Треба підробіток• 28 декабря 2024
Шоколад чорний чи молочний?
Який більше любите?
Намагаюсь зрозуміти, чому мені дарують молочний, хоча я його не люблю.
Ще 2 варіанти відповіді додала для тих, хто бажатиме проголосувати не читавши питання.
Зі святами, любі!)
Результат:
вже голосів:
41 (53.25%)
Чорний
27 (35.06%)
Молочний
5 (6.49%)
Ніякий
4 (5.19%)
Білий
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Черный терпеть не могу. Зачем есть что-то горькое ??
Скуштувати)
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Я черный даже проглотить не могу иногда пробую бывает конфету а она опа из черного я ее выплюну , бо стоит комом в горле, только молочный тоблерон полюбляю, кстати у меня это с детства кто помнит в 90 были такие конфеты стрела, сверху серный шоколад внутри крутой крем, вот я всегда выедала только крем а начинку черную не могла съесть
Були такі цукерки, але вони й зараз начебто є? Один раз колись куштувала, не пам´ятаю який був шоколад.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Молочний для мене фе. А вся родина любить саме його.
Зате мій чорний ніхто не чіпає. Я собі купую плитку на пару тижнів (не солодкоїжуа і квадратика мені вистачає) і вона лежить. А молочного немає за годину після покупки бо на неї троє охочих)
Супер!))) На мій чорний теж не багато охочих))
Дівчина Бобула• 28 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Вони вже далеко на такі смачні як були колись, одна назва
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Моя дитина їх любить, а я чесно кажучи не була фанатом) Просто іноді бачу в магазині.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
По відповідям зрозуміло, що більшість все ж любить чорний шоколад. Мабуть потрібно було задати інше питання, який шоколад частіше даруєте? І чому саме його?
Та_все_ок_будет• 28 декабря 2024
Чорний, молочний іноді купую, але дорогий, з цікавою ферментацією.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Порадьте, який саме? Якщо мені не сподобається, то знатиму , що доньці подарувати)
Лукава_Кiшка• 28 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ми всі різні, Стрілу полюбляю, особливо за чорний шоколад, і просто гарний чорний шоколад. Молочний не їм, занадто солодкий.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, я розумію,що у всіх різні смаки. Тому й виникло питання)
Просто, якщо брати мене, то я спочатку дізнаюсь, що людині подобається і вже відштовхуючись від її смаків роблю подарунок. Але мені всі дарують молочний шоколад, і я не розумію, чому саме молочний... Якщо його любить більшість, це дало б пояснення.
Снежнакомка• 29 декабря 2024
Из пяти членов семьи черный шоколад предпочитает только старший сын. Остальные любят молочный либо молочный и белый.
Та_все_ок_будет• 29 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Valrhona
Лукава_Кiшка• 29 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Є таке, якщо попрохаєш купити шоколадку, то куплять Мілку чи якусь з горіхами, тому що ці смаки більше популярні чим чорний, чи чорний з цукатами.
Треба підробіток
• 30 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Білий мені іноді теж заходить, але після австрійського кускового в хз якому році, смачний мені зараз тільки карамельний рошен пористий. До чорного я трохи менш прискіплива)