ЖивунаБагамах• 28 декабря 2024
Торт Наполеон Рошен
Хто пробував саме Рошен. Який у них наполеон - сухий мокрий.... Та і взагалі чи смачний ...
КараПузовна• 28 декабря 2024
Смачний, от тільки їх там два види, який саме я їла - не пам´ятаю, але був ок
Я пані прохана...• 28 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Там є сухіший
То я брала жирніший
Чекаю завтра• 28 декабря 2024
Мені подобається в прозорій коробці. Він влажний. Самий смачний що я пробувала
Руда ліса• 28 декабря 2024
классический - отличный в картонной коробке
единственный, который вообще можно сравнивать с домашним
Несу добро людям• 28 декабря 2024
Свекруня• 28 декабря 2024
Ела какой то в картонной коробке. Красная коробка была. Торт бесподобный, вкусный. Но картонная коробка воняет какой то синтетикой. Раньше такого не было, а в последнее время, просто жалко наполеон.
Не кую, не мелю• 28 декабря 2024
Мені подобається ще полуничний Наполеон у Рошен, якого давно нема. Сподіваюсь, влітку буде.
4есотка• 28 декабря 2024
Один слоёные коржи, другой обычные , всё зависит от вашего вкуса. А так они не сухие, с кофе будет в самый раз)
жінка незаміжня• 28 декабря 2024
Смачний, завжди його купувала в прозорій коробці. А потім спробувала БКК і він мені смачніший
Тантрический кекс• 28 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Один з наполеонів викинули, але він здається, був не Класичний, зараз подивлюся уважніше.
Тантрический кекс• 28 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Отакий викинули. Тепер треба спробувати, як Ви пишете, Класичний.
Файно Замало• 28 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
петя гнида ,,,
кошовий, як там медаль? не жме?