Заселю якусь хату і буду жити.
Нічний дожор• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так что если мы сами о себе не подумаем,никто за нас этого делать не будет и ответственность за наше здоровье,лежит только на нас
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Ну естественно.А хто ж за нас подумає як не ми самі за себе?Це стосується не тільки води,повітря та харчів а і всього нашого життя.
Нічний дожор• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Если бы думали то не было бы столько больных людей и тысячи аптек на один квадратный метр
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Ви ж прекрасно розумієте,що хтось зацікавлений є в тому що б в ті аптеки люди більше ходили?Ніколи не бачили такого що стоїть супер маркет а біля нього зразу 10 аптек.Пішов в супермаркет,закупився,трошки поїв а потім пішов в аптеку а ще за трошки на могилки.
Нічний дожор• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Вы правы